Skoči na vsebino

Ukinitev polletnih vinjet


Insallah

Priporočene objave

tomozuki, ti lahko kar iz prve roke povem, da jih za to, kar kamere posnamejo, kratko in malo, boli ku*ac.

ker tudi mene takšno početje krepko razpi*di, sem že večkrat ubral drugačno taktiko:

ko se mi tak "pezde" nalepi na rit na ABC špuri, enostavno nekaj cm za rampo ustavim, stopim do cestninarja in pokličem policijo.

se ne maknem nikamor, dokler ne dobi plačilnega naloga. :nono:

ojej, katastrofa si :slap: ...kaj te s tem kaj ogroža mogoče, če se za tabo pele, edino sebe ogroža, s tem ko ne ve al bo naletel na kakega hudobnega nestrpneža, ki samo zato, ker on ne plača cestnine, raje zabremza in ga v najhujšem primeru ubije...jaz res nevem kaj vam je, kaj za vraga te briga če se on pelje tik za tabo pa pač ne plača- to ni tvoja stvar, lepo pelji počasi dalje, pa ne bremzaj za brezveze da še neoš koga ubil :slap: ko da ni dovolj že vse skup drago pa oderuško v tej državi, zaj pa če je možnost nam motoristom se kak rešit teh cestnin oderuških za te naše kolovoze luknjaste, bote pa take še prijavljali policiji in bremzali, ter nevemkaj še :headbang:...

pa ne bi reko da bi tak neki stari ateji v cliotih razmišlali, ne pa da tak razmišljajo celo motoristi...

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom ti dal ABC pa ti plačuj pa ga polni, jaz se bom pa za tabo vozil ;)

brez problema, če se nameravaš kdaj z motorjem vozit po avtocesti, pa če bom jaz slučajno z avtom kam šou, lahko komot, še cifro ti dam pa me pokličeš če bo kdaj taka prilika, da boš z motorjem kam šou, jaz pa morda z avtom, se komot pelješ za mano skoz cestninske postaje...

kaj za vraga ma to veze, jaz za sebe plačam da pridem skoz, če pa pride zraven mene še kdo drugi skoz in to brezplačno, in mu lahko to omogočim hvalabogu :OK: ...pač nisem tipičen slovenec, vem ja, to je dandanes v naši družbi očitno kriminal, bognedaj da bi kdo boljše prišo skoz kot ti in na lažji način, takega ki se znajde je treba kar ubit ja :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj za vraga ma to veze, jaz za sebe plačam da pridem skoz, če pa pride zraven mene še kdo drugi skoz in to brezplačno, in mu lahko to omogočim hvalabogu :OK: ...pač nisem tipičen slovenec, vem ja, to je dandanes v naši družbi očitno kriminal, bognedaj da bi kdo boljše prišo skoz kot ti in na lažji način, takega ki se znajde je treba kar ubit ja :slap:

Eno je da futraš zajedalca, drugo je pa da pomagaš pomoči potrebnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je da futraš zajedalca, drugo je pa da pomagaš pomoči potrebnim.

in kaj bo tebe manj, če ga boš, mogoče pa boš ti kdaj rabo kaj podobnega, pa ne zato pač ker se ti bo fajn zdelo, ampak bo pač v tistem trenutku res nujno, in ker se bo pač nekomu zdelo da si zajedalec ki bi rad fajn skoz prišo, te bo zajebal :slap:

pa dobro ehh, vidim da ste tak promašeni slučaj, brezveze da še sploh kaj rečem, se sploh več ne čudim zakaj je današnja družba taka ko je...smilite se mi res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomozuki, ti lahko kar iz prve roke povem, da jih za to, kar kamere posnamejo, kratko in malo, boli ku*ac.

ker tudi mene takšno početje krepko razpi*di, sem že večkrat ubral drugačno taktiko:

ko se mi tak "pezde" nalepi na rit na ABC špuri, enostavno nekaj cm za rampo ustavim, stopim do cestninarja in pokličem policijo.

se ne maknem nikamor, dokler ne dobi plačilnega naloga. :nono:

veš kaj ti povem, če si to naredil, sam mislim da nisi, če pa si :rolleyes:

imaš sam srečo da ne naletiš na enega srečneža, ki je ta dan vstal na levo nogo, bi ti bilo žal da ti tvoj mehanik ni pokvaril

ker ne vem kdo bi ti bil hvaležen za to početje, kero si povedal, povej kdo ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pač nisem tipičen slovenec, vem ja, to je dandanes v naši družbi očitno kriminal, bognedaj da bi kdo boljše prišo skoz kot ti in na lažji način, takega ki se znajde je treba kar ubit ja :slap:

