Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

Letos smo pa zgodej začel.....prvi dan novga leta, se prav, da bom cel let packala :kva2:

wum,wum,wum,wum.....darth vader :ninja:

post-16032-0-66488700-1325569115_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se ti ne ljubi v trgovino pa bi jedel munchmellowse........naredi si sam wink.gif

recept bitte?

mat me dans lacno delas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recept je ukraden tule: http://www.coolinarika.com/recept/domaci-munchmallow. Priporočam pa dvojno količino kreme, sicer jo bo premalo. Aja pa namesto obične želatine, želatina-fix (po navodilih z vrečice in samo pol toliko vode kot piše (moje ugotovitve). Opozarjam pa, da zna tale krema ne ratat (jih je par jamralo, ko so se spravili delat), morš met kar grif pri tajmingu očitno.

Pa dober tek ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če lepo rečem in se sam povabim, boš napravla eno dobro borovničevo torto? Ker kar naprej lušte delaš... :D

K si glih ti pa k makaronarji skp držimo, pa bi, če boš lepo prosu pa se povabu.....a z Gino prideš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Gino...ja...i tata bi sine...bo treba še kak dan ali mesec počakat za take podvige, sej veš da sem bolj zmrznjene sorte. Razen če maš dobro gretje doma...hehe... ;)

No pol te pa kr zdej tukaj lepo prosim, da bo uradno zaznačeno in se ne bo pozabilo, pravniška je stroga namreč :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Gino...ja...i tata bi sine...bo treba še kak dan ali mesec počakat za take podvige, sej veš da sem bolj zmrznjene sorte. Razen če maš dobro gretje doma...hehe... ;)

No pol te pa kr zdej tukaj lepo prosim, da bo uradno zaznačeno in se ne bo pozabilo, pravniška je stroga namreč :).

Ja kaj si pa tak pussy rider no, sj je sm mal sveže odzun hahaha......ja ok, si pofočkan, vzeto na znanje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No, tale tematska tortica je bila pa za spešl priložnost včeraj,ob zaključku izobraževanja za NPK smo si jo vse "študentke" zaslužile.....in s 15. tega mesca bom imela uradno še en poklic :P

post-16032-0-36280000-1328273768_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja, kdaj boš nehala objavljat slike, jaz se samo že od gledanja slik redim :D..... nesmemvečvtotemopress :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyper prov kmal......ne hehe :evilgrin: ...upam.....drgač pa je tole tortičarjenje super shujševalna, men kile kr letijo dol (ni cajta nit za jest ne za spat, k je biznis :blink: )

Aja, d ne pozabm :whistle:

post-16032-0-87823800-1328468917_thumb.jpg

post-16032-0-03160400-1328468927_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja a.k.a.Leonardo Da Vinci, s tem, da so njegova dela večna, tvoja pa na ogled le nekaj minut, dokler se ne prikaže komandir Nož in njegova armada Vilice :D

(pa pustimo zdej detajle, da je on risal na platna :P)

Njami njami, :)

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja a.k.a.Leonardo Da Vinci, s tem, da so njegova dela večna, tvoja pa na ogled le nekaj minut, dokler se ne prikaže komandir Nož in njegova armada Vilice :D

(pa pustimo zdej detajle, da je on risal na platna :P)

Njami njami, :)

Hvala, hvala Hyper za takle kompliment....mi bo še nerodn :blush: . Drugač sm se poskušala tud v risanju na platna, ampak je tole bl zanimivo pa še problema z brisanjem prahu z umetnin ni :grrr .....sem kot dobra vila, izpolnim vse sladke želje, pa so zadovoljni drugi in jaz, k lohk pacam :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot se za našo dolino spodobi.....čebelice, čebelice.....pozabi vas nikdar, vaš stari (no ja tolk pa spet ne....še ) čebelar ;)

Ta vikend pa u iber delaven.... kovačeva kobila pa to

post-16032-0-79077400-1329813353_thumb.jpg

post-16032-0-71590200-1329813361_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot se za našo dolino spodobi.....čebelice, čebelice.....pozabi vas nikdar, vaš stari (no ja tolk pa spet ne....še ) čebelar ;)

Ta vikend pa u iber delaven.... kovačeva kobila pa to

Hej cuker- pekrca, iz pod tvoji zlatih prstkov prihajajo vizualno sami fantastični izdelki, verjetno so še bolj okusni!!!!!! :hooray:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej cuker- pekrca, iz pod tvoji zlatih prstkov prihajajo vizualno sami fantastični izdelki, verjetno so še bolj okusni!!!!!! :hooray:

O hvala :blush: .....okusni....ti iz lastnih izkušenj ne vem povedat, ker ne jem sladkega (razen zellooooo zeloooo redko), ampak tisti, srečneži, ki so prišli do kake tele tortice so pa zlo pohvalili.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!