Skoči na vsebino

Kdo ima največjo realno hitrost skuterja?


speedbostjan

Priporočene objave

Tut lohk! :D

Sej pa nikjer nism omenu, da furam 50 kubičnega sesalca :)

Pospeške maš skoraj ko Runner 180 FX :D Kolko te kaže vaga ko stopiš na njo?

Hja FX je 4-Taktna rajt? Štirtakterji pa pod malimi obrati ne vlečejo tak dobro (sploh če je kubikaža bl mejhna).

Potegne pa do ene 105km/h. Do 70-75 ful vleče pol pa postopoma nabira...

2T je FX. VX je 4T :D Ma sej nima veze. Samo zanimalo me je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kir model je pa te 4T?

Sicer pa majo skuerji Gilera in Piaggio itak iste motorje. Bl je važna tle teža. Piaggio-ti so ponavad lažji, Runnerce so pa za kake daljše turce (tut tank to omogoča)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kir model je pa te 4T?

Sicer pa majo skuerji Gilera in Piaggio itak iste motorje. Bl je važna tle teža. Piaggio-ti so ponavad lažji, Runnerce so pa za kake daljše turce (tut tank to omogoča)...

4T pa je VXR 180. Po zmogljivostih tudi ne zaostaja zelo dosti za FXR 180. Včasih sem mel željo, da bi ga kupu, ker me je ena vožnja od Maribora do Slovenske Bistrice ful impresirala, ampak sem potem prebral naknadno, da skuter niti ni taki pojem kvalitete (nisem bil presenečen). Se pa dobijo že zelo poceni, samo moraš najt enega takega, ko je spošlihtan, da ni kr ena razfu*ana kosilnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

125/130 po števcu benelli 491 sbk ----> polini vario, 17,5 frgazar, drugi prenosi, polini 70R,gianelli black swan auspuh, polini jermn, polini evo sklopka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!