Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj v letu 2009


Brrrm

Priporočene objave

jaz se nisem nič vžgal :grrr ... tudi ostalim štirim prisotnim je tok pokazalo :whistle:

ja seveda :whistle: ... edin ko ga bom prodaju, bo manj kazalo :lol1: .. tm ene dva jurja :P ... bo treba že na servis na 61000 :closedeyes: ...

maus......ljudje mislijo, da si jih naredil jurja premalo.....ampak človek mora tudi jesti, kajne?.. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj 420, na čase zelo hladnih (samo 8°C) a zelo zanimivih kilometrov. Iz Tržiča preko Ljubelja, Celovca, avstrijske Golice do Deutschlandsberga. Od tam pa preko Freilanda, Steinbauerja, St. Gertrauda, Fraasa na Weinebene, nazaj do Eibiswalda od koder napadem Golico še z druge strani. Zaradi "presenečenja" v zadnji gumi :hmm:post-13666-1245635931_thumb.jpg

nadaljujem do bencinske v Dravogradu, kjer zaviham rokave, izvlečem nebodigatreba iz gume in ga zamenjam z drugim "zamaškom"post-13666-1245636252_thumb.jpgpost-13666-1245636320_thumb.jpg

Preko Volkermarkta, Celovca in Ljubelja se vrnem domov, kjer še enkrat preverim tlak v zadnji gumi - vse OK!post-13666-1245636624_thumb.jpg Očitno sem dobro zaflikal gumo! :yes:

No ja, bolš bi blo, da mi nikol ne bi blo treba tega počet, ampak.....vsaka stvar je enkrat prvič! :(

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=1832

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

danes popoldne po prihodu z Grobnika (in po dežju) pa do Cartmana v Postojno, kratkih a sladkih 72 kmjčkov, juhuhu :OK:

Hola,

šele zdaj sem opazil da sem včeraj v žaru hudo zanimive WSS dirke (pisal sem med reklamami) izpustil da sva bila na obisku pri Cartmanu skupaj s carjem Igorrjem I :P vsakič posebej šok na meji verjetnega kako tista 125ka leti skozi ovinek :eek: na drinku smo marsikatero žaltavo razdrli :naughty: se posipam s pepelom :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

šele zdaj sem opazil da sem včeraj v žaru hudo zanimive WSS dirke (pisal sem med reklamami) izpustil da sva bila na obisku pri Cartmanu skupaj s carjem Igorrjem I :Pvsakič posebej šok na meji verjetnega kako tista 125ka leti skozi ovinek :eek: na drinku smo marsikatero žaltavo razdrli :naughty: se posipam s pepelom :blush:

Kupi si Motor. Dam poceni. :naughty:

P.S.: Menjam tudi za tvojega tourerja, ki itak ne gre nikamor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Igorr,

ja saj vem da ti je zdaj hecno, ampak se mi zdi da ti čez en mesec al pa dva ne bo več :naughty:

Lubice pa ne zamenjam, tud za Motor ne :P vseeno hvala za ponudbo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo nekaj obljubljenih slikc s petkove furce na Passo Monte Croce Carnico (a.k.a. Ploeckenpass):

post-163-1245619866_thumb.jpg

http://www.motosvet.com/album/ualbum.php?cid=163

danes popoldne po prihodu z Grobnika (in po dežju) pa do Cartmana v Postojno, kratkih a sladkih 72 kmjčkov, juhuhu :OK:

Mojster Suzuki, a je tista zadnja slika s pontonskim in novim mostom slučajno iz nažga Mangarta ??