Ko se bo 1/2 ljudi vozla na tak zastonjkarski način, bo DARS začel tulit, kak so cestnine premajhne in jih bodo podvojili. DARS-ova vreča bo spet dovolj polna, zastojnkarjev to seveda ne bo motilo, le jaz bom tisti kekec, ki bom vse to plačeval... :nono:

Med 'znajti se' in 'biti lopov' je pač razlika - podobno kot pri davkih. Jaz nimam nič proti bogatim, ki so se znašli in so do svojega bogastva prišli na pošten način, so plačali vse predpisane davke itd. Če pa njihov 'znajdi se' vključuje stvari kot je recimo utaja davkov, pa me to moti - zaradi takih moram potem jaz plačevat višje davke (če bi država bila sposobna izterjat vse kar bi ji naj pripadalovse, bi -vsaj teoretično- lahko zmanjšala davke).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje!!! MIR!!!

Ne se iti osebno, povejte koliko bo stala vinjeta itd!!

Kaj pa kdo dela in ne, je pa drugo.

Peace brother!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že povedal, zakaj se mi švercanje ne zdi prav, eni ste to še dodatno obrazložili, drugih pač to ne moti. Mene moti, da plačujem avtocesto nekomu, ki bi brez mene in meni podobnih ABC-jarjev, moral plačevati cestnino kot vsi normalni ljudje in mu vbistvu delam uslugo, za katero mi niti hvaležen ni. Vredu, se je znašel, ampak zakaj se potem ne bi vsi tako znašli in bi ABC ukinili. Kaos. Me ne moti pri motoristih, ker bi zaradi teže motorja avtocesta morala biti zastonj, ne pa tudi za avtomobile, ki nimajo nobenega priviligiranega statusa. Glede ogroževanja takšnih voznikov pa vsi vemo, kaj se dogaja s prekratko varnostno razdaljo ;) Tako, da ne govorit, da nismo ogroženi. Ravno zadnjič sem videl nesrečo tega tipa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa veš če se oba peljeta skozi ABC da oni tudi ni plačal cestnino, če se rampa 2 x ne ufne to še ne pomeni da ni 2 x skasirala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo iz Darsa bere tole temo, se nam lahko samo smeje, :BUA: saj jim je uspelo, da smo se skregali med seboj.

Bravo motoristi, le tako naprej. :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo iz Darsa bere tole temo, se nam lahko samo smeje, :BUA: saj jim je uspelo, da smo se skregali med seboj.

Bravo motoristi, le tako naprej. :fight1:

Ja, bere :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo iz Darsa bere tole temo, se nam lahko samo smeje, :BUA: saj jim je uspelo, da smo se skregali med seboj.

Bravo motoristi, le tako naprej. :fight1:

Vedno, kjer je dosti ljudi na kupu in kjer delijo svoja mnenja (forum) pride do nesoglasij. Več kot je ljudi, več možnosti je, da pride do nesoglasij. To ni bilo ne prvič ne zadnjič. Sej zato se pa temu reče forum. Zato, ker vsi vozimo motorje, še ne rabimo biti istega mišljenja. Niti nismo vbistvu. In prav je tako. Najslabši je čredni nagon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno, kjer je dosti ljudi na kupu in kjer delijo svoja mnenja (forum) pride do nesoglasij. Več kot je ljudi, več možnosti je, da pride do nesoglasij. To ni bilo ne prvič ne zadnjič. Sej zato se pa temu reče forum. Zato, ker vsi vozimo motorje, še ne rabimo biti istega mišljenja. Niti nismo vbistvu. In prav je tako. Najslabši je čredni nagon.

Se strinjam. Strinjam pa se tudi, da v nedogled mlatit prazno slamo, tudi nima kakšnega velikega haska. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primeru, da ti je prliman za pizdo. Pa še vidi se, če ima ABC al nima.

ja ! kako pa to vidiš če se nekdo v temi pelje za tebof

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ! kako pa to vidiš če se nekdo v temi pelje za tebof

Težko!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do uvedbe vinjet se bomo iz Slov. Bistrice peljali v MB v službo gratis. Po uvedbi vinjet odpadejo vsi privilegiji. Morali pa bi dodati popust na drugo in tretjo vinjeto ene družine, če je že cena papricirana. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šuška se, da bo letna okoli 50-60 € ... :whistle: :xx:

Mislim, da se tile ki to šuškajo prekleto motijo, bi bilo pa zelo lepo, ko se nebi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to za motorje? :D

P*** marna darsu. Letne naj spustijo vsaj na 100€, če ne manj. Desetdnevne naj obdržijo in tako kasirajo na tranzitu, ne pa na državljanih rep. SLO.

Ehm...kaj pa če kupiš letno, nalimaš in čez 5 mescev prodaš avto? :D Prej so pisali da nalepka velja do xx datuma, sedaj bomo pa pisali, da je vinjeta velja do xx datuma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!