Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj II


Ice

Priporočene objave

Dones je bil ful lep dan, idealen za sprehod motorja, sicer sem naredil samo 50 km, ampak je vseeno pasal :D

no danes ste se pa gotovo kej vozili,jst sm se:) po kranju je blo vidt precej motoristov,na avtocesti brnik-naklo sm vidu enga pomoje z R6 k je zvočni zid podiral :D

A si bil ti tisti z eno enduro, ki si prišel iz smeri Čirč in se pol odpeljal proti krožnemu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se peljala do Črnega kala,ma je bilo kar mraz pa mal megleno sonce motoristov pa k martinčkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja smeško,jst sm bil.sem vas vidu,kr fletna druščina.kva je bil en brez tablice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se tudi jaz malo naokoli vozil. Ko se peljem iz Radovljice proti Kranju, mi je 500m pred izvozom iz avtoceste (Kranj zahod) zmanjkalo župe :oops: - hočem rečt bencina. Ja tudi to se zgodi - 1. v lifu. Vedno sem se vozil z dosti rezerve, zdaj pa sem žez zimo čisto pozabil, da je tereba kaj tankat. OK, si rečem, bom pa na rezervo preklopil. Yeah right! Iz nevem kakšnbega razloga sem že imel "priklopljeno" na rezervo - se pravi, da sem jo že pokuril. Naj še omenim, da sem se srečno pripeljal do svojega izvoza in zapustil AC. Čez 3 minute se mimo pripelje par na čoperju in nama (bila sva skupaj v Nejo) potrobi in na hitro preveri če potrebijeva kaj pomoči. Pomahal sem jima, da gresta lahko naprej, ker sem že poklical brata, da mi dostavi bencin (živimo 6km stran). Ko smo tankali bencin, se je mimo pripeljalo dosti motoristov. Vsi so trobili in pozdravljali. Robberrt, tudi ti si bil med njimi, samo nevem če si me prepoznal. Dobil sem pravi občutek, da se sezona začenja. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaa ti si bil tam na izvozu dol, ej ne morem verjeti samo te pa res nisem prepoznal, sem bil pa cisto preprican da si se ustavil da se bosta malo posoncala. Ej skoda, v glavnem ej dej mi na PM poslji cifro da se zmenmo kdaj za kaksno skupno voznjo vcerej se nas je 5 peljalo do bohinja, ampak nazaj grede smo imeli nekaj problemov z enim motorjem tko da se nam je popoldne zavleklo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja smeško,jst sm bil.sem vas vidu,kr fletna druščina.kva je bil en brez tablice?

ne vsi smo bli brez tablic :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se tudi jaz malo naokoli vozil. Ko se peljem iz Radovljice proti Kranju, mi je 500m pred izvozom iz avtoceste (Kranj zahod) zmanjkalo župe :oops: - hočem rečt bencina. Ja tudi to se zgodi - 1. v lifu. Vedno sem se vozil z dosti rezerve, zdaj pa sem žez zimo čisto pozabil, da je tereba kaj tankat. OK, si rečem, bom pa na rezervo preklopil. Yeah right! Iz nevem kakšnbega razloga sem že imel "priklopljeno" na rezervo - se pravi, da sem jo že pokuril.

Upam, da te ni sestra zmedla :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da te ni sestra zmedla :oops: :D

Ti imaš pa res zlobne. :twisted: :wink:

No da bodo še drugi vedli zakaj se gre:

Pred kratkim me je "pecala" ena od sester - Marlena se mi zdi da je bil/bila.

Pa je Muc misli da še vedno na to mislim.

Muc pazi da jih ti kdaj ne srečaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj povabil v Koper motoristi obale so imeli panoramsko vožnjo po hribčkih nad obalo zaključek na osmici . Kaj naj rečem super vreme,družba in fura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa so bli neki motoristi ki so šli danes zjutraj mimo kopra, je bla kr velika družba, več kot 30!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he jaz sem pa ene cestakarje na planinskih ridah razočaru. :twisted: :twisted: Sem se čist lepo na počas, kot se za ata spodob čez ovink odpelu. :shock: :shock: Imam na auspuhu ta pobrušen šravf zamenjan, pa naj kar cel ostane. :lol: :lol: Ziher so imel kaj za pripomnit. :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he jaz sem pa ene cestakarje na planinskih ridah razočaru. :twisted: :twisted: Sem se čist lepo na počas, kot se za ata spodob čez ovink odpelu. :shock: :shock: Imam na auspuhu ta pobrušen šravf zamenjan, pa naj kar cel ostane. :lol: :lol: Ziher so imel kaj za pripomnit. :wink: :lol: :lol:

Kaj se sekiram, da ni res. Vsak dan po pol ure. :D :wink:

Jaz vedno tako peljem. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se nas je zbralo cca 100 motorjev v Kopru in smo naredili zelo lep izlet po okoliških vaseh. Končali smo na kmečkem turizmu na Baredih. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maaaaajkaaaaaaa neeeeedeeeeeeljaaaaaaa!!!!!

