Skoči na vsebino

Ukinitev polletnih vinjet


Insallah

Priporočene objave

Če bo predlog sprejet, bo to zame superugodno. Bom 100% kupil za avto in motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tako kilava vlada lahko pogrunta kaj pametnega in to je treba podpret.

Tudi slepa kura včasih zrno najde :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo, da bo ta kura ravno na današnji seji našla zrno :grim

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo nad politikantsvom prevladal zdrav razum in bo cena letne vinjete kakih 165 EUR, kolikor naj bi DARS potreboval za odplačevanje kreditov... Vseakor raj plačam 100 več in vem kaj me čaka, kakor da teh 100 EUR z dragimi obrestmi plačujem odloženo in za nedoločen čas. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo nad politikantsvom prevladal zdrav razum in bo cena letne vinjete kakih 165 EUR, kolikor naj bi DARS potreboval za odplačevanje kreditov... Vseakor raj plačam 100 več in vem kaj me čaka, kakor da teh 100 EUR z dragimi obrestmi plačujem odloženo in za nedoločen čas. :unsure:

eh Piki piki......še vedno optimist,a?

resno misliš, da če bo vinjeta 165 EUR, bo denar šel za odplačevanje kreditov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kakor koli, ZMKS se še vedno trudi, da za motoriste ukinejo cestnine. Pogovori še vedno potekajo in kakor nam je znano, danes ne bo nikakršne odločitve o višini zneska vinjete, ampak samo ali se v vinjete gre ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo nad politikantsvom prevladal zdrav razum in bo cena letne vinjete kakih 165 EUR, kolikor naj bi DARS potreboval za odplačevanje kreditov... Vseakor raj plačam 100 več in vem kaj me čaka, kakor da teh 100 EUR z dragimi obrestmi plačujem odloženo in za nedoločen čas. :unsure:

če bi bla nalepka 100€ več, ravno tako nevbi vedu kaj nas čaka. vsaj jaz ne...

Prepričan sem da je to ODLIČNA predvolilna poteza, kako bo DARS odplačeval kredite, mi pa ni najbolj jasno. Strah me je, da se bo sistem v nekaj letih sesedel. Zame kot uporabnika je 60€ za letno vinjeto mana iz nebes....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi mislim da gre samo za politično predvolilno ukano, sicer bi pa blo razumno, da je vinjeta 60eur, napram temu kolko je Avstrijska in kolko imajo oni avtocest.

Za motor je pa definitivno nebom kupil ... zgolj zarad tega ker nemaram nalepk na motorju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo za motor polovična cena, jo bom definitivno kupil, že da se bom komot izogibal cijazenju med Ljubljano in Vrhniko/Logatcem. Pa do Ivančne Gorice se prav tako ne bi rad cijazil čez Veliko uplje in naprej po makadamu. Pa iz LJ vsaj do Domžal je tudi fajn po avtocesti, a ne... se kar nabere nekaj teh odsekov, ki jih tudi pri vožnji z motorjem s pridom izkoriščam.

;)

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinjete po tem sistemu ki sem ga danes zjutri videl na oddaji Svet akanal je čist zgrešen. A je kdo videl uno skico? Une kućice bojo še naprej sam da bo en vozni trak sproščen za vinjete in zdaj 1+1=? spet oz gneča pri kućicah bo še naprej. :headbang: Če bi imeli sistem kot v Avstriji potem ok! Pa še ta orto bedarija da bomo lahko kupili le letno ali polletno :headbang: Tipično budasta pogruntavščina naših pametnjakovičev na ministrstvu! Jaz jo za motor ne rabim ker ... z motorjem po avtocestah :headbang: Za avto pa imam ABC! A kdo ve kaj bo zdaj z temi ABC tablicami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinjete imajo za nas uporabnike; kateri večkrat uporabljamo AC dobre(cena) in slabe lastosti. Slaba stran je da bodo povzročile koncentriranje vozil pred konci neizgrajenih cest(gorenjska, dolenjska, štajerska - Pesnica) in pred mejnimi prehodi s hrvaško in madžarsko, da pred zaporami gradbenih del ne govorim. Sedaj se ta vozila zaustavijo pred cestninskimi postajami, kasneje bodo šla tam dalje in se zaustavila pri zoženjih. S tem, ko bomo plačali manj bomo na posameznih odsekih čakali dlje. Če gledam iz stališča da sem voznik avtomobila je to izredno slabo, če pa kot motorist, pa upam, da se iz starih cest spravijo na AC vsi zavirači - prazne ceste.

Popravljeno . Popravil tdm900k
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

še vse kamione spravimo na AC, pa smo zmagal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

še vse kamione spravimo na AC, pa smo zmagal :whistle:

Jp, zmaga :worship: ...le da je treba najprej avtoceste tudi dokončati in odpreti, predvsem pomurski krak!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

še vse kamione spravimo na AC, pa smo zmagal :whistle:

še lepše, če jih ruknejo na vlake. Bo za nas ostalo več prostora. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

še vse kamione spravimo na AC, pa smo zmagal :whistle:

:worship:

Jp, zmaga :worship: ...le da je treba najprej avtoceste tudi dokončati in odpreti, predvsem pomurski krak!!

:worship:

še lepše, če jih ruknejo na vlake. Bo za nas ostalo več prostora. :smoke:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že ve kol bo stala?

Minister za promet Radovan Žerjav je na današnji tiskovni konferenci predstavil ceni za letno in polletno vinjeto. Kot smo že pisali bo prva bo stala 55 evrov, druga pa bo nekoliko cenejša, in sicer 35 evrov.

Motoristi bodo morali za letno vinjeto odšteti 22,5 evra.

vir: www.finance.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi, a je kaj narobe?

Seveda predusem med Brzovco in Logatcem!Nevarna cesta kaj cmo!Pa ucas od Postojne prot LJ da se izognem firbcem na ridah :headbang: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minister za promet Radovan Žerjav je na današnji tiskovni konferenci predstavil ceni za letno in polletno vinjeto. Kot smo že pisali bo prva bo stala 55 evrov, druga pa bo nekoliko cenejša, in sicer 35 evrov.

Motoristi bodo morali za letno vinjeto odšteti 22,5 evra.

vir: www.finance.si

Bravo! :OK: Piše tudi, da bo vinjeta potrbna na vseh avtocestah in hitrih cestah, tudi na ljubljanski obvoznici.

Letna vinjeta bo vezana na koledarsko leto, polletna pa ne. Se pravi bomo s 1. julijem nalepili polletne vinjete, 1.1.2009 pa letne.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!