Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj v letu 2009


Brrrm

Priporočene objave

Hola,

včeraj sem šel pa samo natankat (ja OK, pa še mal sem sprobal če bencin v redu dela :naughty: ) tko da se skor ne splača napisat, vsega skup 101 km...

je bla pa fajn družba :OK: gume pa držijo samo še zrak, bo treba jutri zamenjat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se je bilo včeraj malo prepihati in iti na Bloškega na kavo v druzbi Igorr.ja.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek službeno seveda z motorjem:

(nujno iti v Grosuplje in Krško in zadnmji sedež je bil dovolj velik za prtljago

elastična mreža prav prav pride, pa še kak pajkec):

Lj - Grosuplje - po tastari

Višnja gora,

Iv. Gorica (mem Akrapota),

NM via Žužemberk :OK:

kosilo pr Štuparju na Dvor-u (dobri kalamari) - dobro ne ravno poceni ali OK,

sm kar težko se odloču in ne skošu še do Kočevja in nazaj)

po AC do Krškega,

Sevnica

pri Impoljci gor in dol po trasi gorske hitrostne za avtomobiliste

(odličen asfalt in nič črte po sredini, le ob straneh)

po dolini Mirne do Trebnjega :naughty: ,

preko Čateža do Šmartnega pri Litiji

po nerodnosti hotel na Radohovo vas in Bogenšperk

pa zavil v Trebnjem preveč v desno

a ni bilo slabo, malo ožje ampak zavito in v 3D (v hrib in dolino)

skok do Radohove vasi mimo Bogenšperka :D

Litija

preko Ihana še skok do Kamnika (opravki)

Ljubljana

skupaj dobrih 300 km :P

opozorilo:

tik za Čatežem enkrat na kratko odneslo zadnjo gumico :whistle: (prah na cesti) ni blo blema le v opozorilo, asfalt sicer videti svež a na desni ni kanala za odvajanje vode in peska, ki ga nese s seboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opozorilo:

tik za Čatežem enkrat na kratko odneslo zadnjo gumico :whistle: (prah na cesti) ni blo blema le v opozorilo, asfalt sicer videti svež a na desni ni kanala za odvajanje vode in peska, ki ga nese s seboj.

Od Cateza naprej v dolino proti Moravcam je pasji, drsec asfalt.. Hm, zanimiv, d se kdo skozi nase kraje voz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes sva šla z Lubico samo do Sore, kjer bo Lubica dobila nove čeveljce in redni servis, in ne bi bil ovredno omembe, če ne bi šel nazaj na zadnjem sedežu Honde VFR... jao, kaka muka ježeva!!! nič narobe z motorčkom, sedel sem čist fajn in udobno, tud Igorr je peljal bp, ampak... kaj počet tam zadaj, zaboga?!?!?! je blo manj kot pol ure, ampak dolgčas za umret!!!! sem gledal levo, desno, u zrak, v tla, spet elvo, spet desno, preštel sem vse papirčke med sredinskimi ograjami AC (3), vrečke (5), modra delovna halja (1), videl kako spuščajo zmaja na Barju, cirkus na Sv.Ani, najhitreje po števcu sva šla 137... aaaaaaaaaaaaaaa, kak dolgčas k ni kej počet!?!?!?!? ej svaka čast tistim, ki se zadaj vozijo ure in ure :worship: to je čist premalo cenjeno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe dans sm mel en čudn dan. dopoldan sm moral z motorjem v podnanos, popoldan upošteval Suzukijev nasvet, naj se vrnem na mesto idijotizma, in se počasi otresem zategnjenosti na motorju, in dvakat prevozil ride, kasno popoldan, okrog 6, pokliči frend, de zakaj za boga se ne grmo pelat. pa smo se šli. postojna idrija most na soči nova gorica pa vinjetkanje do vipave in čez rebrnice domow. piše 185 km. veselje počaaasi počaaasi zmaguje nad lesenostjo. še moram vadit :D

