Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

Baje sem še jaz dolžan al ja, pa se bojim okol tebe hodit :grrr .

Čokolade iz metilic pa že res dolgo nisem lizal :P .

no fajn še en več ko se me boji.. :D :huh: pa še kr si na dolgu ja... :yes: (300 g) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharpy...navij gas do konca na mikserju.. :grim .sam da ne boš kej skurla... :eek: :kva1:

Ja nekje pa morm,sj je kr uredu substitut :grim , edin mal mal obratov ma pa je zgleda res preveč v rdeče polje zabijal k je krepnu dns zjutri O:-) (riderca, ti bi bla lohk vedeževalka, sm drugič mal prej povej .) ), tko d sm mogla čokoladne kukije z luskinicami bele čokolade na roke mešat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nekje pa morm,sj je kr uredu substitut :grim , edin mal mal obratov ma pa je zgleda res preveč v rdeče polje zabijal k je krepnu dns zjutri O:-) (riderca, ti bi bla lohk vedeževalka, sm drugič mal prej povej .) ), tko d sm mogla čokoladne kukije z luskinicami bele čokolade na roke mešat :whistle:

Ja no vidiš :D sm ti rekla da pretiravaš... :grim ....sicer pa ročna dela niso slaba... :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer dopolnila svojo zbirko z lindtovo tatemno s pomarančo....yumi :P ....hvala .) ......drgač pa dns se čokoljad cedi v potokih :naughty: :2 črna gozdička, začinjeni temni čokoladni trikotniki, medene čokoladne kocke pa še kak kokosov medaljonček se pomoč v čokolado vmes.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :P

post-16688-1237415730_thumb.jpg

Hehe Muti, good one :OK:

@bikez: lohk prideš mal podrvart po Schwarzwaldu hehe...nož tavelk, vilce pa krožnik rabš :naughty:

Dns je pa v planu totalno čokoladna pita....pa še kj vrjetn, k treba tele čokolade razne se znebit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Mutika: Pa to sta rjava in ne črna gozdička, za rjavo sem tud jaz isto mislil :whistle: :evilgrin:

@SharpNinja: A za Schwarzwald se rabi tudi bištek :unsure: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SharpNinja: A za Schwarzwald se rabi tudi bištek :unsure: ?

Ja zrd mene lohk tud kr z roko :rolleyes: ....sm lohk si mal kultiviran čprov s tam iz sosednje jame :evilgrin: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, kaj bi to blo :hmm: O:-) :xx:

Ti si pomoje čist preveč bliz nuklearke doma. :grim ..to škodi :huh: možgančkom..veš.. :grim :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zrd mene lohk tud kr z roko :rolleyes: ....sm lohk si mal kultiviran čprov s tam iz sosednje jame :evilgrin: :lol1:

Kdaj pa jaz nisem bil kultiviran ?

Ja prov, bom pa z roko jedu, če mi še enga talerja pa vilc ne prvoščiš :glare: . Upam, da maš saj kak potok blizu, da se bom po obedu malo umil :P .

Ti si pomoje čist preveč bliz nuklearke doma. :grim ..to škodi :huh: možgančkom..veš.. :grim :whistle: :winkiss:

Ne bo držalo :nono: , čisto zares najbolj škodi gonadam :grim , možganom skoraj nič.

P.S. Evo zate še ena :kava: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa jaz nisem bil kultiviran ?

Ja prov, bom pa z roko jedu, če mi še enga talerja pa vilc ne prvoščiš :glare: . Upam, da maš saj kak potok blizu, da se bom po obedu malo umil :P .

Zdej boš pa še naravo osnaževal? :unsure: :D

Ne bo držalo :nono: , čisto zares najbolj škodi gonadam :grim , možganom skoraj nič.

P.S. Evo zate še ena :kava: :kva2:

:D tebi res seka.... :yea1: :OK:

Popravljeno . Popravil riderrgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D tebi res seka.... :yea1: :OK:

A se spomneš Serpentinška. Žensko je treba zmatrat, k konja, da ji ne hodjo bedarije po glavi .... Zgleda, da isto velja za dece :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa jaz nisem bil kultiviran ?

Ja prov, bom pa z roko jedu, če mi še enga talerja pa vilc ne prvoščiš :glare: . Upam, da maš saj kak potok blizu, da se bom po obedu malo umil :P .

Ne d ne prvoščm, sm pomivat se mi ne lup :whistle: , sploh je pa vsake kaplce čokoladke škoda, d bi jo voda odplaknla :grim ....tk d se boš mogu polizat haha :rolleyes:

PS:pa k tko rad tegale Serpentinška citiraš, sj veš kwa je reku, sm d je črn pa z drevesa prleze pa je fajn :whistle: ...torej če si nekultiviran pa od črne čokolade....hit na drevo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne d ne prvoščm, sm pomivat se mi ne lup :whistle: , sploh je pa vsake kaplce čokoladke škoda, d bi jo voda odplaknla :grim ....tk d se boš mogu polizat haha :rolleyes:

Saj zastopim,... verjetn bi blo zanimivo :)

PS:pa k tko rad tegale Serpentinška citiraš, sj veš kwa je reku, sm d je črn pa z drevesa prleze pa je fajn :whistle: ...torej če si nekultiviran pa od črne čokolade....hit na drevo :lol1:

Seveda, sosedovo je boljše kot pa domače (velja za oba spola :whistle: )

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, sosedovo je boljše kot pa domače (velja za oba spola :whistle: )

:grim sam odvisno spet kaj maš za sosedovo... :whistle: . :)

CHURROS-CHOCOLADE.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim sam odvisno spet kaj maš za sosedovo... :whistle: . :)

Hmm, :hmm: O:-) :xx: -> Schwarzwald (da ne bo pomote, to je mišljena čokolada :D ) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, :hmm: O:-) :xx: -> Schwarzwald (da ne bo pomote, to je mišljena čokolada :D ) .

seveda kaj bi pa lahko drugega bilo... :whistle: :unsure: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda kaj bi pa lahko drugega bilo... :whistle: :unsure: :D

Zakaj mam tak feeling, da mi ne verjameš :doze: ? Res sem si poželel čokolade, pa je ni :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeeh, moški ... mali cepetavčki!

:whistle: :D

post-16688-1237839640_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeeh, moški ... mali cepetavčki!

:whistle: :D

a ne Muti več al manj so si podobni.... :D . :yes: .) ....Bikez odpri usta bomo vlivali not... :D :whistle:

r266083_1112646.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!