Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj v letu 2009


Brrrm

Priporočene objave

Dans spet nekaj 470 km ovinkov, malo solo, malo z motosvetovci. Čez Ivančno in Bogenšperk do Litije, potem pa Marija Reka, Velenje, Logarska, Pavlič, 2*Jezersko (vemo po keri strani trance_25_naughty.gif ), Kr, Vodice, Vrhnika. Suzuki je khmm malo zamujal, tako da sem skočila še eno rundo na Staro pošto. In ker je bil tako brzinski, sem bila že trikrat gor in dol, ko sem le zagledala neko modro puščico ki leti proti odcepu za Col. Ker je s seboj pripeljal še Lenčico sem izkoristila one in a lifetime priložnost in se mu vsaj enkrat malo odpeljala čez tiste nam ljube fogle happy.gif (nič bat, mi je že vrnil na ridah-kljub sopotnici whistle.gif ). Za Idrijo je zmanjkal časa, Ride so bile že skoraj čisto prazne, pa smo krenili v Mantovo na sladoled, potem pa spečt prave Dolenjske kostanje in jih poplaknit z domačim moštom. Tenkju za odlično večerjo, s primerno glasbeno spremljavo trance_40_thumbup.gif .Domov sem (kot običajno) prišla v krepki temi, ampak nasmejana. Pa še konjička sm lepo pobožala, preden sm ga parkirala pod strehico, in mu za darilo ob 40k km obletnici odkar sva skupi, obljubila zasluženo kopel jutri, da bo sijal kot nov wub.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Perutka,

sej veš da sem moral še k Juretu po stojalo in spucat/namazat verigo preden sva lahko startala za tabo... in ne ti bit nerodno če si hitrejša :P si bla že ulaufana ko smo se našli, te je blo fajn gledat kako lahkotno švigaš po foglih, pa k sem videl da se trudiš lepo peljat :OK: res škoda da je zmanjkalo časa za sladoled v Idriji, bo treba ponovit vajo (no sej mal smo kompenzirali v Mantovi, pa pol še pri meni :naughty: )

na koncu na ridah samo 4 bejbe in jst ;) (pa tvoj Brumči, hehe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena lepa motoristična nedelja in enkratna pot.

Takoj ko se je zjutraj malo ogrelo, pa ajd na motor, tokrat v Italijo proti jezu Sauris in naprej.

Najprej do Rateč in Trbiža in zame že kar malo dolgočasni cesti proti Tolmezzu do Ampezza, kjer se nekje na sredi tega mesta zavije desno proti jezu Sauris.

Pot proti jezu je zanimiva, ker so galerije in tuneli narejeni v živo skalo. Takoj ko prideš skozi zadnjo galerijo se lahko zapelješ čez jez in se tako vrneš proti Ampezzu. No ampak jaz sem se odločila, da se odpeljem do Savrisa in naprej. Na poti je bilo veliko italijanskih motoristov, ker so imeli v Saurisu eno veselico.

Ne znam priložit še fotk, ki sem jih naredila. Bom zadevo naštudirala, ko bo kakšen dolgočasen deževen dan in takrat jih bom priložila. Lahko da se bo komu ob pogledu na fotke zahotelo, da se bo podal na to pot, ko bo videl kje sem se vozila.

Od Saurisa sem se dvignila tako visoko, da sem bila skoraj v družbi z zmajarji in jadralci, teh je bilo ogromno v zraku. Potem pa en daljši spust v dolino do Lorenzago de Cadore.

Nato pa čez Passo di Mauria, v Ampezzo na eno dobro kavo in v Tolmezzo. Sem bila zelo presenečena ker je velik del te ceste na novo asfaltiran, namreč ko sem se približno pred tremi tedni vračala iz Dolomitov so šele pričeli z delom. Bi mogli naše mečkače »cestarje« poslat v Italijo malo na izpopolnjevanje in izobraževanje.

Pot proti domu so mi popestrili trije motoriste, dva z registracijo KP in eden s CE. V Martuljku sem se jim na semaforju kjer popravljajo cesto prilepila za rit in sem jim sledila vse do Radovljice. Bilo je super.

Domov sem se vrnila zopet z novimi idejami kam se bo vse še šlo. Mislim pa, da bo za letos z motoristično sezono že kmalu konec. Kakšen skok na Primorsko ali Kras sredi tedna in počasi bo treba motorje pripravit za zimo. Dolgočasno zimo si bomo krajšali s fotkami in pa z načrti in plani kam se bo šlo naslednje leto in zopet bomo pisali kjer vse smo bili.

