Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ah slabš niti ne ampak težje ker so u slo fuuuuuul redke

...pa mrs kere fuuuuuuul zjebane :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA zapufu se boš za 125 motor :slap: :fredy:

nova 125 Mito = 1,2 mil (v dveh letih boš znucal eno zadnjo gumo) vse ostalo gre na garancijo! ketna in verižniki bodo za menjat šele tretje leto.

SUMA= 1,2 + 30.000 sit (guma) + registracije (brez tehničnega prvi dve leti)

rabljena npr letnik 98 = 0,7 mil (nihče ga ne prodaja z novimi gumami, zavornimi oblogami, svečko, zr. filtri, ketno,verižniki, akumulatorjem...) TOREJ VSE TO V DVEH LETIH UPORABE morš kupit, drugač je motor nevozen!

SUMA=0,7 mil + 250.000 sit za zgoraj našteto=0,95 mil (brez stroškov morebitne crkavice mašine) + registracije + tehnični pregledi

ZDAJ MI PA POVEJ ČE SE NE SPLAČA VZET KREDIT ZA RAZLIKO MED 7 let starim in novim motorjem!

@jest sploh se ne strinjam s tabo...kupiti novo ni kar tko...če maš keš ja...pa jst hočm 7speed...pa povej kje je nova 7speed...me zanima kje jo boš najdu??? :P :P :P :P :P

enmu sem že zračunal. zaključek: stara jajca so draga jajca!

7 speed = a ti boš šel na oldtajmerstreffen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sej je res sam nevem če bi ti na banki sploh dali kredit, ker štipendija nevem če se šteje kot zadosten prihodek pa rabiš še kaj jest :D , gledal sem pa po italiji ene dve leti stare za 816 000, pa je res najlepša za videt na slikah, kilometrov ma 11000, tako da kar premišljujem, če bi si kr kredit pr fotru vzel :D . Pa še dokaj blizu slovenske meje je.

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=729431

Evo jo lepotico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sej je res sam nevem če bi ti na banki sploh dali kredit, ker štipendija nevem če se šteje kot zadosten prihodek pa rabiš še kaj jest :D , gledal sem pa po italiji ene dve leti stare za 816 000, pa je res najlepša za videt na slikah, kilometrov ma 11000, tako da kar premišljujem, če bi si kr kredit pr fotru vzel :D . Pa še dokaj blizu slovenske meje je.

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=729431

Evo jo lepotico

dej dej dej, grem stavt da je zgonena, ker redko boš naletu da rablena cagiva mito z 11 k km ne bo zgonena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nova 125 Mito = 1,2 mil (v dveh letih boš znucal eno zadnjo gumo) vse ostalo gre na garancijo! ketna in verižniki bodo za menjat šele tretje leto.

SUMA= 1,2 + 30.000 sit (guma) + registracije (brez tehničnega prvi dve leti)

rabljena npr letnik 98 = 0,7 mil (nihče ga ne prodaja z novimi gumami, zavornimi oblogami, svečko, zr. filtri, ketno,verižniki, akumulatorjem...) TOREJ VSE TO V DVEH LETIH UPORABE morš kupit, drugač je motor nevozen!

SUMA=0,7 mil + 250.000 sit za zgoraj našteto=0,95 mil (brez stroškov morebitne crkavice mašine) + registracije + tehnični pregledi

ZDAJ MI PA POVEJ ČE SE NE SPLAČA VZET KREDIT ZA RAZLIKO MED 7 let starim in novim motorjem!

enmu sem že zračunal. zaključek: stara jajca so draga jajca!

7 speed = a ti boš šel na oldtajmerstreffen?

Aha, lejga frajerja, recimo vzameš 500k sit kredita. za 1 leto alpa pol leta-> A si se mal pozanimu kake so kej obresti? Tudi 100k sit več daš kokr si si sposodu.

In nove 125ke se NE SPLAČA vzet!

OBE gume znucaš v 10k km, kar je eno leto BTW, vsaj pri meni bi blo...

med tem boš menju pr okol 20k km ketno in verižnike, svečko boš v 20k km zamenjal najmanj 3×, filtra ti ne rabi menjavat samo spucat, baterija zdrži po 6 let... Tehničnega ti ne rabi delat če je motor mlajši od 6 let, in kje zaboga si ti vidu 98' letnik za 700k sit? za to more bit kaka 2003 letnik, jao...

Najbolj se splača kupt ene 2-3 leta staro, malo km-jev ma, takoj ko pride iz trgovine zgubi motor kakih 100-200k sit...

Ne kr nekih buč prodajat folk :nono:

Preračunaj še enkrat...

Že iz trgovine ga daš na prikolico si ob 100-200 jurčkov :doze:

dej dej dej, grem stavt da je zgonena, ker redko boš naletu da rablena cagiva mito z 11 k km ne bo zgonena.

Sam še to: Keri 2T superšportnik pa NI zgonjen? Moja NSRka k je bla do 18k km zablokirana na 11KW, druge odprte pa so zgonjene, sej zato so pa narejene. Če mislte da boste odprte Mite kupli k bojo voženi na max 7k rpm se zello motite....

In vsi neki, pa to je zgonjeno, kupi si pol 4T pa ne jamrajte :doze: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabljena npr letnik 98 = 0,7 mil (nihče ga ne prodaja z novimi gumami, zavornimi oblogami, svečko, zr. filtri, ketno,verižniki, akumulatorjem...) TOREJ VSE TO V DVEH LETIH UPORABE morš kupit, drugač je motor nevozen!