all in all za delovno sredo 250 km nit ni tako slabo. vesel sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se zopet malo vozil naokoli. Iz Lj do Metlike, Karlovca, v Veliko Kladušo na muslimanskega kralja živali (jagenjček), nato v Slunj, Korenica, Gračac, čez Velebit mimo Maslenice na magistralo proti severu. Vmes sem se še malo namočil, nato pa spet po gasu do Jadranovega, kjer sem srečal motorista, ki je rinil svojo ljubico. Obrnil sem in ga pobaral, kaj je narobe. Ugotovila sva, da je crknil akumulator. Malo sem ga vozil naokoli v upanju, da se bo kje dalo dobiti nov akumulator. Ker pa je bila ura že 20:00 sva se odločila, da pusti motor pri kakšni hiši, midva pa greva proti Ljubljani. Še enkrat se je pokazalo, da je svet majhen. Možak je od sošolca iz osnovne šole brat, hehe. Pa še živi 300 m stran od mene.

Da ne pozabim, nabralo se je 703,8 km.

LP Robert

Jagenjček v Kladuši

Maslenički most še z druge prespektive

Motor v senčki, jaz pa medtem na skalah

Lep zalivček, barve so v živo veliko lepše

post-20894-1248304010_thumb.jpg

post-20894-1248304035_thumb.jpg

post-20894-1248304054_thumb.jpg

post-20894-1248304076_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Jagenjček v Kladuši

Maslenički most še z druge prespektive

Motor v senčki, jaz pa medtem na skalah

Lep zalivček, barve so v živo veliko lepše

Uu luštne slikce :P pa pridn k si mu tko pomagu :worship:

Jst pa danc k je blo že bl mal cajta s tem šihtom...

Idrija-Cerkno-Bača pri Modreju-Most na Soči...mau na hitr se shladit, pa nazaj domu.

Luštni ovinkci, brez kšnih hudih šokov, razn d sm spregledala znak d bo semafor čez 150-250m :whistle: pa me je mičken presenetl k je avto stav sred ceste :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uu luštne slikce :P pa pridn k si mu tko pomagu :worship:

Jst pa danc k je blo že bl mal cajta s tem šihtom...

Idrija-Cerkno-Bača pri Modreju-Most na Soči...mau na hitr se shladit, pa nazaj domu.

Luštni ovinkci, brez kšnih hudih šokov, razn d sm spregledala znak d bo semafor čez 150-250m :whistle: pa me je mičken presenetl k je avto stav sred ceste :slap:

NORC!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NORC!!! :whistle:

A tuj vtis toje vožne je de si ugatou de si narc? ja kul no...mal kasn si ti tu pagruntav, ma dobr sam d si :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo tud jst končno doma... ja, danes je pa trajalo... in trajalo... zabasane ceste kamorkoli smo zaviili, pišuka... plani so bli sicer lepi (do začetka Dolomitov, na poti domov pa še na morje in čez Notranjsko/Dolenjsko nazaj), naredili smo pa bolj malo... eh, tud to se zgodi v času kislih kumaric :D

je bla pa fajn družba - hvala, prjatli :OK: tud neki kmjčkov smo kljub vsemu naredili, pa na koncu - za piko na f - sva se šla z Igorrjem nažrt v pizzerijo Avia Pub v PO, k majo prav fajn pizzize :D

aja, pa na malici na vrhu prelaza Predel srečal prjatco k se nisva vidla N let :OK: ona iz Sella Nevee, mi pa glih tja :D pa moji prjatlčki so vsi neki stokal in se pritoževali čez Učejo - hja, je treba met fajn potovalen motorček, npr tko kot je moja Lubica, pa ni blema :naughty:

pot: Vrhnika-Idrija-MnaS-Tolmin-Bovec-Predel-Sella Nevea-moj slap-Chiusaforte-Dolina Rezije-Učeja-Kobarid-NG-Kras-Sežana-Izola-sladoled-Črni kal-Senožeče-Postojna-pizza-Vrhnika, vsega skup le 464 kmjčkov

par slikc - tokrat so samo pred startom, ko smo se mal posladkali, pa v Izoli na sladoledu, vmes nisem nič slikal da ni blo treba ponovno prehitevat miljavžnt avtov :rolleyes:

post-163-1248037010_thumb.jpg post-163-1248037050_thumb.jpg post-163-1248037078_thumb.jpg

Igorr a ti maš izpit za vfr-ko al...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes samo 107 kmjčkov, no ja mal več k me je Igorr spet prijazno peljal v Soro po Lubico, ki je dobila nove copatke, svežo kri in nova jetra :OK: ne bom ponavljal vtise o vožnji na zadnjem sedežu, sem vse povedal včeraj (te kmjčke ne štejem, čeprav bi jih blo bolj prav štet dvojno!! pišuka!!)