Nisem vedel, da je most že tako daleč. Nazadnje, ko sem šel mimo še niso niti pričeli z gradnjo :worship:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster bmwslo,

je :yes: pa ne slučajno ampak nalašč ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem šel 14 dni nazaj na Mangart, cesta je sicer uradno zaprta, ampak sem šel gor pogledat ker so se vozili dol z motorji in kolesi. Cesta je v totalnem razsulu, pa pride se samo do zadnjega tunela ta pa je zasut z snegom in zemljo. Tako da res sramota za najvišjo gorsko cesto pri nas. Je bil pa razgled prekrasen, čeprav mnogi plazovi spominjajo na katastrofo izpred parih let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lubice pa ne zamenjam, tud za Motor ne :P vseeno hvala za ponudbo :)

Malo off...A to maš origigi ror nazaj gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

evo mene nazaj s krasne furce, pa kak hud timing sem mel, glih ko so se začele usuvat tiste redke, debele kaplje sem zavil doma pod streho :OK: pot Vrhnika-Kalce-Stara pošta-Col-Ajdovščina-Vipava-Dutovlje-Sežana-Divača-skor Kozina-Divača-Senožeče-Postojna-ride-Kalce-Vrhnika, uživaških (in suhih :naughty: ) 180 kmjčkov - ni blo velik, je blo pa tolk bolj luštno, hehe

začelo se je dopoldne, ko je cb1300 uletel do mene in sva štartala proti morčku, seveda po bližnjici skozi Kras :P vreme je blo krasno, sonček, toplo, črni oblaki so bli vsi zbrani severno od Ajdovščine, tko da sva jo mirno pihnila na levo do Vipave in potem desno proti Krasu; žal se je lepo vreme počasi kvarilo, beli oblački so postajali vse bolj črni, in tik pred Kozino sva ujela nevihto ki je počasi prihajala nasproti, tako da sva se obrnila... in začelo se je "bežanje" proti domu, saj so medtem tudi oblaki na Divačo postali grozeče črni in nizki, pa še puščati so začeli, tko da sva morala kar hitro bežat, da sva si nabrala tolk prednosti, da sva se na OMV črpalki v PO lahko v miru posladkala z lučkami (mmm, njami so ble dobre!!), pa malo sva poklepetala s prijatelji ki so se počasi, a vztrajno nabirali... ko je tudi tu postalo vse črno, smo skočili hitro še na ride, malo poklepetali z z brano družbo še tam, en del je šel še proti Cerknici (ampak mislim da suhi niso prišli prav daleč :P ) jst pa sem še nekrat odrinil proti Posotjni, da bi videl če je kaj bolj svetlo proti morčku... a je začelo kapljati že malo za Ravbarkomando, zato sem spet obrnil in se z Lubico v rahlem drncu usmeril proti domu; nebo na moji levi je bilo čisto črno, a mi je uspelo priti domov prav v hipu, ko so začele padat prve debel kaplje :OK: absolutno optimalen timig, kako se mi je smejalo :lol1: upam da so tudi cb1300 in ostali imeli tako srečo!!

aja, v PO smo na črpalki srečali skupino nadebudne motomladine iz SG, ki se je z lepo potovalno obloženimi APN mopedi odpravila kampirat na morje :worship: ker to niso počeli prvič (na majicah so imelil datum prvega popotovanja 2004!!), so prinesli s seboj dovolj rezervnih delov (menda tudi eno celo mašino) da jih ni skbelo zaradi okvar :naughty: fantje, upam da vas ni preveč zalilo in ste srečno prišli do kampa!!!

@ Frips: ja, Akrapota sem dal dol in mam oriđinale dimnik - FUL hud, al ja :devil: če se gremo jutr al pa za vikend kej skup pelat ga boš lahko videl v živo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, je pihal k je tenda na zgorni sliki čist razštelana :hmm:

Danes zjutraj padlo dobrih 80 kilometrčkov, testnih z 250 ccm raketo ki se začne odzivat komaj pri 11 jurčkih, ovinke pa požira kot poslastico :D

Logatec, Postojna, Godovič, Logatec :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

pa še dve slikci s furce :naughty:

Lojze&Grega pozerja :P

Da ne bom čist offtopic, 45km po okoliških hribih s kozo (beri DR350)...prov paše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, je pihal k je tenda na zgorni sliki čist razštelana :hmm:

Danes zjutraj padlo dobrih 80 kilometrčkov, testnih z 250 ccm raketo ki se začne odzivat komaj pri 11 jurčkih, ovinke pa požira kot poslastico :D

