Skoči na vsebino

Vozniški noob.


bullshit49

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Sem zelo na psu, kar se tiče vožnje v atvošoli za B kategorijo. Ur sem nabil že ogromno, ta teden sem padel tretjič in naredil čisto začetniško napako. Tako, da me zanima. Ali se mi splača iti za en teden k mojim starim staršem živeti, plačati par ur in tak za đabe narediti, ko tam ni nobenega semaforja. Ker prepričan sem, da logično, da če sem 3 krat padel zaradi brezveznih napak, da bom še četrtič. Kaj bi vi naredili. Ker potem pa še enkrat CPP pa še enkrat ure, da se m ur nabije še en vem koliko... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pomoje je bistvo, ne da ti maš izpit, ampak, da s svojim neznanjem neboš komu drugmu kej naredu... :unsure:

Finančno se ti že splača.. sam a se ti splača bit nekdo, k ko bo vidu asvaltirano cesto, najbol da parkira pa gre z busom naprej... :whistle: :whistle:

Sam se odloči :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo kruto, pa vendar...še vedno lahko odnehaš. Želim pa ti, da se naučiš in narediš izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tam lahko padeš.Ne misli,da je samo semafor...Na vasi pa imajo komisije cel kup takih fint kot so znaki tu,ustavit potrebno tam itd...Sam bi ti svetoval,da se umiriš,zbereš,razmisliš znaš vozit al ne...Ker,če misliš,da znaš pol je tako ali tako vseeno kje ga delaš!Če (še) ne znaš vozit pol pa....vaja dela mojstra!

Pa vso srečo pri naslednjem poizkusu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker prepričan sem, da logično, da če sem 3 krat padel zaradi brezveznih napak, da bom še četrtič.

Najprej spremeni pristop!

Malo samozavesti pa bo.

Napake nikoli niso brezvezne. Treba jih je odpravit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče imaš pa samo veliko tremo...? Ko sem jaz delal izpit, sem sedel v avto pa se tako tresel, da mi je instruktor rekel, naj grem ven in trikrat globoko vdihnem. Potem pa je bila izpitna vožnja brez napak in izpit narejen. Z eno napakico, -pri obračanju na stranski cesti sem z zadkom zapeljal v grmovje (samo komisija ni nič opazila -zvečer in dež, Fičo pa zarosen do amena).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uzem se v roke,pozabi na babe :rolleyes: :whistle: tist cajt,samo na vožnjo misli in bo.drugač pa prit k men,ti bom dal dve uzgojne da ti bo kej u glavi ostalo :naughty:

Jest sem vse izpite od a-e naredil brez napakce,zavzameš se in nič druzga.saj bo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na stranski cesti sem z zadkom zapeljal v grmovje ...

Jaz sem pogosto zapeljal v grmovje potem, ko sem že imel izpit. In se tam zadržal kako urico. Bili so pač taki časi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pogosto zapeljal v grmovje potem, ko sem že imel izpit. In se tam zadržal kako urico. Bili so pač taki časi.

Meni so pa rekle da si zdržal samo 5 min :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se kar lepo pomiri, zberi se pred vožnjo, še kakšno uro več in bo že šlo enkrat.. Kot je bilo že rečeno, lahko da je samo trema. Jaz sem tudi za motor naredil šele v tretjo, dvakrat sem padel zaradi takšne neumnosti, da bi se lahko samo z glavo v zid zaletel kako mi je ratalo. Ampak vsakič sem bil pred vožnjo tako živčen, da sem bil cel prešvican in znerviran.. In potem delaš neumnosti. V tretje sem si pa rekel jebeš to, kar bo pa bo in je šlo brez napake. Skratka kljub temu, da je šlo šele v tretji poizkus mislim, da nisem nikoli bil anitalent za vožnjo, ravno nasprotno.. V 150k km z avtom in 50k km z motorjem brez prometne nezgode, razen enega padca pred domačimi vrati in ene nezgode pri speljevanju na slick gumah :rolleyes:

Skratka to da si parkrat padel še ni razlog da bi obupal. Ajde, se strinjam tudi s tistimi, ki pravijo da niso vsi za na cesto in da bi bilo treba počasi to sprejet, to je popolnoma res, ker nekateri ljudje so popolni antitalenti za vožnjo in tudi po več letih in več 100k km še vedno vozijo kot kure.. Za take bi res bilo bolje, da ne bi nikoli opravili izpita, ampak kot sem rekel.. To, da si padel 3x je lahko zgolj posledica živčnosti in treme pred opravljanjem izpita. Pomiri se, zberi se, še malo povadi in poskusi znova.

LP

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpit nared poba,ne posluš vseh.Kam boš pa babnco prvič nslonu kukr na zadn zic :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so pa rekle da si zdržal samo 5 min :lol1: :lol1: :lol1:

Šaljivec mali :)

Ne verjemi vsega, kar ti tvezijo sorodnice. V Komendo nisem nikoli zahajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpit nared poba,ne posluš vseh.Kam boš pa babnco prvič nslonu kukr na zadn zic :worship:

Poba sam se moraš odločit,upam da se boš prov...izpit se dandanes rabi...sploh pa,če želiš lahko dosežeš vse!!Potrud se,premagej strah,tremo,...just a walk in to park :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poba .. drž se ... cel MS je s tabo in ti drži pesti ... :naughty: (nekateri celo vzdignejo sredinca, tak je pač pozdrav)

z vozniškim izpitom, v nove zmage, naprej !!!!!

maus :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj vsak lohk naredi izpit ampak kakšen je pol to šofer, ki je meu 5 izpitnih pa čez 100 ur? To bi blo treba uvest en tak razumen limit in ko ga kdo prekorači-kvizo za ceu živlene!! Lohk pa naprej proba delat za helikopter, če hoče... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj vsak lohk naredi izpit ampak kakšen je pol to šofer, ki je meu 5 izpitnih pa čez 100 ur? To bi blo treba uvest en tak razumen limit in ko ga kdo prekorači-kvizo za ceu živlene!! Lohk pa naprej proba delat za helikopter, če hoče... :evilgrin:

Se totalno strinjam. Če se do zdej ni navadu se ne bo nikoli. Enga bo spregledal pol bo pa spet ceu kažin okrog tega kolk se prometnih nesreč zgodi pr nas. Itak da se jih če imamo nesposobne avtošole ki gledajo samo na profit in na nič drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj vsak lohk naredi izpit ampak kakšen je pol to šofer, ki je meu 5 izpitnih pa čez 100 ur? To bi blo treba uvest en tak razumen limit in ko ga kdo prekorači-kvizo za ceu živlene!! Lohk pa naprej proba delat za helikopter, če hoče... :evilgrin:

Čeprav sem sam svoje 3 izpite opravil v prvo tako krut ne bi bil!Bi pa bilo res potrebno uvest neki limit. ali vsaj,da če nekdo 3krat pade mora nujno opravit preizkus varne vožnje na Vranskem ali kje drugje!Šele zatem se lahko udeleži ponovnih ur v avto šoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!