Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ljubljana


Priporočene objave

Kaj si naročil :ninja:? Že nekajkrat so tvoje naročilo stornirali :headbang:. Upam, da si naročil hladno in deževno vreme, in da boš (bomo) dobili ravno kontra :naughty:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če je kaka varianta, da se ljubljančanom prepove na motosvet hodit? To seveda ne bi veljalo za ljubljančanke...

Vapo, nedolgo nazaj sem se pogovaral z nekim Celjanom o Mariborčanih, pa mi je rekel (da ga citiram): "Ma pusti tote Mariborčane, oni so čisto navadni avstrijski Šipterji. Sedaj pa bi rad vedel, koliko, če sploh, je v tem resnice. :rolleyes:

Brez zamera, pa lp Jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo, nedolgo nazaj sem se pogovaral z nekim Celjanom o Mariborčanih, pa mi je rekel (da ga citiram): "Ma pusti tote Mariborčane, oni so čisto navadni avstrijski Šipterji. Sedaj pa bi rad vedel, koliko, če sploh, je v tem resnice. :rolleyes:

Brez zamera, pa lp Jest

Hja, po neki teoriji bi lahko to celo držalo. Če samo sebe pogledam.....vsaj 2x mesečno sem v Avstiji, tekoče govorim nemško, pohištvo po navadi kupujem v Gradcu v Ikeji, Dunaj poznam bojle kot ljubljano, pa še sladoled mam ful rad... :hmm: Hja, bi znalo bit. :D

Ampak konc koncev me boli k***c kaj sem, glavno da me majo Ljubljančanke rade! :P

Popravljeno . Popravil vapotek
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, po neki teoriji bi lahko to celo držalo. Če samo sebe pogledam.....vsaj 2x mesečno sem v Avstiji, tekoče govorim nemško, pohištvo po navadi kupujem v Gradcu v Ikeji, Dunaj poznam bojle kot ljubljano, pa še sladoled mam ful rad... :hmm: Hja, bi znalo bit. :D

Ampak konc koncev me boli k***c kaj sem, glavno da me majo Ljubljančanke rade! :P

Mislm da še nism slišu do zdej po lublani, kako motoristko, da bi se drla tvoj nick po centru...Al se sam takt k si ti u lj?? :OK::OK::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, po neki teoriji bi lahko to celo držalo. Če samo sebe pogledam.....vsaj 2x mesečno sem v Avstiji, tekoče govorim nemško, pohištvo po navadi kupujem v Gradcu v Ikeji, Dunaj poznam bojle kot ljubljano, pa še sladoled mam ful rad... :hmm: Hja, bi znalo bit. :D

Ampak konc koncev me boli k***c kaj sem, glavno da me majo Ljubljančanke rade! :P

Vapo, a sploh znaš najti pot v ljubljano :naughty:, ali te kar samo obrne proti severu k jodlarjem :lol1:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo, a sploh znaš najti pot v ljubljano :naughty:, ali te kar samo obrne proti severu k jodlarjem :lol1:.

LP Robert

Prej me je resda malo jebalo najt pot, ampak odkar mam Garmina ni panike....saj veš kaj je Garmin, a ne? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če je kaka varianta, da se ljubljančanom prepove na motosvet hodit? To seveda ne bi veljalo za ljubljančanke...

vse se da zrihtat prijatu :beer2:

prepustim ti ljubljančanke... če nauš diru drugje :P

dobro jutro kwakiland :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej me je resda malo jebalo najt pot, ampak odkar mam Garmina ni panike....saj veš kaj je Garmin, a ne? :P

Lepo, da si se naučil uporabljati to tehnično napravo :worship:. Dokler jih pa ni bilo na tržišču, pa nisi našel poti v kotlino, ker nisi znal odpreti zemljevida :naughty:? Ko boš prišel kdaj k nam, ti bom z veseljem pokazal kako se uporablja zemljevid. Pa kakšno pivo bova spila :yea1:, ali dva, tri, ...:beer1::beer2:

LP robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, po neki teoriji bi lahko to celo držalo. Če samo sebe pogledam.....vsaj 2x mesečno sem v Avstiji, tekoče govorim nemško, pohištvo po navadi kupujem v Gradcu v Ikeji, Dunaj poznam bojle kot ljubljano, pa še sladoled mam ful rad... trance_19_hmm.gif Hja, bi znalo bit.

Ampak konc koncev me boli k***c kaj sem, glavno da me majo Ljubljančanke rade! tongue.gif

Ja, ljubljančanke imajo res rade kake nenevarne živalce.... Mucke, hrčke, kužke na baterije (potem ne veš kje mu je glava in kje rit biggrin.gif), same nenevarne stvari. Zvečer pa jo dajo spat v stajico... :lol1:

za ostalo rabijo moške...

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola nedelja je mimo,pa tud neki kilometrov z novo gumo :OK: po obali.kje ste se pa ostale žabce skrivale kva kva kva, a ste bli na maratonu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost doma. Nč bat, bomo vse not prnesl, hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola nedelja je mimo,pa tud neki kilometrov z novo gumo :OK: po obali.kje ste se pa ostale žabce skrivale kva kva kva, a ste bli na maratonu :whistle:

jaz sem bil tudi na morčku ... sm pa ene par žab zbou :lol1:

Ja, saj... B)

mausa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola nedelja je mimo,pa tud neki kilometrov z novo gumo trance_40_thumbup.gif po obali.kje ste se pa ostale žabce skrivale kva kva kva, a ste bli na maratonu whistle.gif

nč maraton, smo bli v nedeljo popoldan kar v piranu pa akvarij majo prenovljentrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj žabari, keri bo dal v nedeljo za pir, če pridem dol? Aja, pa seveda pričakujem ustrezen sprejem!!! :D

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!