Evo sedaj pa prilagam še slike

To delam prvič in upam da bo dobro uspelo.

post-20260-125441670596_thumb.jpg

post-20260-125441672678_thumb.jpg

post-20260-125441677569_thumb.jpg

post-20260-125441680486_thumb.jpg

post-20260-12544168255_thumb.jpg

post-20260-125441687132_thumb.jpg

post-20260-125441688954_thumb.jpg

post-20260-12544169127_thumb.jpg

post-20260-125441696522_thumb.jpg

post-20260-125441697602_thumb.jpg

post-20260-125441699293_thumb.jpg

post-20260-125441700853_thumb.jpg

post-20260-125441701886_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan je bil prelep za ta čas, da bi šel v nič. Malo je bilo treba pohitet, saj ura ni bila več »zjutraj« Ob devetih štartam smer Lavamund – Volkermarkt kjer je tankanje obvezno. Da se izognem Vrbskemu jezeru ga vžgem preko Bruckla in St Veit an der Glan v Feldkirchen. V smeri za Turrach se najprej odločim, da grem pogledat v Bad Kleinkirchheim. Imeli so golf turnir tako da je bilo naroda polno. Pozimi bo treba it na kakšno smuko. Po parih kilometrih zavijem za Nationalpark Nockberge. Plačam vstopnino in gremo proti vrhu, narava je čudovita. Spustim se še na drugo stran, do naslednje »stop punkt« točke in nazaj. Pohvale vredne so omarice za motoriste, kamor lahko odložijo stvari, v kolikor gredo malo naokrog, hribi kr vabijo. Privijem plin proti Turrach in obstojim/o. Motorist je zletel s ceste, najbrž je bilo kr resno saj je priletel helikopter. Z cmokom v grlu proti vrhu, no tu je cmok izginil. Po spustu zavijem v smeri Murau od tu pa na Solkpass. Cesta je v določenih odsekih odlična, nato povprečna, ampak ko prideš na vrh »ta odtehta kakšno kletvico od prej«. Ker me ura malo preganja, ni časa za spust na drugo stran, zato pičim v smeri Judenburga. Sploh ni kaj za mislit kam v rondoju, seveda na cesto 77. Vreme je bilo da vrha super, edino na vrhu je bila gostilna vsa v megli. V Koflachu na Shellu tankam za manj kot €/l ,da se ti kr nasmeji. Relacijo Koflach – Pack – Twimberg po dolgem času odpeljem v tem vrsten redu, se mi zdi bolje kot obratni vrstni red. Skozi Wolsberg ga šibam v Volkermarkt, tukaj preko Drave v Pliberg in Slovenija. Nabralo se je dobrih 550 km, dobro skoriščen dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale sobota me je kar malo presenetila, ker bi moral delat, pa smo ze vse podelali v petek, tako da zjutraj sploh nisem imel ideje kod in kam... :huh: Povrh vsega, je bilo pa se precej oblacno in megleno, kar je pri nas precejsna redkost,(megla, ne oblaki ;) ) pa se Inci, moj obicajni vir idej in poti, je pridna in dela cel vikend... Nakar mi uzge, da je to idealna priloznost, da malo posoliram z Dukcem, ker ne bom nikogar moril z tistih skromnih 120/130 km/h po ravninah! Sem kar na hitro zasukal, pospravil Futuro v garazo in se zbasal na taoranznga in si zadal smer: hribi in fogli! To pa v vecini primerov pomeni Jezersko :P ! Pot me je vodila prek obveznega postanka v Sencurju pri Lejcici na kavici, preko Psenicne police in Cerknega do Kamnika, kjer sem se ze navadil na Dukca (po daljsi pavzi in voznji s Futuro, je voznja z Dukom na zacetku precej cudna...)), pot skrajsal in zavil na Gornji Grad, namesto cez Tuhinj... Prometa prakticno nic, megla in oblaki so se razkadili, tako da sem se zacel precej uzivasko zaganjati v serpentine. Tistih svohotnih 55 konjickov na ravninah in po daljsem obdobju Aprilie, je nenadoma postalo kar precej mocnih, tako da je zadek zacel kaj kmalu silit navzven :OK: . No, ko sem se pa parkrat zaradi neprimerne obutve prav nemarno "zasoltal", sm se pa malcek umiril, in mimogrede sem priprdel do Savinjske doline in standardne ceste v Logarsko dolino, le vmes sem skocil do Nazarij in odkril, da je cestica prav lustna, priporocam!

