Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

zanimam me če vas ima že veliko teh novih registrske tablice ?

Ha ha jaz imam svojo,po naročilu zavedno ostane moja tudi pri menjavi motorja!!!! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se po vsem tem pisanju nisi naučil, da jo prišraufaš gor? :P

Ne boš verjel,sem se, zelo! :grim :P

Bi blo pa vse kul če bi kolega ustavil,ko je videl,da je tablica odletela,ne pa,da se pele za mano še 2km,itaq je potem nismo več našli zdej pa rabim drugo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na relaciji Lom - Severna LJ obvoznica - Litija je bila včeraj izgubljena registrska tablico z oznako LJ 32-2J. Če jo kdo najde... bi bila moja prijateljica zelo vesela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš verjel,sem se, zelo! :grim :P

Bi blo pa vse kul če bi kolega ustavil,ko je videl,da je tablica odletela,ne pa,da se pele za mano še 2km,itaq je potem nismo več našli zdej pa rabim drugo :doze:

mahnil bi ga po glavi

zdaj bos imel pač traktorsko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes sem izgubil tablico na relaciji Nova Gorica - Divača. Številka: GO U4-50

Če jo je kdo našel naj prosim pokliče: 031 369030

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

evo jst se bom to spravu delat cez zimo:D.uporabu bom pa motorcek za deljinsko centralno zeklepanje pa lepo uzvod na tablco in to je to:D.k se zacne delat poslikam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je tudi aless hotel naredit z motorčkom za centralno zaklepanje pa mu ni ratal, mislim da je tisti motorček bolj švoh, sploh pa ker ima motorček bolj malo hoda (cca 2cm) mora biti vzvod pritrjen zelo blizu panta, da se bo tablica premaknila za zadovoljiv hod, in tu je problem, motorček bi moral biti zelo močan, pa še zaklepa na poziciji nima, ko je enkrat tam ga brez težav premakneš v prvotno lego, ni kot pnevmatski ali hidravlični cilinder (da ostane tam kjer si ga pustil tudi pod določeno silo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jst se bom to spravu delat cez zimo:D.uporabu bom pa motorcek za deljinsko centralno zeklepanje pa lepo uzvod na tablco in to je to:D.k se zacne delat poslikam

Prijazno, da boš tako polnil državni proračun. Morda bodo zato bolj 'usmiljeni' do mene...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderatorji zakaj ne zbrišete off topic stvari da bi tisti,ki nas zanima ta zadeva uspeli videt kako,če že komu je to uspelo. Oziroma kako se je lotil.Ne pa,da berem 15strani in vidim cel kup unih,ko pametujejo! Upam,da bodo čimprej okusili kako je ko po nepotrebnem dobiš kazen! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mislem nares sam za zajebencijo ne da bi kdaj uprovabiv ce bi me lovili taplavi.ker cez zimo nebo kaj za delat pa se bom lotiv tega.haha:D.koci te k jih mi ugrajujemo so zlo mocni.probal bomo cene se bomo pa kj druzga spomnl(motorcek za visino luci mogoce:))

Popravljeno . Popravil kok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene racunam da bo v 1 vikendu narjen sam mam se ene par drugih projetvo cez zimo na motorju namen narest:D.tko da use boste vidl ce boste hotl:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj komplicirate. Tablco v torbo ali za jakno zatakneš pa je. Če jim že ustaviš, rečeš da ti je ravnokar odpadla in je ne moreš na terenu namontirat.

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ce vi to pravte da je za picke pa tud prov :rolleyes: .sm povedu da nebo v ta namen da bi jo pred kom skrivu pa delu pizdarije po cest :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!