Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ej koci nism tko mislu....men je tale modra ubijalska :worship:

jst sm sam zato to reku k si tok govoru da so še druge barve da če bi si še kdo dau to delat da ne bi kao uzeu isto(itq vem da se ti jebe) ampak da drguo...da ne bojo mel usi isto...

pa nč slabga nism mislu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne lej če jst nebi hotu da še kdo to nardi sploh nebi dal gor naslov kje se to dobi pa kodo artikla :D

drgač pa če kdo ne zna to nardit lahk men prnese pa mu jst to nardim :P

aja mitofreak, mal sm gledu tvoj homepejđ :OK: pa sm vidu tisto slikco k maš armaturko slikano pa neki belga nad termometrom. kaj je tisto :? mogoče urca :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kakšna je ta ura...a to je una mejd in čajna or in tajwan??

al je kej bl konkretnga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da da ura je :> :kva2: :kva2:

:OK: sam barva se ne ujema. lahk bi dal črno al pa karbon k maš že ozadje tako, bela pa ful izstopa

morm si tut jst nekam dat stikalo pa potenciometer za une ledice modre k bom dau v luč spredi, pa vidm d maš ti dobr narjeno k ne rabš plastik nč vrtat :OK: vrjetn bom tut sam neki podobnga naredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D ne on je mislu za nosilčk od stikala, sej bom pa na dalinca naredu pa pol še sam dal patent :P

se ze potresam s pepelom :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti na to luč tud kej ponoč vidš...al je to samo sezonska(k je svetlo) zadeva??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narobe sm se izrazu :blush:

tebe sm mislu mitofreak ja...tista ura k jo maš(una bela)...a to ti vidš tud ponoč al se sam podnev vid...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet nabivate

Mene zanimajo nalepke, en tip je reku tle da je nabavu nalepke za Mita, menda une Agip, informacije na PM, nalepke morjo bit zelo kvalitetne(za na plastike motorja) info na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='21 Feb 2006 @ 19:54' post='647823']

am.. no danes sem sestavil mitota in sicer mam en problem nikak noče dat iskre :S kaj bi blo to ?

preglej celotno napeljavo z kablji mogoče kje prebija. sem imel popolnoma isti problem ko ga imaš ti motor sploh ni hoto dat iskre. pol sem pa ugotovil da je nekak narejeno da da samo iskro če je svečka zašraufana noter. oz lahko sem imel srečo in je pol zaradi tega vžgal. Možnih je veliko vzrokov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk jaz pa še mam vedno poblem z gumbom za vklop motora.Včasih gre, včasih pa ne. Mehanik mi je rekel da naj malo z WD-jem pošpricam pa bo? A vi slučajno veste kak je to mislil? Če res treba kam pošpricat me res zanima kam?

Lp. Jimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk jaz pa še mam vedno poblem z gumbom za vklop motora.Včasih gre, včasih pa ne. Mehanik mi je rekel da naj malo z WD-jem pošpricam pa bo? A vi slučajno veste kak je to mislil? Če res treba kam pošpricat me res zanima kam?

Lp. Jimi

glej če mene vprašaš se ti je nekje pretgal kabel in zdaj včasih je stik včasih pa ne. tako da razšraufaj in poglej tak vem da nima doma kaj za delat. da drugič ko jo dobim za pelat da je nebom rabil rinit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje še mam am.. en kabl ko je taki rdeči pa malo bol debeli ... pa tak je lukna skozi da se da skozi vijak in se privije KAM ? je mozno da je masa to ? taki okrogli debeli kabl je .. pa dolgi...

P.S med motori sem novi :D heh sej se bom navado :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='21 Feb 2006 @ 22:47' post='647929']

eno vprašanje še mam am.. en kabl ko je taki rdeči pa malo bol debeli ... pa tak je lukna skozi da se da skozi vijak in se privije KAM ? je mozno da je masa to ? taki okrogli debeli kabl je .. pa dolgi...

P.S med motori sem novi :D heh sej se bom navado :P

ja to naj bi bla masa, sam je to bolj po kavbojsko narejen :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!