CeBeeRa je tudi KONCNO zadihala spomladanski zrak... in to za celih 200 km... 8) s teyo sva sla na obisk Kiki in Vikinga do trbovelj, potem pa naprej skupaj do Laskega, Celja, Trojan in potem v Mlado Lipo, nazaj pa cez Litijo v LJ... Upam, da bo takih dni se veliko letos... samo, da potem zvecer ne zbolim... :roll: :?

Bo ze... saj bo vedno bolj toplo.... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez vikend sem naredu skupi 300km. Super vreme pa vse. Tut peska ni več. Sem pa ke še, sam redko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se pa pelu s Horjotom in Fishermanom in nam je blo prov luštn. Naredl 100 km takih LS pa mal popil pa dam.Horjul-Dolenja Vas-Gorenja Vas-Škofja Loka-Lj.

Fanta se priporočam :lol: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaa ti si bil tam na izvozu dol, ej ne morem verjeti samo te pa res nisem prepoznal, sem bil pa cisto preprican da si se ustavil da se bosta malo posoncala. Ej skoda, v glavnem ej dej mi na PM poslji cifro da se zmenmo kdaj za kaksno skupno voznjo vcerej se nas je 5 peljalo do bohinja, ampak nazaj grede smo imeli nekaj problemov z enim motorjem tko da se nam je popoldne zavleklo...

hi, a vi ste bli tam okol pol štirih kak kilometer pred bledom, ko sm seu dam sm vidu tam eno skupinico, sam ni zgledal da bi mel kak problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi jaz sem danes izvedel "otvoritveno vožnjo sezone" krajšega dometa :D . Relacija Mežica - Velenje - Šoštanj ter nazaj + seveda nekaj dodatnih lokalnih km (skupaj cca 140km) Na žalost :? sem bil na furi sam. Vreme sploh ne bi moglo biti boljše :lol: , motoristov na cesti pa je bilo bolj malo (ponedeljek ?!? :roll: ). See you next time :wink:

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah problem smo imel ker Aprilia ni hotela vec naprej, ampak se nismo prov ukvarjal s popravilom ker ni dala nic vec od sebe, ampak smo lepo pocakal na avto s prikolico, nalozil ter odpeljai. Sicer je nekej trajalo da smo docakali prevoz ampak ok. Upejmo da se cimpreje popravi da bomo sibal naprej...

Aja ce si pa kje iz gorenjske se pa lahko kdaj zmenimo za kaksno skupno voznjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah problem smo imel ker Aprilia ni hotela vec naprej, ampak se nismo prov ukvarjal s popravilom ker ni dala nic vec od sebe, ampak smo lepo pocakal na avto s prikolico, nalozil ter odpeljai. Sicer je nekej trajalo da smo docakali prevoz ampak ok. Upejmo da se cimpreje popravi da bomo sibal naprej...

Aja ce si pa kje iz gorenjske se pa lahko kdaj zmenimo za kaksno skupno voznjo...

A sta rpeverila kontakte... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 8. marca smo naredili voznjo Cacy, Tadej, Pahorini, Tatjana in Max...

Kako je vsem pasal, pa pasal, pa pasal, pa.... :oops: :D

Odkotolaili smo se proti gorenjski in soncku naproti... 8)

Obiskali smo trening motokrosa pri letaliscu Brnik :shock: :D

Slike avanturice sledijo :wink: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 8. marca smo naredili voznjo Cacy, Tadej, Pahorini, Tatjana in Max...

Kako je vsem pasal, pa pasal, pa pasal, pa.... :oops: :D

Odkotolaili smo se proti gorenjski in soncku naproti... 8)

Obiskali smo trening motokrosa pri letaliscu Brnik :shock: :D

Slike avanturice sledijo :wink: :idea: :arrow:

Ko sem se peljal do garaže, še v zavetju avta, sem videl Tadeja, ki je proti Gorenjski vozu. Zakaj sem šel proti garaži ? Tud jaz sem motor na svetlo dal in naredil kar nekaj kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!