Skoči na vsebino

Suzuki SV 1000 S/N


johan

Priporočene objave

Poznam ne, ampak je brez nalepk spredaj in na boku, tko da je bil verjetno štrihan zaradi padca.

Hvala za tole informacijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pa zakaj hudiča ga skor zastonj daješ? Pa men pravjo, da sm na glavo padu. Te motorji so bombniki, gor na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u jih pa za sramoten drobiž podarjate... sej res, da mal več pije sam ga pa ni rižotkota 4-valjnega k bi tkola zarohnel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj hudiča ga skor zastonj daješ? Pa men pravjo, da sm na glavo padu. Te motorji so bombniki, gor na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u jih pa za sramoten drobiž podarjate... sej res, da mal več pije sam ga pa ni rižotkota 4-valjnega k bi tkola zarohnel.

In to se oglaša tisti, ki ga letos sploh še na zrak ni peljal :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jmaster... zdej ne vem, a si ga ti prišel pogledat danes? ...si nov na forumu...in se nisem (s tabo) o tem nič pogovarjal...

..hja kaj nej povem....

...da ga dajem napol zastonj je že wix napisal...ne fali mu nič... žena bo jokala za njim, olje zamenjano, ketna namazana, gume skor nove, ..

...samo na novega pilota čaka, pa da mu zaželim srečno vožnjo.. ;)

Zdej je tako. SV-ja , sploh pa 1000, folk ne pozna prav dosti, ker jih ni veliko v SLO... višje proti severu jih je pa mnogo, ali pa v USA...

Mašina je praktično neuničljiva, z veliko navora, močna dovolj (relativno - glede na pilota ;) ), ni pa žleht. Pelje se lepo v vsem območju obratov, lepo vleče že od 3000 1/min naprej, neglede v kateri prestavi imaš... lepo vozen kot turistično, ker lahko zabušavaš pri šaltanju, položaj pa je precej športen, tako, da mu šprtna vožnja sploh ni tuja. Žena zadaj uživa v ožnji, čeprav je precej nagnjena naprej, ker se z rokami drži za tank... za primerjavo : na FZ6, se niti približno nisva tako peljala, čeprav sediš pokonci...

...pa še bi našteval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zivnorc

Pa najpomembnejši stvari si pozabil omenit, zvok dvovaljika in podajanje moči. :grim

Ker vse ostalo imajo tudi drugi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zivnorc

Pa najpomembnejši stvari si pozabil omenit, zvok dvovaljika in podajanje moči. :grim

Ker vse ostalo imajo tudi drugi.

... ja tega pa nisem napisal s preprostim razlogom...

ker se..

TEGA NE DA OPISAT.....MORAš SLIšAT, PA PROBAT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jebenti... pejt ga hitr iskat... če ne boš še tega zamudu......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jebenti... pejt ga hitr iskat... če ne boš še tega zamudu......

sm ga klicu...3.lastnik, prva dva lastnika njegova kolega, 55 000 km, servisne ni, servisiral ga je redno pri lokalcu, pred 3000 km menjana veriga in zobnika, še dobre m3 gume, je pa na levi strani malo udrt rezervoar, popraskana ročica sklopke in plastika ob sedežu, med pranjem mu je padel iz stojala :hmm: ..dec je iz Velenja, po pogovoru sodeč je slišat pošten...jutri bo več znanega :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... JEST MAM TUT POŠTEN GLAS... POL K ME PA VIDIŠ, PA ....

....HAHAHAHHA.

..mojga pa je najprej imela moja stara mama, pol mama, pol pa Šele jest... hahahhahaha.

resno:

Pejt gledat, k vidim, da te tresse. Motor sicer ima 55000 km, ampak, sej nisi trot.. boŠ že videl, kako je ohranjen...55kkm ni nobena huda cifra za to maŠino, rezervoar daŠ pihnit enkrat, ko bo dež, ko se ne boŠ mogel vozit...

... pa Še dirkala bova lahko keri se bo bolj dru... tvoj al moj.. hahahhahah.

..baje-mende danes končno dobim homo-karton, pol grem pa Še vpisat, da mi paŠeta rora oduzad... pa gumice Še gor nataknem, pa grem Še na urad se pofočkat na registraciji..... pa gassa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... JEST MAM TUT POŠTEN GLAS... POL K ME PA VIDIŠ, PA ....

....HAHAHAHHA.

..mojga pa je najprej imela moja stara mama, pol mama, pol pa Šele jest... hahahhahaha.

resno:

Pejt gledat, k vidim, da te tresse. Motor sicer ima 55000 km, ampak, sej nisi trot.. boŠ že videl, kako je ohranjen...55kkm ni nobena huda cifra za to maŠino, rezervoar daŠ pihnit enkrat, ko bo dež, ko se ne boŠ mogel vozit...

... pa Še dirkala bova lahko keri se bo bolj dru... tvoj al moj.. hahahhahah.

..baje-mende danes končno dobim homo-karton, pol grem pa Še vpisat, da mi paŠeta rora oduzad... pa gumice Še gor nataknem, pa grem Še na urad se pofočkat na registraciji..... pa gassa....

