Jump to content

Recommended Posts

Pozdravljeni

Ravno včeraj sem pri Moto-Hitu kupil Yamaho FZ6-N 2009 letnik.

Moram reči da se pri oglasu niso nič zmotili. Najprej me je malo motilo, ker je bilo napisano, da ima prevoženih samo 4300 km, ampak ko sem prišel tja in si motor od blizu celega konkretno ogledal in pregledal vsak kotiček, sem videl, da je bilo res prevoženih teh 4300km, pa tud gume so bile letnik 0509 tako da je res motor vreden bil svojega denarja, pa čeprav sem ga zglihal še za 300€ dol (5190 na 4900), glede na to da se pri nas isti letnik prodaja za 6900€. :wallbash:

Fant je bil res prijazen, mi uredu vse papirje, registracijo in zavarovanje.

Trgovino res priporočam, mogoče bi jim manjkalo malo več izbire pri čeladah, drugače pa nimam nobenih pripomb.

Tud če rečete za popust vam bodo dal, tako da se da vse zment.

Lep Pozdrav

• Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ZdravkoK

14

• simonsi

14

• ImenitnaPriložnost

11

• Dadi

5

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nekako se mi zdi, da sicer vem veliko več, kot tukaj napišem -

Od Italjanov kupujem Špagete (Barilla)motorje pa vse in vedno dosedaj v Sloveniji.Moj BMW je kupiljen, servisiran bo zamenjan in kupljen nov spet pri Valentinčiču!!!

Ja, ja, ja....saj že vemo da imaš ti beeeemmmmmwwwweeee-ja...si že rahlo tečn s tem tvojim bimerjem....

• 3 weeks later...

a to res sam pozimi vozijo motorje na dom? ker js sm ga učeri klicu pa je reku da je tisto bol za pozimi namenjeno.

Hm, stric od tam ti je rekel, da vozijo samo pozimi. Sedaj pa sprašuješ na forumu, če to res...? Ja, kri nebeška, si ga pa ja slišal... Po moje sedaj res ne morejo vseh motorjev voziti, ker je preveč tega, -pozimi je pa neko mrtvilo, pa je čas.

a to res sam pozimi vozijo motorje na dom? ker js sm ga učeri klicu pa je reku da je tisto bol za pozimi namenjeno.

če daš dost keša za motor naj ga še pripeljejo, če ne pa omeniš da lahko nekaj doplačaš.

• 1 month later...

Motohit je 1 meter pod vodo, če niso preselili motorjev na varno... bo škoda ogromna.

Pomoje jih je pustil notri,ker če nemore prodat bo pa vsaj zavarovalnino dobil :))

ImenitnaPriložnost

zdaj naj gre pa nekdo slikat motorje, če so ostali v trgovini, ker se zna zgodit da se bodo čez 1 mesec prodajali kot ˝nenamočeni˝ za 500€ ceneje :whistle:

Jep. Tako, kot so Ameriko pred par leti poplavili cenejši avti z območja, kjer je bilo poplavljeno zaradi orkana Katrine.

Ne vem, kaj je tu smešnega? Lahko ste duhoviti kje drugje. :angry:

sem hotel povedat v smehu, da bodo pol rekli "nič nismo bili pod vodo" sem pa sam imel vodo 25cm in vem kako to zgleda. Je pa res, da se vedno upiknete v enga kurčevga smeška. Lp

• 9 months later...