Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

Domči, sj veš da se zmer kak cukr najde, sm za vonjem čokolade pejt, pa ne boš zgrešila :grrr

šarpi, a se mi zdi, da s5 neki diši? :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šarpi, a se mi zdi, da s5 neki diši? :D

Mislm, da ti odlično vohljaš......(vzemsicajtvpetekprotvečeru,sebova mem oglasilasčimdišečim.....especially for you .))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, da ti odlično vohljaš......(vzemsicajtvpetekprotvečeru,sebova mem oglasilasčimdišečim.....especially for you .))

hehe, you got yourself a deal .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, you got yourself a deal .)

Le glej d res, če ne ti bo zlooooooozloooooozlooooo žal kokr maš las na glau :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se ti ne ljubi v trgovino pa bi jedel munchmellowse........naredi si sam .)

post-16032-0-22629000-1307894152_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šarpi, na to tudi ne bom nikoli pozabila :) hvala ti ;)

Ni za kj domči, sicer pa....ob letu osorej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

SharpNinja, po vseh teh slikah in cedenju slin te enostavno morm prašat.

A ti svojim prjatlom kdaj spečeš kakšno tortico?

A sm loh tvoj prjatu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja, po vseh teh slikah in cedenju slin te enostavno morm prašat.

A ti svojim prjatlom kdaj spečeš kakšno tortico?

A sm loh tvoj prjatu? :)

SharpNinja bod tolk dobra pa lajbnu daj recept kako naj se namoči v čokolado,da bo nehal v rit lezt.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja, po vseh teh slikah in cedenju slin te enostavno morm prašat.

A ti svojim prjatlom kdaj spečeš kakšno tortico?

A sm loh tvoj prjatu? :)

Ja normalno da jim spečem, tok da me ne pozabjo ;), kr vpraš kšnga MSjevca, jih je že kr neki sprobalo zadeve :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharp Ninja pa ti si genij... :notworthy:

Ostajam brez besed od kar sm dons malce preletela to temo (kriv je pa tale lajbn...hahhaaha)

Le tako naprej :notworthy: in upam da kakšen košček torte še jest kdaj probam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shrapninja a to so res tvoje stvaritve? Zgledajo tako.... YUMMY!

(razen pr podstavkih bi se recimo lahko malo bolj potrudla, k take THE TORTE res ne spadajo na alu foljo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shrapninja a to so res tvoje stvaritve? Zgledajo tako.... YUMMY!

(razen pr podstavkih bi se recimo lahko malo bolj potrudla, k take THE TORTE res ne spadajo na alu foljo)

Ja jz si lastim avtorske pravice :blush:(s podstavki je pa tako, da je to pač edina možnost, močan karton oblečen v alufolijo, ker se ne dobi dovolj velikih pladnjev, ki bi zdržali težo in ne bi stali več kot sama torta, tisti plastični slaščičarski so en šmorn, je vse vegasto)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom js zrihtal par lušnih pladenčkov za večkratno uporabo, iz plexistekla. Kr take stvaritve pa res ne smejo bit na folji!

Ampak mi boš mogla spečt eno majhno tortico :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom js zrihtal par lušnih pladenčkov za večkratno uporabo, iz plexistekla. Kr take stvaritve pa res ne smejo bit na folji!

Ampak mi boš mogla spečt eno majhno tortico :whistle:

Sm jih že mela, ampak problem je, ker jih folk ne vrača :wallbash:, drugače pa hvala za ponudbo, komot se zmenva za tako blagovno menjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če boš rabla sam povej, bom zrihtal. Če ne vračajo, pa v ceno torte vkalkuliraj še ceno pladna... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od samega veselja sem danes čist :evilgrin:

post-16032-0-12804400-1310591671_thumb.jpg post-16032-0-18877600-1310591703_thumb.jpg post-16032-0-82072100-1310591755_thumb.jpg post-16032-0-00108200-1310591797_thumb.jpg post-16032-0-21338900-1310591856_thumb.jpg post-16032-0-33290100-1310591894_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če boš rabla sam povej, bom zrihtal. Če ne vračajo, pa v ceno torte vkalkuliraj še ceno pladna... :D

Ful ti hvala, se bova na PM zmenla kaj pa kako, najbolš da pol k z dopusta pridem, zdle si grem za ena dva tedn še oddahnt od vseh prestanih muk preden me začnejo na novem šihtu spet mučt .).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: Dej prosim nehej, nimam nič sladkega pr roki pol pa mi ti s tem lušte delaš...

Ti se kar oddahni, se bomo že pol zmenli za te pladnčke... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: Dej prosim nehej, nimam nič sladkega pr roki pol pa mi ti s tem lušte delaš...

Ti se kar oddahni, se bomo že pol zmenli za te pladnčke... :D

Hehe, jz pojma nima kaj se vam ta cukr tko lušta, men sploh ni do tega, d bi ga jedla, tko d večinoma (razen svojo rojstnodnevno tortico) nimam pojma kšn je okus teh zadev. Tnx še enkrat, se tipkava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!