tko da je bla samo furca čez Katarino do Horjula, pol je moral pa Igorr tankat in to glih v Postojno, pa sva šla še tja :D no, na vrhu rid so bli novi copatki (Qualifier RR) ulaufani - oz zadnja je bla ualufana, prednji pa manjka še ene 3 mm na vsaki strani da bo :rolleyes: ma bo že :P ko sva prišla iz Postojne sva šla še nekajkrat gor in dol po ridah, seveda čist na silo, samo zato da so bli copatki zaprmej ulaufani :whistle:

na ridah srečala mausa s čist sveže opicanjeno FZjko (Rizoma - hudi lepotni dodatki, res hudi!!! sem pozabil slikat, pišuka, kako ma šminker zdej vse v suhem zlatu (mislim suhem do prvega dežja :naughty: )) pol nas je peljal pa še na sladoled v Mantovo - hvala, stari :worship:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ridah srečala mausa s čist sveže opicanjeno FZjko (Rizoma - hudi lepotni dodatki, res hudi!!! sem pozabil slikat, pišuka, kako ma šminker zdej vse v suhem zlatu (mislim suhem do prvega dežja :naughty: )) pol nas je peljal pa še na sladoled v Mantovo - hvala, stari :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan pa natočt je blo treba. Je padla Rakitna.

Sem imel nek čuden občutek :fredy: pa sem peljal precej na izi. Rakitna je bila skoraj prazna, le na vrhu en rdeč motor na tleh in zraven, če se ne motim, traktorja z dolgo prikolico. Motorist na nogah in videti povsem OK. Upam, da je res.

Seveda je sledila ponovitev, a tudi to pot na izi.

Potem pa do Cerknice, srečal več traktorjev in 3 bale sena na moji polovici,

skoraj na sredi pasu in na sredi ovinka. Izi je pomenilo rešitev :whistle: .

Tudi kar nekaj peska je na trasi do Cerknice.

Natočil na Rakeku.

Potem pa na Ride. In seveda parkrat gor in dol. Zadnja runda gor proti

Postojni pa je bila začinjena s praznim šleparjem v smeri Postojne. Vozil sem tik za njim od samega konca Planine. Tud enega ovinka ni peljal samo po samo svoji strani!!! :headbang: PA BI LAHKO. Sem se zbal za Suzukija in Igorr-ja, ki sta bila višje in že nazaj v smeri Planine. Sem imel namen prehiteti ŠLEPARJA in ju opozoriti, a sta prehitro prišla in na srečo brez sitnega srečanja in na preglednih mestih. :yea1:

Potem pa so za večino nesreč krivi prehitri motoristi??????? Pa nič več o tem.

Tudi nižje od odcepa za Strmco, na tistem dolgem desnem ovinku ob spuščanju,

je eno malo parkirišče. Sta bla avto in motor tam v času, ko sem se peljal mimo. Izi je bila zopet rešitev. Tik pred mausom je baje eden od obrnil čez polno črto!!!!!

Tako da priporočam na izi.

Na koncu je sladoled na Mantovi popravil situacijo. Je kar postal stalnica.

Hvala Suzukiju za informacijo. Še vedno je dobr. Hvala mausu za rundo.

Do Ljubljane pa po temi in tastari. Začuda zelo malo insektov. Ne bo treba

umivat!

Debelih 100 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes samo 107 kmjčkov, no ja mal več k me je Igorr spet prijazno peljal v Soro po Lubico, ki je dobila nove copatke, svežo kri in nova jetra :OK: ne bom ponavljal vtise o vožnji na zadnjem sedežu, sem vse povedal včeraj (te kmjčke ne štejem, čeprav bi jih blo bolj prav štet dvojno!! pišuka!!)