Logatec, Postojna, Godovič, Logatec :)

u pizda . . . . starina . . . a neb šu ti k p....... ! :lol1: mater vidm da maš profesionalno deformacijo . . . . :lol1:

se vidi da te motijo zadeve s katerimi se ukvarjaš . . . :whistle:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logatec, Postojna, Godovič, Logatec :)

Mi imamo pa neki novga asfalta ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pizda . . . . starina . . . a neb šu ti k p....... ! :lol1: mater vidm da maš profesionalno deformacijo . . . . :lol1:

se vidi da te motijo zadeve s katerimi se ukvarjaš . . . :whistle:

Ni mi pomoči ;)

Mi imamo pa neki novga asfalta ... :whistle:

Sm bil bolj na kratko s časom, bo pa ob naslednji priložnosti :D . sm pekuribe . ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bil bolj na kratko s časom, bo pa ob naslednji priložnosti :D . sm pekuribe . ;)

Raje počakaj, da potegnejo še črte. Je kar čuden filing se vozit po tako široki cesti brez oznak, če si bil prej vajen na tisto kar je bilo ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojze&Grega pozerja :P

Da ne bom čist offtopic, 45km po okoliških hribih s kozo (beri DR350)...prov paše :D

Pozer je Lojz, vmetenje do konca na mehk, gor pa dol po ridah, da se iskri za njem, k se pa neha voz pa zategne, ha ha......kaj češ, je v teh letih da se navaja na mehkega :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozer je Lojz, vmetenje do konca na mehk, gor pa dol po ridah, da se iskri za njem, k se pa neha voz pa zategne, ha ha......kaj češ, je v teh letih da se navaja na mehkega :evilgrin: :whistle:

Legenda nimaš kj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja malenkost zvozila le s par kapljami okoli Rakitne (1+2x ponovitev) :whistle: .

A bil predtem v Cerknici na sadni kupi. Priporočam majo res dobre :P ,

lokal ki mu ne vem imena a je tik za lokalom z motorjem, ki vabi bikerse.

Na cesti Cerknica Rakitna kar neki peska na asfaltu.

LP

Hola!

evo mene nazaj s krasne furce, pa kak hud timing sem mel, glih ko so se začele usuvat tiste redke, debele kaplje sem zavil doma pod streho :OK: pot Vrhnika-Kalce-Stara pošta-Col-Ajdovščina-Vipava-Dutovlje-Sežana-Divača-skor Kozina-Divača-Senožeče-Postojna-ride-Kalce-Vrhnika, uživaških (in suhih :naughty: ) 180 kmjčkov - ni blo velik, je blo pa tolk bolj luštno, hehe

začelo se je dopoldne, ko je cb1300 uletel do mene in sva štartala proti morčku, seveda po bližnjici skozi Kras :P vreme je blo krasno, sonček, toplo, črni oblaki so bli vsi zbrani severno od Ajdovščine, tko da sva jo mirno pihnila na levo do Vipave in potem desno proti Krasu; žal se je lepo vreme počasi kvarilo, beli oblački so postajali vse bolj črni, in tik pred Kozino sva ujela nevihto ki je počasi prihajala nasproti, tako da sva se obrnila... in začelo se je "bežanje" proti domu, saj so medtem tudi oblaki na Divačo postali grozeče črni in nizki, pa še puščati so začeli, tko da sva morala kar hitro bežat, da sva si nabrala tolk prednosti, da sva se na OMV črpalki v PO lahko v miru posladkala z lučkami (mmm, njami so ble dobre!!), pa malo sva poklepetala s prijatelji ki so se počasi, a vztrajno nabirali... ko je tudi tu postalo vse črno, smo skočili hitro še na ride, malo poklepetali z z brano družbo še tam, en del je šel še proti Cerknici (ampak mislim da suhi niso prišli prav daleč :P ) jst pa sem še nekrat odrinil proti Posotjni, da bi videl če je kaj bolj svetlo proti morčku... a je začelo kapljati že malo za Ravbarkomando, zato sem spet obrnil in se z Lubico v rahlem drncu usmeril proti domu; nebo na moji levi je bilo čisto črno, a mi je uspelo priti domov prav v hipu, ko so začele padat prve debel kaplje :OK: absolutno optimalen timig, kako se mi je smejalo :lol1: upam da so tudi cb1300 in ostali imeli tako srečo!!