Samostan v Nazarjih:

post-17251-125459927851_thumb.jpg

Nadaljevanje do Logarske je minilo brez posebnosti in brez prometa... Pa tudi brez bencina, ker sem se razvadil z 20 litri bencina na Apriliji. KTMjcek jih drzi precej manj, pa se crpalka v Solcavi je bila ze zaprta :slap: , zato sem obrnil, in se na hlapih uspel pripeljati do crpalke v Ljubnem pri Savinji. Je pa cesta Ljubnega do Luc precej zabavna, zato mi ni bilo prevec tezko ponoviti poti tja in nazaj :D . Voznja cez Pavlicevo sedlo je bila precej uzivaska, pisana na kozo Dukcu. Malce me je vznejevoljil le pravi peskovnik na daljsem odseku, precej bolj pa dejstvo, da sem ze Z-njtic zgresil serpentino na ravnini za kriziscem in lepo usekal naravnost ven.... :wallbash: Je bilo pa nadaljevanje toliko boljse, ker mi je odprta cestica od sedla do ceste za Jezersko in Crno Kapljo zelooo vsec, krasen razgled, narava i mir....

post-17251-125459930358_thumb.jpg

post-17251-125459929317_thumb.jpg

Pri odcepu za Jezersko sem se "zmotil" (ze spet Z-njtic :whistle: ) in zavil desno... Napako sem spoznal sele na dnu, ze skoraj pri Crni Kaplji. Kar je je, samo brez panike, je pac treba obrnit, in sibnt nazaj gor! :P Kaj naj recem, je blo fajn, pa sej ze pticki to civkajo! Spust po nasi strani je bil standarden, manjse razocaranje po uzivanciji na Avstrijski strani, ceprav moram priznati, da mogoce z izjemo srednjega dela, delamo tej cesti manjso krivico, ima pac smolo, da pride takoj za krasnim Avstrijskim delom.... No na nasi strani sem ujel se en zanimiv motivcek, nato pa sem jo prek Naklega urezal proti domu.

En hribcek bom kupil....

post-17251-125459931635_thumb.jpg

Kakorkoli ze, lustnih par 100 kilometrckov, sem ze skoraj pozabil, kako zabaven je Dukec :OK:!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem razmišljal, da se zapeljem naokrog, za dva, tri dni, za slovo od poletja. :)

La Route des Grandes Alpes.

post-9351-125461902776_thumb.jpg

Povezava od Ženevskega jezera (Thonon-les-Bains) do Azurne obale (Menton). Nisem tak purist, da bi jo moral prevozit točno od-do, pa tudi nekateri odseki imajo zanimive alternative. Ampak v osnovi sem se držal smeri.

Ljubljano sem zapustil okrog 9h, AC po Italiji je do Benetk še nekako znosna. Tu je Zumo napisal, da naslednji zavoj sledi čez 355 km in še toliko gre potem res skoraj čisto naravnost.

Do te table je trajalo skoraj 600 km, izvoz po polkrožni rampi z AC se je hudo prilegel. :)

post-9351-125460864214_thumb.jpg

Da se razmigam, sem se spustil do mesteca Cuorgne in od tod po dolini Locana na prelaz Colle del Nivolet (2.612 m). Tri lepa jezerca tukaj (Ceresole, Serru, Agnel).

post-9351-125460903531_thumb.jpgpost-9351-125460923311_thumb.jpgpost-9351-125460928719_thumb.jpgpost-9351-125460930777_thumb.jpgpost-9351-125460932535_thumb.jpgpost-9351-125460943242_thumb.jpg

Od tukaj sem se potem vrnil in podaljšal do Aoste, kjer sem prespal. Skupaj 849 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenska napoved za včeraj je bila dobra (za danes še lepša, a me čakajo druge obveznosti), zato je bilo potrebno dan izkoristit:

Maribor-Podčetrtek-Podsreda-Senovo-Krško-Novo mesto-Metlika-Črnomelj-Kočevje-Dvor-Novo mesto-Trebelno-Mokronog-Sevnica-Planina-Šentjur-Dramlje-Tepanje-Maribor (430 km).

