Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu maxiscooterja


balanca

Priporočene objave

pred 31 minutami, mato295 pravi:

Ali lahko prilepiš kako sliko, kako to izgleda.

Tam je malo dvoumno napisano, katera zaščita je boljša, pri starih skuterjih ali t-max?

Zascita je bila boljsa, pri obeh elektricni, starejsih. Ampak to zaradi same pozicije sedenja in velikosti samega skuterja (Tmax). Sedaj vec zraka pride pod hlacnici. 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni, sem v gledanju novega scooterja za nakup in sem nekaj prebral tudi na temo prodajalca R-Moto, zato me zanima tudi vaše mnenje glede naslednjega scooterja.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17673152&display=BMW C650GT ABS C 650 GT

Zdi se mi nekam malo KM glede na letnik in kako se vam zdi cena glede na KM, če bi bili realni? Sem v dvomih, saj očitno uvaža iz Italije in ne vem, če je to realna slika motorja. 

 

Po drugi strani gledam tudi tega, https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17658067&display=Suzuki BURGMAN 650 EXECUTIVE

je pa letnik 2010, cena pa kar visoka glede na letnik, ste morda drugačnega mnenja?

Kako se ta dva motorja primerjata med sabo? Kakršnekoli informacije so dobrodošle.

 

Hvala

Popravljeno . Popravil Agent Smith
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Je kdo slišal za Honda Pantheon 150? Kako je s rezervnimi deli za tako stare skutere? Tudi za Peugeot Geopolis 250 me zanima, se dobijo deli brez težav, saj je motor Piaggio?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sem že nabavil nekaj drugega. Že nekaj let opažam, da na tem forumu, vsaj glede skuterjev, ne moreš izvedeti nič uporabnega. Očitno smo slabi poznavalci te scene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi napisal kaj si nabavil bi bilo morda drugače, bi se lahko razvila debata.

Če so pa vsi tako skrivnostni in redkobesedni kot ti, pa je kot je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, motofil pravi:

Sem že nabavil nekaj drugega. Že nekaj let opažam, da na tem forumu, vsaj glede skuterjev, ne moreš izvedeti nič uporabnega. Očitno smo slabi poznavalci te scene.

Že nekaj let so tisti, ki so ostali na "maxi skuterjih" na svojem in na tem delu motosvet foruma ne sodelujejo več (žal) ... 

tudi tule jih najdeš: https://www.facebook.com/maxiscooter.si/

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, zundapp pravi:

Ko bi napisal kaj si nabavil bi bilo morda drugače, bi se lahko razvila debata.

Če so pa vsi tako skrivnostni in redkobesedni kot ti, pa je kot je..

Nisi dojel očitnega. Ni poanta v motorju, katerega sem kupil, ampak, v teh za katere sem spraševal. Tako da, zdaj ni več pomembno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!