Skoči na vsebino

Pokaži svojo čelado


paris2

Priporočene objave

Moji dve,Nolan N 30 model od bivše...N100 flashback

Model jet vintage "možganarca" in integralka model Darth Vader :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te čelade schubert pa nolan so tolk drage jao :S

:? Ajd, Schubert je res malce dražji, Nolan pa je občutno cenejši. Pravzaprav je Nolan zelo ugoden in glede na to kaj za dan denar dobiš, poprodaja, ima fenomenalno rezmerje cena/kvaliteta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Katero si pa imel v mislih, da je tako draga? :hmm:

preprosto so preveč drage...js sm dou 75€ za svojo MDS čelado pa je še preveč dobra :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preprosto so preveč drage...js sm dou 75€ za svojo MDS čelado pa je še preveč dobra :trance_33_sleep:

ja čist odvisn za kašn motor je predobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari

dobre čelade načeloma morajo koštat 300€+ da so res dobre

sam to morajo imet ti plastičarji, ker ko se oni razfukajo se dobr razfukajo

rečmo ti k maš APN res ne rabš met tok dobre čelade

isto pr čoperju

rabš bolj čelado zarad policajov

pol pa vidš čefote k so na cestakih pa brez čelade

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preprosto so preveč drage...js sm dou 75€ za svojo MDS čelado pa je še preveč dobra :trance_33_sleep:

Ko se boš fajn stresu s čelado za 75 evrov, ti bo mogoče jasno zakaj je za zaščito glave priporočljivo dat malo več :yes:

Če pa jo imaš za na moped, potem pa za silo bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čist odvisn za kašn motor je predobra.

Ne za kakšn motor ampak kakšn bicikl. Ker upam da si noben pri zdravi pameti ne gre za motor kupit čelade za 75 EUR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da za dobro čelado ni veliko dat 300€. To je nek minimum. Višje ko pa so hitrosti, več se zahteva od čelade. Za moped mislim da noben ne bo kupil čelade za tak denar, do takrat ko bo prvič ružil z glavo po tleh. Potem pa tudi 300€ kar naenkrat ni več veliko....

Sam pa sem mnenja da je čelada zadnja stvar, pri kateri se da kaj prišparat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ce me nekdo naplahta in dam min. 300€ za celado, ki je sicer vredna 200 €...Se pocutm bolj varnega... :headbang: :headbang:

ah, ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari

dobre čelade načeloma morajo koštat 300€+ da so res dobre

sam to morajo imet ti plastičarji, ker ko se oni razfukajo se dobr razfukajo

rečmo ti k maš APN res ne rabš met tok dobre čelade

isto pr čoperju

rabš bolj čelado zarad policajov

pol pa vidš čefote k so na cestakih pa brez čelade

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Žare, jaz čelade nimam zaradi policajev. Le zaradi česa že? Večkrat sem se že zalotil, da dajem čelado na glavo, ko parkiram motor iz dvorišča v garažo.

Saj vem, kaj si hotel povedati. Folk kupi stroj za 10-15 jurjev evrov, potem pa kupijo čelado za 50 evrov. Ali pa nedenejo očala in ledvični pas pa gasa.

Btw, z mojo imava Nolan 100E. Lepo sedi na glavi, je pa malo glasna nad 100/uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ce me nekdo naplahta in dam min. 300€ za celado, ki je sicer vredna 200 €...Se pocutm bolj varnega... :headbang: :headbang:

ah, ja...

Falil si bistvo....ampak čelada, ki ima recimo polno ceno 500€ je verjetno boljša od tiste, ki je 100€, ali ne? Če te pa nekdo naplahta, pa ni kriva čelada ampak ti ki si se pustil naplahtati. :headbang:

Lahko pa še vedno kupiš čelado, ki je sicer vredna 400€ pa daš za njo 300€, če se zmeniš za kak popust..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Falil si bistvo....ampak čelada, ki ima recimo polno ceno 500€ je verjetno boljša od tiste, ki je 100€, ali ne? Če te pa nekdo naplahta, pa ni kriva čelada ampak ti ki si se pustil naplahtati. :headbang:

Lahko pa še vedno kupiš čelado, ki je sicer vredna 400€ pa daš za njo 300€, če se zmeniš za kak popust..... :whistle:

Smesn mi je, d si napisal, da je 300 € minimum...S tem se ne strinjam.... Seveda pa imas prav, da je verjetno vecja cena garancija za boljso kvaliteto (ne zmeraj) pa tud pr celadi ni za sparat... Moja nolanka je stala 215 € pa ji popolnoma zaupam :worship: ...le glasna je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ce me nekdo naplahta in dam min. 300€ za celado, ki je sicer vredna 200 €...Se pocutm bolj varnega... :headbang: :headbang:

ah, ja...

In kako ti oceniš koliko je čelada vredna? Res povej, me zanima, da ne bom naplahtan naslednjič, ko bom kupoval čelado in bo na listku napisana cena višja od 300€

schuberth&co.zadvestoevrov.press :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!