Vreme res odlično, če odmislim rahlo meglo do Slovenske Bistrice. Na poti proti Gorjancem so grozili temni in nizki oblaki, a se je izkazalo, da so se zadrževali le tu, saj je bilo na obeh straneh jasno in sončno.

post-17732-12546420324_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Dry,

superfinofajn furca, bil nekajkrat v tistih koncih :OK: predlagam le še kak dodaten dan ali dva za zapeljat še malo naprej, do Gorge du Verdon, zlo lepo za videt (super za prehodit!!), pa še fletne cestice so tam naokoli :naughty:

post-163-125464407958_thumb.jpg

post-163-125464413264_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

včeraj v tako lepem vremenu seveda nisem mogel ostat doma, zato je padla fletna furca na odličen sladoled - tokrat ne v Izolo, kot ponavadi, ampak me je vodička peljala na čist novo lokacijo, v drugi državo :naughty: in res, sladoled je bil fenomenalen :worship: začelo se je pa na Vrhniki, kot vedno... :P

ko sem na Lubici nastavil podvozje na dodatnih 49 kil, sva planila proti Zahodu: Kalce, ride (pomahala utrujenim popotnikom na počivališču), Postojna, skozi Razdrto in proti Ajdovščini (pišuka, je kr pihalo!!), pa malo prej na levo preko Krasa, v Kobdilju za spremembo na desno, proti Komnu in KnaK, v Opatjem selu čez mejo in na jug proti Trstu... krasen sonček, krasni ovinki, skor nič prometa

postanek pri beli81 v Sistiani (novi sliderji za škorenjce.. again.. pišuka :wacko: ), še mal sprobavali usnjene cunjice pa to :P in naprej do gradu Miramar, potem po obalni cestici v Trst (plaže so še vedno polne ubogih, revnih, skoraj golih deklet ;) ) in - končno - najsladoled v 80 let stari sladoledarnici!! res, moram priznat da ne pomnim da bi kdaj jedel boljšega :worship: mmmnnnnjammmmmiiii :P bo treba še prit, za second opinion ;)

po sladkanju spet na Lubico in hitro proti domu kajti ura je bla že skor tema - na ridah deset pred sedmo ni blo nikogar več :whistle: doma pa hitro en čaj, da sem pregnal mraz, ki se je skozi luknjice dirkalnega usnja tihotapilo noter od Postojne naprej... hja, poletja je seveda nepreklicno konec, a tudi teli lepi, barviti, topli jesenski dnevi hitro pokažejo svoje zobe - takoj ko se skrije sonček je mrrrrrrazzzzZZZZ!!

all in all mal manj kot 300 kmjčkov, večinoma poskočno LSjskih :naughty: pa seveda megasladolednosladkih :P

še par slikc, pol moram pa it, zunaj je sonček in Lubica kliče... :D

post-163-125464688875_thumb.jpg

post-163-125464692593_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

včeraj v tako lepem vremenu seveda nisem mogel ostat doma, zato je padla fletna furca na odličen sladoled - tokrat ne v Izolo, kot ponavadi, ampak me je vodička peljala na čist novo lokacijo, v drugi državo :naughty: in res, sladoled je bil fenomenalen :worship: začelo se je pa na Vrhniki, kot vedno... :P

ko sem na Lubici nastavil podvozje na dodatnih 49 kil, sva planila proti Zahodu: Kalce, ride (pomahala utrujenim popotnikom na počivališču), Postojna, skozi Razdrto in proti Ajdovščini (pišuka, je kr pihalo!!), pa malo prej na levo preko Krasa, v Kobdilju za spremembo na desno, proti Komnu in KnaK, v Opatjem selu čez mejo in na jug proti Trstu... krasen sonček, krasni ovinki, skor nič prometa

postanek pri beli81 v Sistiani (novi sliderji za škorenjce.. again.. pišuka :wacko: ), še mal sprobavali usnjene cunjice pa to :P in naprej do gradu Miramar, potem po obalni cestici v Trst (plaže so še vedno polne ubogih, revnih, skoraj golih deklet ;) ) in - končno - najsladoled v 80 let stari sladoledarnici!! res, moram priznat da ne pomnim da bi kdaj jedel boljšega :worship: mmmnnnnjammmmmiiii :P bo treba še prit, za second opinion ;)

po sladkanju spet na Lubico in hitro proti domu kajti ura je bla že skor tema - na ridah deset pred sedmo ni blo nikogar več :whistle: doma pa hitro en čaj, da sem pregnal mraz, ki se je skozi luknjice dirkalnega usnja tihotapilo noter od Postojne naprej... hja, poletja je seveda nepreklicno konec, a tudi teli lepi, barviti, topli jesenski dnevi hitro pokažejo svoje zobe - takoj ko se skrije sonček je mrrrrrrazzzzZZZZ!!

