Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj II


Ice

Priporočene objave

Termometer je kazal + 7.5, sonček sijal kot že dolgo ne, to je treba izkoristit. Najprej do Murske, cesta enkratna, polna kamikaz v trugah, ki se jim reče avtomobili, na celi poti pa sem srečal tri motoriste (en čoperist v MB celo odzdravo - kaki motosvetovec? :) ) Ko sem prišo nazaj v MB se mi še ni dalo domov in sem produžo na Belvi strašit smučarje :twisted: No razen tega da me je avtobus pri sekanju ovinka na poti navzgor skoraj nabasal se ni zgodilo nič pretresljivega, skratna dan se mi je zelo lepo izšel, upam da bo še čimveč takih! :D Nardil pa sem 197km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons so mi montiral mitas cross,po dezju naredil 15km dolgo probno voznjo.ker mam prvic take gume na ETX-u se mi fajn zdi k se res dobr drzi terena:)

ce bo ta teden lepo vreme bom sel pa verjetno ksno daljso hard-turo naredit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14:50 sem štartal iz MB z namenom da nardim prvo daljšo novoletno furo, v planu sem mel nekje do Celja...ampak ker je od Konjic dalje kazalo na dež sem bil rahlo skeptičen da bom mel kaj od tega če grem do Celja - zato sem šel rajši v Ljubljano :roll: :D No, najprej se je prikazal majstor Bobo, potem pa še Symru s Tejko, tak da sem bil v dobri družbi :D Potem sem spoznal še Stroma, pri katerem je bil na obisku tudi Gugo - no, morem povedat da se je Strom blazno namatral z mojo žarnico v zadnji luči... :lol:

Na celi poti (nardil sem 311km) nisem srečal niti enega motorista, kar se pa tiče avtomobilistov v prometu - katastrofa od katastrofe - najmanj cestne kulture majo tisti, ki jim na tablici piše CE, pa brez zamere ampak to že dolgo opažam! Nizke temperature, megla in tema tud nardijo svoje, ko se ti pa vizir tak zarosi da bolj ciljaš kot voziš... :shock: Pot nazaj je bla kar malo mučna, medtem ko v LJ je šlo kot po maslu :D Kljub vsemu končni rezultat: rahla, prijetna utrujenost, ki meji na evforiji :D Bo treba čimprej ponovit, da se motor ne poleni :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUUAAAAAAooooooooooOOOOOOuuuuuuUUUUuuuuuoooOOOOOOOooooooooooo..... (to je bil krik olajsanja in skrajnih uzitkov)

Danes z Allo za hrbtom naredil 108 kilometrov... 8)

Ko bi vi vedeli, kako sem bil pred voznjo nervozen... ko da se spravljam prvic na zensko... :twisted: :D

Kaj je boljse, pa sami povejte... ehehhehehehe... :P

Skratka, zdaj lahko spet mirno pocakam vsaj kaksnih 14 dni, preden se usedem na motor.... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14.00 štartal iz MB, napolnil tank in gasa proti Ormožu. Danes je bil za motocikliranje idealni dan (14 st.!!!), čeprav sem na poti do tja vido samo 2 coperista. Kasneje se s STARIM zmenima, da se dobimo v Križevcih pri Ljutomeru, da kako rečemo. Pred lokalom je že stal WildStar, poleg pa še CBR 900RR in Falco. Uaaaa, pa ne da se bom mogo s temi lovit? :shock: :D Pol ga pičimo do Duleta, presidenta Alienov, kjer sem bil zelo prijetno presenečen nad gostoljubnosto in glede na to da je bil to moj prvi obrok danes...:lol: 8) V temi se prek Radencov in Radgone vračamo v MB, doma sem ob 19.00. Prevoženih izredno prijetnih 170km, prvič sem vozil v skupini, kar je spet ena nova izkušnja in morem rečt da mi je srce delalo za 30+ kot če bi bil solo :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes naredil 30 minutno furo, tolk da mal feltne pretegnem in seveda ob tej priložnosti preizkusim zmogljivosti svoje nove petarde - lahko rečem samo da gre preveč... :oops: :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, danes jaz SymRu, Tejka in Bob naredili približno 120 kilometrov.