:D

dobr rajcajo tile motorji pa avspuhi ja :grim

sej sva jutri na trojanah zmenjena...kako je pa glede tega homo kartona pri avspuhu? je reku, da ga tut on Še od nekje čaka, da ga bo lahko vpisal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ne se pustit nategnit, kot jaz, ko sem homota čakal pol leta... pa še stroške imam......pa obvezno homo kartonček od avspuhov poglej, če je vse o.k. not napisano... pa potrdilo o vgradnji rabiš od pooblaščenega servisa. Vse to mora bit... če ne je to qrc... ti grejo živci, pa cajt, pa denar...

To ti mora on zrihtat, če ne mu pa pošteno ceno zbij. Jest sem naredu napako, ker sem softič za take stvari....

Pa poklič me, kaj si se odloču.. če ne ti pa pridem pomagat se odločit, ko se bom z odprtimi rori okol tvoje bajte vozu...hahahhahhahha

...matr sem žleht....hahahhaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede homota za avspuh je pa tko. Ju3 slikaj številko na auspuhu, pa mi pošlji, pa probamo, če so iste kot na mojmu homotu.....k od daleč zgleda isti avspuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ponedeljek se dobiva, jutri gre na marof :grrr pa jst sem ga tko zastopu, da homologacijskega kartončka še nima, da ga čaka...se pravi, da potrdilo o vgradnji od pooblaščenega serviseja ima :hmm: a če bi bile pa cifre iste, bi pa lahko kr tvoj kartonček uporabu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da se še js oglasim, ko sem lastni ktega motocikla....

@Zivnorc, lej cist prevc pametn si...kar me je vprašu sem mu povedu po resnici, lahk gremo pa preverimo v bazi prejšnje lastnike, tk da bom prej povedu imena in priimke, pa če se ujema...? vredu?! Kar se tiče potrdila o montaži, v lj ga ne zahtevajo, ga pa v MB zahtevajo, avspuhi so bli montirani pri pooblaščenem serviserju v velenju MOTOMARIO, ker je pri teh auspuhih na V motorjih potrebno priredit nastavitve... Js sem Anžetu vse razložu...

Auspuhi še niso homologirani ker hočejo met 500 stvari ob pregledu, za fakin 1 vrstico upisat...

Duplikat gomologacijskega kartončka je problem dobit, ker sem mogu klicat, na 10 koncev, pa 2x sem že poslal neke obrazec za izpisek... pa od nikoder kartončka niti potrditve, da ga bojo izdali, niti od prodajalcev kjer je biu motor kuplen niti upravna enota... Js bom vse uredil tak ko teba, ker tut js se velik vozim po tujini in mi je vi nteresu homologirat auspuhe...

Motor pa je kak je...Ni nov sem mu vse povedu kje je kaj, da se en bo vozil brezveze ko ma kr daleč do mene... Motor se pač pogleda da se vidi kk pa kaj. Kar se tiče motorja samga, pa tk veš da si zavarovan prek kupoprodajne pogodbe zdej 8 delovnih dni, če odkriješ kako napako, ti prodajalec more vrnat denar oz plačat popravilo...

Če še ma kdo kaj za vprašat, pa kr veselo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mejduš se eni prec užgejo....

..lej če si tolk bol pameten, zakaj se pa nisi že prej oglasil...

...samo pravim, da je mene prejšnji lastnik nategoval več kot pol leta,( pa policaj, lep žameten glas..sej ne rečem, da ni pošten) pa sem obupal nad njim, potem pa sem čakal še v trgovini v MB, kjer je bil kupljen... na koncu sem pa moral ponoret... pa še plačat vse skupaj, kar bi moral on storiti ..in mi tudi obljubljal prejšnji lastnik.

MOJA IZKUšNJA.. ki jo lahko povem...in opozorim Kumšeta, da se mu ne zgodi isto..

a ne..

Če sta se pa vse zmenla, je pa še tolko boljše... jest sem tudi vsakemu povedal, kaj sem ga kej ušpičil na motorju, nazadnje sem pa ugotovil, da bi bilo bolje, da bi bil tiho, pa nej desc sam pogrunta če je kaj (kdaj bilo) narobe z motorjem.

Brez zamere ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še enkrat se oglešam...

...toliko o nategovanju..

..dobim po pošti obljubljen homo-karton in obljubljeno potrdilo o vgradnji...

IN:

dobim prazen obrazec - potrdilo o vgradnji opreme na vozilo.....

PA JEBEMTI, NO, ČE NI FOLK FUKJEN V TEH CAJTIH, NO..

pa da bi se vsaj podpisal gor pa štempel dal, če se mu že ni dalo podatkov na roke gor pisat... mamomunarokedelano.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

lp zanima me če je imel kdo podobno težavo kot jaz;ko motor v 1.prestavi s stisnjeno sklopko zaženem-prižgem se začne le-ta premikati kot,da sklopke ne bi imel stisnjene do konca,predvsem takrat,ko je hladen,pomislil sem,da je mogoče težava v cilindru sklopke in tudi v prvo gre težje,ko je hladen,olje zamenjano(motul),prav tako tudi hidravlično,gre pa za sv 1000 k5 32k km,hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!