Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

Maš pa kosmate roke :)

A ne, hahahahaha :grim ......drgač pa kok lohk pomislš, d bi jz tole jedla, no way sploh, k redi :xx:......sm treba ene mal razvajat vsake tolk, k drgač trpijo skoz mučeniki :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, da sem jih našla v omari, preden bi jim rok potekel.....no, zdj jim bo še mal prej :evilgrin:

post-16032-023895000 1286817678_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem , da ne sežem Sharp_ninji niti do kolen ! Ampak, kljub temu pokažem svoj izdelek in pošiljam vsem mojim prjatlčkam na motosvetu, en virtualni čokoladni kolač :D

post-24360-022649200 1288026426_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem , da ne sežem Sharp_ninji niti do kolen ! Ampak, kljub temu pokažem svoj izdelek in pošiljam vsem mojim prjatlčkam na motosvetu, en virtualni čokoladni kolač :D

nebi se branu januska :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

mmm take dobre torte,da človk prow sline cedi :worship:........@SharpNinja prava umetnica ...

@pajkica jst bi tudi ene par zlatih lešnikov....?Rabm dnar za gume zamenjat hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tako je pa zgledala danes moja tortica, za dekoracijo ni bilo preveč časa, je bla pa dobra in predvsem zelo čokoladna.

post-23082-0-41924000-1294688452_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je pa zgledala danes moja tortica, za dekoracijo ni bilo preveč časa, je bla pa dobra in predvsem zelo čokoladna.

Veš kaj, tale je pa čist huda, tko da ne bit zdj skromna :worship:.....super, d je bla dobra in lepa......k bom mela svojo slaščičarno, te pokličem za job a prou .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej kdaj k mam tega zaj.... faksa dosti, bi res rajši kako gostilno al pa slaščičarno mela.

ja za tko hitro jo spravit skupaj je kar ok, pač če maš ljudi že na vratih ne gre neki dosti komplicirat. edino drugič jo morem narest z malo več kakega sadja k je bla pa res že skori preveč čokoladna. samo za tko manjhno zadevco se mi dveh krem pa res ni dalo packat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-16032-0-17539400-1294771744_thumb.jpg ....ena po "dolenjsko" :alko:

post-16032-0-99031800-1294771908_thumb.jpg..... :music3:

post-16032-0-86648600-1294772066_thumb.jpg.....done in 5 minutes, gone in few seconds O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej kdaj k mam tega zaj.... faksa dosti, bi res rajši kako gostilno al pa slaščičarno mela.

ja za tko hitro jo spravit skupaj je kar ok, pač če maš ljudi že na vratih ne gre neki dosti komplicirat. edino drugič jo morem narest z malo več kakega sadja k je bla pa res že skori preveč čokoladna. samo za tko manjhno zadevco se mi dveh krem pa res ni dalo packat.

Sj par idejc maš še nesprobanih :whistle: (una varianta z brusnicami je za dol past, al pa črni gozdiček.......pravjo :evilgrin:)......tko d kr veselo na delo in za par let boma mele slaščičarno za bajkerje, a .).......aja pa večjo nared, k če kj ostane, je drug dan še boljša :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, slaščarna Pr' ta hitrih wink.gif. sej zdej bo še sezona rd-jev pr nas tko da bo cajt sporbavat. zdej si mi še par fint zaupala.... tko da bo sploh super. večja bo drugič k bo za več ljudi, te je še zdej en košček ostal. no sej jutri ga ne bo več.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!