Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

Domči, oblubm, d če mi rata ta PDI spacat bo torte kokr čš, bom nardila največjo in najbl spešl torto do zdj, prsežem pr URS :yes:

Drugač pa takole sta izpadli, ker je vsa moja umetniška navdahnjenost totalno ubita in zatrta.....but I'll be back (upam, d bo tega sadomazohizma čez 2 mesca konc forever and ever forever :wallbash:)

no le glej, da boš!!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to sm pa jst danes pekla, ni sicer čokoladno samo po sebi, je pa odlična podlaga za nutello.

post-23082-0-11977600-1299703189_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

tiramisu je uspel in dekoracija tudi.

Opa mojstrica, hudo ti je tole ratalo :worship: :worship: (pa si neki javkala, d kao ne veš če bo ratal :bum: :grim) ......a so tiste honda perutke ob straneh "štampiljkice" .)

Jz sm po dooooolgem času spet si mal prvoščila s čokolado packat, za eno Haribo frikico (menda, jo je spravilo v jok od samega navdušenja :blush:)

post-16032-0-77121700-1302868323_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala domina, sej en košček je še, tko da če prehitiš mojega lahko še kej dobiš tongue.gif.

no vsaj namen šteje ;)

Po krivdi fenomenalnega okusa ga že ni več.

lp

c,c,c... cikadina, slabo maš ti to zdresirano. :evilgrin:

no ja... glede na to da je že izgledal noro dobro, verjamem da se je bilo težko upret ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sharpninja je res ratalo bulsi kot sm upala. sm se ful bala da se ne bi "odleplo" ampak je slo. sicer je motorcek zgubu prednje kolo pa tablco ma sm ju "prilepla" nazaj. so pa ratali honda logoti res official.

so pa te tvoje figurice ful lusne.

domina se zmenimo pa nrdim enega da se bomo punce malo posladkale. mojega morem vsako tolko malo pocrkljat, da ne pobegne :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa mojstrica, hudo ti je tole ratalo :worship: :worship: (pa si neki javkala, d kao ne veš če bo ratal :bum: :grim) ......a so tiste honda perutke ob straneh "štampiljkice" .)

Jz sm po dooooolgem času spet si mal prvoščila s čokolado packat, za eno Haribo frikico (menda, jo je spravilo v jok od samega navdušenja :blush:)

post-16032-0-77121700-1302868323_thumb.jpg

:kva2::kva2::kva2:

aaa, šarpi... dbest!!! ;)

domina se zmenimo pa nrdim enega da se bomo punce malo posladkale. mojega morem vsako tolko malo pocrkljat, da ne pobegne :P.

jaz sem zaaaa!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
post-16032-0-79133700-1305047461_thumb.jpg .......čokoladna graščina za našo grajsko gospodično :whistle:, žal je kot večina naše kulturne dediščine končal v ruševinah :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-16032-0-79133700-1305047461_thumb.jpg .......čokoladna graščina za našo grajsko gospodično :whistle:, žal je kot večina naše kulturne dediščine končal v ruševinah :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja lahko bi tud, če ti rata not prit, ampak zlivajo vrelo čokolado čez obzidje :evilgrin:.....je pa najprej severozahodni stolp padu, zgleda je bil bl šalabajzersko postavljen :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja lahko bi tud, če ti rata not prit, ampak zlivajo vrelo čokolado čez obzidje :evilgrin:.....je pa najprej severozahodni stolp padu, zgleda je bil bl šalabajzersko postavljen :surrender:

trance_40_thumbup.gif ful ti je dobro ratal tale grad. glede stolpa pa kej češ, k se zida je vedno kak šalabajzer zdravn trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-16032-0-20184900-1305288612_thumb.jpg njam, njam :evilgrin:

:kva2:

šarpi, šele zdele sem tole vidla pa mi je bilo nekam ful znano... mmm, najboljši so bili :grim

se spet kaj oglasim :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

šarpi, šele zdele sem tole vidla pa mi je bilo nekam ful znano... mmm, najboljši so bili :grim

se spet kaj oglasim :evilgrin:

Domči, sj veš da se zmer kak cukr najde, sm za vonjem čokolade pejt, pa ne boš zgrešila :grrr

Danes smo pa množični pomor ježev nardil :evilgrin:post-16032-0-54479100-1306009222_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sladke.......čokoladne..... :whistle:

post-16032-0-43864900-1306680094_thumb.jpg post-16032-0-12047700-1306680107_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SharpNinja
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAH......d best ....ti pa maš domišlijo....svaka čast!

Hvalaaaaa, če maš dober "mušter" ni problema hihi :blush: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!