Najprej krog za ogrevanje motorjev po obvoznici, potem se malce iskali in lovili, ker sem jaz prepočasen in premalo gledam naokoli (samo belo črto in desno balanco JOKE), srečali Tadeja, Pahorinija in Maxa, ker smo bili že mi trije slabo koordinirani, smo se potem z Tadejem in ostalimi odpeljali iz Ljubljane, a smo - spet zaradi moje počasne vožnje (samo 160 na obvoznici) :wink: - bili malo počasnejši (bob V-maxa ni niti v tretjo ali četrto dal :wink:, razen takrat, ko je stoično pičil mimo pumpe na celovški, kjer smo bili zmenjeni s Tadejem ) - potem pa smo jih še enkrat falili na pumpi v Škofji loki ... Jaz pač mimo odpeljal, ker mi je Tejka pozabla povedat, da smo zmenjeni da gremo skupaj na drinko... Jaoooo, cela komedija :wink: :wink:

Šli smo lepo v picerijo Klementino al neki tazga, potem pa lepo na easy nazaj - hitro v ljubljano in na bowling :)

Tadej - se opravičujem, ker smo bili rahlo nekoordinirani... JAz pač mlad in nevajen skupinskih izletov PRESS . Se še vidimo ob prvi priložnosti :wink:

Tadej, ma pa tvoj XJR ful lep zvok, ko sem ga tko od zadaj slišal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,učeri sem prišla s planin in valda takoj zajahala kawasakija in odpeljala furco cca50km.Zdej sem se pa ravnokar vrnila domov tako da me še zebe v kolena,prevozila cca 150km,mal proti obali točno do Senožeč,pol pa še mal po notranjski srečala vsega 5motorjev.Šla čez mokre osamljene ride.Skratka hudo noro.Sam še več takih dnevov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sklofal okol 40 km, od tega več kot pol offroad, zemlja je bila krasna, nepretežka in zelo oprijemljiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes opravil 150 km po s soncem oblitih cestah v okolici CE. Zeblo nič, nasprotno, občutek toplega vremena. Edino tja proti Logarski dolini, kjer sem obrnil, ko se mi je zazdelo, da zna biti hladno, pa še oblaki so se tam pričeli grmaditi.

Srečal 7 motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzel motor letal po opravkih (trgovina, služba).

Potem pa sranje. Točno pred Figovcem v središču Lj. se mi je zajla od sklopke strgala.

Potem pa vlečna služba AMZS - motor tja peljal. V ponedeljek pa po novo zajlo. Potem pa kot kaže, po snegu domov.

Ma, tud BMW ni tisto, kar bi človek pričakoval.

Kako je lahko Benka s takim okol sveta peljala, če jaz še po opravkih ne morem.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ze vceraj smo se zbrali na bencinski crpki Pahorini, Tadej in Max.

Za otvoritveno voznjo smo izbrali smer LJ, Skofja loka, Kranj, Brnik, Kamnik, Trzin, LJ.

Lahko samo recem, da ni bilo pretirano vroce. Pa tudi zeeeebbbblllooo NI :D

Srecali smo tudi pescico motoristov. :P

Naredili smo tudi nekaj posnetkov za nejeverne tomaze :wink: :D .

URL: 8)

http://motosvet.tripod.com/sotocje02/id9.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek 3.01. sem prvic letos odpeljal gsx-a iz garaze .Naredil prvih 70km z novimi gumami in zavorami (Pivka Postojna ,Razdrto ,Il. Bistrica, Pivka).Vceraj v soboto 4.01 pa sem se odpeljal do Škofljice, Grosuplje pa okrog 17-h vracanje domov . Prevozil okrog 280 km . Motorcek je kot nov z novo gumo in zavorami cestisce pa suho 98%...

MALO POZNO PA VSEENO IZ SRCA SRECNO V S E V LETU 2003 ---- MARE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sm testiral voznjo po celem snegu-to je kr ok,sam tm kjer je pa cesta splužena in je samo tist centimeter zvozenega snega-no tam sem pa polomil sprednjo desno plastiko na ETXu.a kdo proda?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Temperatura se je dovolj dvignila ,da sem se zapeljal z gsx-om do Ljubljane obiskat Hanzija. Bil je kar presenecen ker sem prisel z enoslednim vozilom . Malo sva pocvekala o tem in onem ,pocutje je dobro (se boljse -- prisla je se Monika , jaz pa ze odpravljam proti domu . SRECNO VOZNJO VSEM NA MOTORIH IN brez. Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po kosilu sem zajahal frajlo, in se odpeljal najprej do obvoznice, ter nato po avtocesti proti dolenski. AC se je izkazala za pravo izbiro, saj je bila cesta suha in brez peska. Pti Ivančni sem zavil z AC proti Muljavi, vendar sem se nekaj km za Muljavo obrnil, saj je bila cesta precej naprej precej mokra, pa tudi peska ni manjkalo. Tako sem se po isti poti vrnil do Ljubljane, ker pa se mi še ni šlo domov, sem prej naredil še en krog po obvoznici. Ob dobri in izdatni obleki mraqza ni bilo čutiti, malo je pripomogel tudi vizir ki sem ga nastavil v najvišji položaj. Števec je pokazal da sem danes naredil 120 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sem se dones mal zapelu , ampak sam mal gor pa dol, je se kr precej mraz pa se peska je dost, tko da neves al kople al se v prazno vrti :shock: , no ja se mal pa bomo vsi na plano potegnil :wink:

Lp, ROck

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja na današnji dan!!!!! :lol:  :o  :wink:  

Madonca ti zavidam!!! 8)  

Ciao,by Pero

Tud jaz mu zavidam da ti ne bo preveč hudo! kakšnih 15 minut preden je prišel me je Mare1 poklical in se najavil! sem si mislil evo pa mi ne bo dolgčas popoldne :D In potem stopi noter človek v popolni motoristični opremi! :shock: Ma res me je presenetil! Bil je prvi letos pr men z motorjem! 8) Evo vrgel vam je rokavico! :wink: Hvala za družbo in upam da je bilo vseh cca 200km lepo prevoženih :D

Ej Hanzi - napaka.

lep popoldne mi je pokvaril neki glupi policaj s katerim sem imel bliznje srecanje v planinskih ridah .NE MORES VRJETI ,izsilil me je s sluzbenim avtom na vhodu bliznice skozi ride v dvojnem ovinku. Zapeljal je name da sem se mu zadnji hip in milimeter izognil in zavil v levo potem pa za njim ,sem mu blenal ,kazal po celadi ce je morda total usekan ....itd. Dobrih 200 m naprej je parkiral jaz pa takoj zraven ,pa sem ga oklincal od obnasanja do varnosti .Potem ko sem mu jih dobro napel se mi je opraviceval da me ni videl ,klinc ni videl -- vozil sem za njim okrog 2 km (morda bi na motorju moral imeti plavo luc da me vidi ) Pa sva vseeno srecna da se je tako koncalo je bil nas sklep ..Boog ,pa sva odsla vsak po svoje -naredil sem~ 160 km , ko sem prisel domov temperatura 1.6 c. MARE 1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tud jest sem malo zapeljal ven, naredil ene par lepih fotk, posnel kako prede z originalnim izpuhom(kmalu pride nov), ter se malo zapeljal po ulici gor in dol. Skoda ker je na glavnih cestah se tolk peska in voda tece, drugace bi bilo pa ze prav ok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se "peljal" s Transo. Razlog za "vožnjo" - redno premikanje motorja zaradi ohranjanja okroglosti pnevmatik, ker ni na stojalu. Torej - Transo sem zapeljal vzvratno ven iz garaže, na sonček, preveril stanje "hibernacije", pa nazaj v garažo. Ker sem premik opravil sedeč na motorju, se mi prizna deset metrov "vožnje", od tega kake štiri metre po sončku... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj cakat na MAJ, Mace pojdi se peljat ze ZDAJ.

Ne čakam pomladi, ne čakam na maj

in tigrčka sm pelala na vožnjo že zdaj.

Motor nič ne čaka hrumi in tiktaka

kliče žival

zakaj čakala bi na maj.

No, za dva kroga okrog hiše je že bilo. Pa nobenih problemov z vžigom kljub skoraj dvomesečnemu mirovanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeej, banda transalpinistična, tole stran ste si pa kar zase razervirali, no da malo popravim izgled se javljam...vožnja, sicer v nedeljo je bila prijetna, kilometrine ne vem, mi je zajla crknla, motor laufa lepo, zračno hlajenje požira mrzel zrak v potokih, mmm, mu paše

v glavnem, ne se gret doma za pečmi, za to bo še čas :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se "peljal" s Transo. Razlog za "vožnjo" - redno premikanje motorja zaradi ohranjanja okroglosti pnevmatik, ker ni na stojalu. Torej - Transo sem zapeljal vzvratno ven iz garaže, na sonček, preveril stanje "hibernacije", pa nazaj v garažo. Ker sem premik opravil sedeč na motorju, se mi prizna deset metrov "vožnje", od tega kake štiri metre po sončku... :D

Glih tolk metrov si naredil, da so gume na isto točko prišle.

:evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!