aja, v PO smo na črpalki srečali skupino nadebudne motomladine iz SG, ki se je z lepo potovalno obloženimi APN mopedi odpravila kampirat na morje :worship: ker to niso počeli prvič (na majicah so imelil datum prvega popotovanja 2004!!), so prinesli s seboj dovolj rezervnih delov (menda tudi eno celo mašino) da jih ni skbelo zaradi okvar :naughty: fantje, upam da vas ni preveč zalilo in ste srečno prišli do kampa!!!

@ Frips: ja, Akrapota sem dal dol in mam oriđinale dimnik - FUL hud, al ja :devil: če se gremo jutr al pa za vikend kej skup pelat ga boš lahko videl v živo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krško-Brestanica-Senovo-Podsreda-Kozje-Lisično-Šentjur-Planina pri Sevnici-Šentjur-Štore-Celje-Laško-ZM-Sevnica-Krško. Čez Lisično dvakrat, ker smo mogl mal kolenčkat, ovinki so bomba :) Domov pršu suh, n'mal je blo mokre ceste, drgač pa BP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudej je bila delavna exkurzija. Najprej do Velenja v Compaco malo naštelat vizir na čeladi, potem še v Radlje, kjer se dobi ene poceni gumice, ki jih je seveda treba ulavfat, zato se je bilo treba pomatrat na Golico, pa potem te samo od sebe odnese še v ŽeleznoKaplo, pa potem mal gor u klanc, kjer na vrhu pogledaš novo pridobitef in ugotoviš, da še ni čist ulavfana, zato nazaj u dolino, pa še enkrat navzgor, in v dolino na drugi strani griča, kjer še enkrat prekontroliraš gumico, rezultat OK, po kofetu pa kolovozu do Kranja, in po Polanski dolini nazaj v domači hangar. 420 km, gumice ulavfane, testirane v suhem in mokrem, zdej pa manjka samo še en ..x, upam da so me bo usmilla :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

danes po WSS dirki je radarska slika pokazala sončno luknjo, zato sem hitro osedlal Lubico in sva šla... tankat :D res sem hotel samo tankat, ampak ko sem vžgal Lubico sem opazil, da ma še za skor 200 km benza, pa sem si rekel, OK, pa pojdiva na sladoled v Idrijo, tko čist na silo... ampak sem že na prvem semaforju na Vrhniki srečal BIZIXXXa, pa se nama je kar pridružil, in smo v rahlem drncu odpeketali proti Idriji... in ker je bilo nebo tam še vedno čist jasno, sva podaljšala do Mosta na Soči :D na poti domov sva hotela zavit še do Postojne, pa je malo pred Idrijo začelo kapljat, tko da se nisva ustavila niti na sladoledu, pa tud PO je žal odpadla, saj je nehalo škrofit šele malo Vrhniko; BIZI jo je stisnu kar domov, jst pa hitr u Mantovo na eno kepco piškotka :naughty: dokler me tudi od tam niso pregnale kaplje

matr je blo luštno, po dveh ali treh dneh posta je ful pasala ena furca, čeprav tkole kratka, le 157 kmjčkov... ampak zdej moram it pa res tankat... :whistle:

pa še dva utrinka s furce :D

post-163-1246211424_thumb.jpg

post-163-1246211443_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola stari,

hehe, sam da ti je všeč :D sej bi bla še kakšna fajn slikca, pa si vidu da so baterije umrle, pišuka... naslednjič :naughty:

PS ma na še dve... :P

post-163-1246393711_thumb.jpg post-163-1246393724_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!