tko da je bla samo furca čez Katarino do Horjula, pol je moral pa Igorr tankat in to glih v Postojno, pa sva šla še tja :D no, na vrhu rid so bli novi copatki (Qualifier RR) ulaufani - oz zadnja je bla ualufana, prednji pa manjka še ene 3 mm na vsaki strani da bo :rolleyes: ma bo že :P ko sva prišla iz Postojne sva šla še nekajkrat gor in dol po ridah, seveda čist na silo, samo zato da so bli copatki zaprmej ulaufani :whistle:

na ridah srečala mausa s čist sveže opicanjeno FZjko (Rizoma - hudi lepotni dodatki, res hudi!!! sem pozabil slikat, pišuka, kako ma šminker zdej vse v suhem zlatu (mislim suhem do prvega dežja :naughty: )) pol nas je peljal pa še na sladoled v Mantovo - hvala, stari :worship:

moj je pa reku, da loh tud s tastarimi čeuli greva na sladoled do ankarana :naughty: pa jih je blo učer 250 kmejčkov.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ridah srečala mausa s čist sveže opicanjeno FZjko (Rizoma - hudi lepotni dodatki, res hudi!!! sem pozabil slikat, pišuka, kako ma šminker zdej vse v suhem zlatu (mislim suhem do prvega dežja :naughty: )) pol nas je peljal pa še na sladoled v Mantovo - hvala, stari :worship:

ej stari... ne govort preveč na glas (dobr, da nisi boldu :lol1: ) ... če ne bo kakšn cigo spulu ročke al tačke in si jih na verižco dal :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neum jst tem cigotu zober razbil. Prste stran...še zdj mam vse členke potolčene od montaže :rolleyes:

kdo mi kriv k ne znam ključa držat v rokah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ maus: hja, na to bi moral prej mislit preden si pozlatil pol motorja :P hrabro dejanje, k se skoz po Balkanu voziš :slap: ampak zgleda pa res hudo k 100 matr :OK: in ful paše k zlatem kombinezonu - še zobe zamenaš pa boš čist v stilu :P pozabil povedat da maš še neki novga, neki črnega in okroglega si dal na kolesa namesto gum :naughty:

@ Frips: upam da si spravil mausove tastare ročke in tačke, se bojim da mu jih boš moral zlo kmalu poslat nekam u Bosno al pa Črno goro, da bo lahko prišel domov :whistle: če ne bo kr z avtobusom pršu nazaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tegale pozlačenega FZ1 sem pa videl včeraj (rumen bmw, smo se srečali v lokalčku na pumpi). Lepa kombinacija.

Tudi danes možno, da smo se srečali v tistih koncih, samo nisem 100%.

Popravljeno . Popravil bass
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je podnev prevroče pa druzga dela dost smo se začel pa ponoč furat, dobr d mata Gromček pa Wall-e tok hude lampe :rolleyes: .....do Kočevja na sladoled po mraku, sm je bil njamiiii :OK: , pol pa nazaj po temi....just follow the red light :naughty: .... do Žužemberka-Ivančne do Šentvida k domini....suprise, suprise haha O:-) , mal mačka uspavat pa za jutr se za furco zment pol pa kr AC nazaj do doma......ni ne zebl ne vroče blo, pa ponoč mn piha tk d tud po ac ni problem mal hitrej letet :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času na kraljici Pohorja - Ribniški koči. Povprečna hitrost rekordna :grrr ampak narava ima svoje čare .)

post-12240-1248544310_thumb.jpg

post-12240-1248544408_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo padla je tudi Pula :D

v petek okoli sedmih sm odrinu do Kopra, cez mejo, pa direktno do Pule...nekej sm se lutou ker sm iskou Barbarigo haha

danes popoudne pa nazaj po njihovi "AVTOCESTI" do Poreča, potem na Vižinado, Buje (lepa cesta, dobr asfalt :D ), na lepo AC Koper - Razdrto (ne vem zakaj hah), potem Ride in lepo do doma.

padlo je TOČNO 500.00km

262,4km do dol, 237,6 do gor :D

dol sm vozu 3ure, gor pa 2 pa drobiz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi danes ni dalo čepet doma in gledat formule. Zato sem po službi in kosilu doma osedlal živinče ter se odpravil proti primorju. Malo sem bil utrujen :yawn: (vstal sem ob 3:00), zato sem se bolj kot ne samo kotalil in nisem podiral hitrostnih rekordov. Relacija je bila: LJ, PO, Divača, Sežana, Branik, Brje, Potoče, Ajdovščina, Col, Godovič, Logatec in LJ. Nabralo se je ravno 202 km.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!