Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj II


Ice

Priporočene objave

Glih tolk metrov si naredil, da so gume na isto točko prišle.

:evil:

Nope. Vedno preverim položaj ventilčkov ali uteži na platiščih... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih tolk metrov si naredil, da so gume na isto točko prišle.

:evil:

Nope. Vedno preverim položaj ventilčkov ali uteži na platiščih... :P :D

Zakaj pa ga pol ne pritisnes samo 37 cm naprej??? :wink: :D

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker sta v zelo majhni garaži avto in motor. In da gresta oba noter, je motor na doma narejeni "rolki" na vrtljivih kolescih, postavljen pred avtomobilom bočno povsem do zida. Zato moram motor zapeljati dol z "rolke", če hočem gume spraviti v drug položaj. Pa itak potem motor zapeljem ven iz garaže, na sonček, pa malo pregledam, če je vse OK. Potem se pa še malo gor usedem in sanjam, kako bo lepo, ko bo spet pomlad... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ker je bilo v soboto perfektno vreme, sem šel v Kranj po motor, kjer so mi opravili prvi sevis. Tam sem slučajno spoznal še Tejko in Syrmrota, ki sta si ogledovala bodoče konjičke. In ker je bilo res krasno vreme, gore so se videle tako lepo, da bis ejih lahko kar dotaknil, smo se odločili da gremo do Ljubljane po Brniški strani. V Lj. sem se ustavil še v Tivoliju, kjer sva z ženo ( bila je z avtom seveda, haha ) peljala sina na sprehod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja dones na avtocesti po avstriji od Tauern tunelov do karavank skupina italjanskih motoristov. Vozil so v skupini 160, eden je imel na hrbtu sanke :D

No ja jaz zal nisem videl ampak sta bla nasedva v nemciji pa sta mi rekla :)

Svaka jim cast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot vsako nedeljo tudi danes ogrel, segrel in pregrel motor...

in zamrznil sebe..

Bi reku da ti bo poletje kar prav prišlo!!! :D :D :oops: 8) :P :idea:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že pomlad, že pomlad, že pomlad, že pomlad

Mislim, da bi se pravilno glasilo:

že pomlad, že pomlad, že pomlad, že pomlad :multi:

Saj se bliža, mar ne? :wink:

LP

VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi, spet sneži :x  :!:

Tih bod!!!! Vsega tega si ti kriv!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

(bolniškapokvarivremepress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kam sem že pospravla tiste motorne sanke?

Pri babici.

Men jih je bozicek spizdil :evil:

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se lahko samo v Radgoni zgodi ali pa na servisu za bavarijo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo jest mam pa dones eno izkusnjo......je sel kolega v Lj gledat eno YAMAHO FZR 1000 letnik 1990, sem sel z njim se je odlocu in kupu( ura je bila tam okrog 8 zvecer) no in se je sel mal pelat da je vidu ce vse dela, nastel denar in reku da se bo pelju domov :shock: ( sem ga prepricval naj se ne pelje pa da bo padu itd :evil: ...ampak on se pelje), no in tako sva se peljala (jaz v avtu) on na motorju 120 km/h, mene je v avto zeblo ko sem ga gledu, no ampak sva prisla do doma uspesno....tako da , dokazano da se da peljat tud pri velikih minusih.....ampak vsak po svoje, jest vem da se nebi... 8)

LP; Rock :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z novim motorjem valda da bi se!!V gatah če treba! :D :D Še en dokaz kaj zmore človeški um!!! :P :P :idea: :!: :!:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni problemov, jaz se vozim celo zimo, torej tudi -10,

burja 100km/h trenutno sem na kao "vikendu "700m nadmorske,

kraški rob, kjer sploh ne pluzijo-sem pa tja malo peska posujejo.

Vozim pa po špurah, ki jih naredijo avti. Mene bolj zebe ko grem s psi

peš na sprehod tukaj naokoli. Dobro se oblečt. Ni pa prijetno na burji.

ker se moram naslanjat na veter......Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vam sporočim da je v nedeljo bil spet Mare1 pri men z motorjem! Sem kar :shock: ko ga zagledam v sobi!

Nekateri se z avtom ne morejo vozit ker je sneg na cesti :twisted: nekateri pa s cestaki naredijo 150 km da pridejo prijatelja pogledat! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes krajša vožnja proti Kureščku, vendar sem že v škriljah obrnil, saj je bola cesta naprej mokra, pa tudi sneg je močneje naletaval. No ja, pa drugič, sem si mislil, in šel nazaj proti domu, seveda ne direkt po najbljižji poti :lol: . Glede na to da sem prevozil samo 40 km, mi mraz še ni prišel do živega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota. Fura Dobrova - Dornberk (near NG) po AC s Sonato. Nazaj samo še jaz s Sonato HHV junior pa na RS 250. Sem ga komaj lovil po AC, čeprav sva se zmenila da ne več kot 150km/h. Še dobro da ima mulc fotra, ki mu korduro z zimsko podlogo posodi! Temperatura v Postojni 0 st.C. Doma pred bajto pa led na debelo. Ja tako je to če mulci ne morejo en teden počakat! :? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tut jst odpeljala vožnjo do servisa. Kolk že? Ene 15 km. Od BTCja do Brezovice. Drgač ni bilo panike (zarad mraza, mislim), edino kake rokacive iz windstoperja al pa goreteksa bo treba nabavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!