all in all mal manj kot 300 kmjčkov, večinoma poskočno LSjskih :naughty: pa seveda megasladolednosladkih :P

še par slikc, pol moram pa it, zunaj je sonček in Lubica kliče... :D

Bi se priporočal za naslov oz. ime Slaščičarne.. pa najbrž ne samo jaz. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super tura danes,

Zjutraj ob 8-hih Ivančna Gorica kavica nato Žužembek - Dvor - Kočevje (napolnit ljubice)- Brod - Delnice - Crikvenica posatnek za kavico - Karlobag (ljubice ponovno žejne), Paklenica (pol ure odmora ob obali). Sledi povratek nazaj po magistrali, Senj - ponovno žeja, Crni Lug - Gerovo - Prezid - Cerknica - Logatec - Grosuplje (zasluženo pivo) in domov. Vreme enkratno, magistrala čista, malo prometa, gumice držijo - skratka vse super edino na hrano smo pozabili. Padlo cca. 600 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim , se en krasen dan. Greh, ce ga ne bi zakljucil vsaj z malo Sentiljckanja, tja in nazaj :OK: . Sicer kratko (100- km), ampak sladko. :rolleyes:

:grim :grim :grim , danes sicer 200 km, ampak po znanih poteh z vkljucenim Sentiljckanjem. Krasno, pa se fsi, ampak res fsi mopedisti so bli na cesti... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja še en kandidat:naughty:

Bi se priporočal za naslov oz. ime Slaščičarne.. pa najbrž ne samo jaz. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krasne fotke! Tole bom shranila v spomin za drugo leto rolleyes.gif Kaj pa temperature na prelazih?

Temperature na prelazih zgodaj dopoldan okrog 10 st. C. Nič hladneje, morda celo stopinjo ali dve več, kot v dolini. :) Se pa hitro ogreje, čez dan potem med 20 in 25 st. C.

Ni še prepozno - ne prelagaj na drugo leto, kar lahko storiš letos ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes pa čist na izi izletek na morčka, zaželel sem si videti Port of Roses ;) pa zraven seveda neki sladkega pohrustat, seveda; in ker sem bil včeraj na tko dobrem sladoledu si danes nisem hotel pokvarit okusa in sem na krasnem, toplem jesenskem sončku požru čokoladno rolado v Mignonu; sej najprej sem hotel it na Peru, sam k ni blo Perutke zraven (reva je včer in danes morala delat - zihr se ji je kolcalo skor do smrti, k smo se vsi ostali vozili), sem potem zavil v Mignon :P

a preden sem zavil na morčka sem šel ogret gume (in kolenčke ;) ) na Staro pošto; ni blo nič peska (razen tam čist na vrhu kjer je vedno), je blo pa že kar nekaj listja na cesti, tko da je blo treba mal pazit... na poti nazaj srečal Bizija in Terminatorja, ko sta - oba v CMMu - čist nizko priletela nasproti :P

nato počasi in z guštom do in skozi ride do OMV črpalke v Postojni (kjer sem (prvič danes) srečal ckck z družbo); sem hotel kupit nekaj denarja, pa bankomat ni delal, tko da je blo treba it naprej proti morčku, previsno in z uči na pecljih, danes bodo zihr inkasanti v zasedi z radarjem :slap: na črpalki v Kozini sem poskusil znova, pa sploh nimajo bankomata, a sem ga na srečo našel v bližnji banki... in spet naprej proti morčku, tko kot miljavžnt sotrpinov - danes so bile ceste res polne motoristov, zgleda smo vsi začutili da zna bit tale vikend zadnji takole topel in prijazen v tej motosezoni :(

na morčku kot sem rekel priejten postanek s čokoladno rolado, potem pa lagano in z guštom nazaj proti domu... takoj za Kozino so me nasproti vozeči motoristi opozorili na zasedo inkasantov, zato sem jim seveda zlahka ušel, a v paci so že imel eno žrtev - kolesarja!!! kaj je naredil tako groznega ne vem, sem pa videl da je imel dirkalno kolo (s tabularji al kako se reče) in pri naših več kot brihtnih omejitvah in strašanski prizadevnosti inkasantov zna bit da je bil kje prehiter... :wacko:

parkirišče na ridah spet polno skor do pokanja, je blo treba it gor pa dol da se je naredil prostor za naju :P tam zbrana seveda vsa vesela druščina, pa še so prihajali, kot kobilice :D mal čveka gor in dol kaj dogaja, pa enga smo spet pomagali pobrat... in že se je začela tema spuščat proti nižinam, zato smo se počasi odpravili proti domu, midva z gsx750fjem pa še na pizzo in orehove oz čokoladne palačinke v dokaj na novo odprto pizzerijo Bella na Vrhniki, mmmnjami je blo dobr :D

in tkole je minil še en nasmejan, zabaven motodan :OK: spet čist mal mn kot 300 km veselja in radosti :yea1:

PS za tiste ki jih zanima megasladoledarnica v Trstu pa moram ponižno priznat da nimam pojma kako se ji reče, niti naslova ne vem; znam jo pa najt, tko da gremo lahko naslednjič skupaj dol, samo prijavite se :naughty:

post-163-125468898392_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sva šla s Katarino (moja hči) prvič na malce daljšo pot saj ji je bila do sedaj vsaka čelada prevelika. :D

Iz Ljubljane, kjer sva obiskala živalski vrt (Pikin dan) sva se odpeljala do Grosupljega in nato preko Malega Lipoglava nazaj v Ljubljano. Kratko a nepozabno.

Še bova šla skupaj.

LP

post-18609-125472405465_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo prijavite se za sladoled trance_25_naughty.gif:

EVO, JEST SE PRIJAVLJAM biggrin.gif , tako da ko boste naslednjič šli kam proti toplejšim krajem na(s)proti, mi prosim javi, OK ...TX!

(Dusan66)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super tura danes,

Zjutraj ob 8-hih Ivančna Gorica kavica nato Žužembek - Dvor - Kočevje (napolnit ljubice)- Brod - Delnice - Crikvenica posatnek za kavico - Karlobag (ljubice ponovno žejne), Paklenica (pol ure odmora ob obali). Sledi povratek nazaj po magistrali, Senj - ponovno žeja, Crni Lug - Gerovo - Prezid - Cerknica - Logatec - Grosuplje (zasluženo pivo) in domov. Vreme enkratno, magistrala čista, malo prometa, gumice držijo - skratka vse super edino na hrano smo pozabili. Padlo cca. 600 km.

Udeležen na furi,od Kočevja do meje me je spravila v slabo voljo megla,na magistrali pa kolegi,ki so mi spizdili ?? Pač sem bil prepočasen?

Na poti proti domu,pa nismo našli nobene gostilne - želodec se je oglašal ? Vendar se je mudilo,pa še kolegi so se izgubili ? Konec srečen,

v Grosuplju smo se našli,doma pa napolnili s hrano,drugič bomo vozili bolj človeško ???

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dej suzuki povej približno kje je...sem nekaj let nazaj bil tam na sladoledu pa ni šans, da se spomnim kje je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

vidim da je precej zanimanja za dober sladoled, ste me zasul s PMji in SMSki :slap: da ne razlagam vsakemu posebej, tkole se pride tja: mimo železniške postaje se počasi peljite po stari cest ob obali na sever, proti Sistiani; ko se bo čez par km na vaši levi pokazal gozdiček oz parkec, bo slaščičarna na vaši desni, na šipah bo pisalo nekaj o njeni 80-letnici, pred njo pa je avtobusna postaja mestnega prometa - evo, to je to, zmaga :OK: le prostora za parkirat je bolj malo, ponavadi vse zasedejo avti, ma se boste že znašli ;) prijetno lizanje želim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

vidim da je precej zanimanja za dober sladoled, ste me zasul s PMji in SMSki :slap: da ne razlagam vsakemu posebej, tkole se pride tja: mimo železniške postaje se počasi peljite po stari cest ob obali na sever, proti Sistiani; ko se bo čez par km na vaši levi pokazal gozdiček oz parkec, bo slaščičarna na vaši desni, na šipah bo pisalo nekaj o njeni 80-letnici, pred njo pa je avtobusna postaja mestnega prometa - evo, to je to, zmaga :OK: le prostora za parkirat je bolj malo, ponavadi vse zasedejo avti, ma se boste že znašli ;) prijetno lizanje želim :P

Pokvarjenec!!!!!

BTW.....maš res.....odlično lizanje!!!! O:-) O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje dva dni ne najdem pravega ritma, včeraj sem "našla" 15 km makedama po nekih rovtah+strgano zajlo za sklopko, dans pa sem se namenila na jadranko, pa imela tko strašno slab občutek, da sem na meji obrnila in odpeljala nazaj domov. Me je letos že izučilo, da se s inuicijo in za igrat. Upam da bo vikend kaj bolj produktiven...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!