SUMA=0,7 mil + 250.000 sit za zgoraj našteto=0,95 mil (brez stroškov morebitne crkavice mašine) + registracije + tehnični pregledi

7 speed = a ti boš šel na oldtajmerstreffen?

ja pa a si tii ze od rojstva zategnen? btw letnik 98 te zdj pride okol 500 jurjev, pa jest ga mislem prodajat pa ma nove gume, zavorne obloge, svecko, ketno, veriznike, generalko.....

spolh pa to stane, razn gum vse po ksna 2 jurja. pa tut zarad tehnicnga si lih treba roke odgriznt

sj pravm...enim je fajn k majo ateke pa mamice da jim dnar dajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že iz trgovine ga daš na prikolico si ob 100-200 jurčkov :doze:

Sam še to: Keri 2T superšportnik pa NI zgonjen? Moja NSRka k je bla do 18k km zablokirana na 11KW, druge odprte pa so zgonjene, sej zato so pa narejene. Če mislte da boste odprte Mite kupli k bojo voženi na max 7k rpm se zello motite....

In vsi neki, pa to je zgonjeno, kupi si pol 4T pa ne jamrajte :doze: :doze:

se podpišem pod to kdo pa ne tiši svojega motorja. če hočeš da kam gre mora vse bit v bližini rdečega polja. če bi se 125ke 2 takne vozle na 7k obratih bi zdržale 30k km in še vač ampak tega nebote dočakali, ker ni norca ki bi jo tak vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpišem pod to kdo pa ne tiši svojega motorja. če hočeš da kam gre mora vse bit v bližini rdečega polja. če bi se 125ke 2 takne vozle na 7k obratih bi zdržale 30k km in še vač ampak tega nebote dočakali, ker ni norca ki bi jo tak vozil.

točn tko!!! res maš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, lejga frajerja, recimo vzameš 500k sit kredita. za 1 leto alpa pol leta-> A si se mal pozanimu kake so kej obresti? Tudi 100k sit več daš kokr si si sposodu.

In nove 125ke se NE SPLAČA vzet!

OBE gume znucaš v 10k km, kar je eno leto BTW, vsaj pri meni bi blo...

med tem boš menju pr okol 20k km ketno in verižnike, svečko boš v 20k km zamenjal najmanj 3×, filtra ti ne rabi menjavat samo spucat, baterija zdrži po 6 let... Tehničnega ti ne rabi delat če je motor mlajši od 6 let, in kje zaboga si ti vidu 98' letnik za 700k sit? za to more bit kaka 2003 letnik, jao...

Najbolj se splača kupt ene 2-3 leta staro, malo km-jev ma, takoj ko pride iz trgovine zgubi motor kakih 100-200k sit...

Ne kr nekih buč prodajat folk :nono:

Preračunaj še enkrat...

Že iz trgovine ga daš na prikolico si ob 100-200 jurčkov :doze:

Sam še to: Keri 2T superšportnik pa NI zgonjen? Moja NSRka k je bla do 18k km zablokirana na 11KW, druge odprte pa so zgonjene, sej zato so pa narejene. Če mislte da boste odprte Mite kupli k bojo voženi na max 7k rpm se zello motite....

In vsi neki, pa to je zgonjeno, kupi si pol 4T pa ne jamrajte :doze: :doze:

Pod tole se pa čist podpišem, res novega se ne splača kupvat :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač je blo pa dost lepih pa ohranjenih. Če bi jst kupovou bi kupu eno rdečo belo pa bele feltne ma pa še tko hudo je sred trave slikana sm se kr zalubu vano :P cena pa je 720k...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko od vas je pa dejansko šlo kupovat nov motor?

Tista cena, ki je v cenikih NI zadnja cena!

Primer:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 kubičnega sem kupil novega. ugotovil da sem polovico izgubil na ceni. 125ko kupil eno leto staro za 750k. mislim da sem jo poceni dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Nadaljevanje prejšnega posta, ker mi kar sam od sebe poslal.

Septembra 2001, sem kupil novo NSR. Po vseh cenikih je bil motor še vedno 990k SIT, po krajšem pogovoru s prodajalcem je motor prišel v moje roke za ~850k SIT. Po 16k km in treh letih v moji lasti je šla od hiše za ~650k SIT, tako da dejansko ne izgubiš toliko samo tiste strice moraš mal podrezat.

Pa ne mi zdej, da je to samo meni ratalo, ker je kolega malo pred mano kupil novo RS za 820k SIT, samo barantat je treba mal.

@...burek:

Malo si mi na žulj stopil. Moja NSR je bila povsem odblokirana z skoraj toliko kilometri kot tvoja, pa je še vedno izgledala in delala kot nova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=65045#

a se se komu zdi da tole ni lih 1998? gledam auspuh pa se mi zdi da je prevec ravn pa prevec dol....

gor pa cev je tut tko zavita. nwem mogoce se motm sam (razn ce ni to ksn drug auspuh) je tole 1995 letnik.

150? :blink: :blink: po stevcu? hm to bi blo za generalko najbrz ne ?

motor je letnik 1998, avspuh je nek čudn gianelli (pa lonc je biu neki odprt, ker gor niso originalni neti). 150km/h mu gre zato, ker debil nima prkloplenga izpušnega ventila tko da os ble zajlce dol, pa sploh ni blo na baterijo prkloplen...

Pa še prvi IN drugi lastnik je.

Ni ga boljšega!

sanjaj dalje... ta je ta motor kupu od enga, tko da ni prvi lastnik da bi biu pa drugi pa tut bl težko vrjamm!

Tale motor se je že večkrat prodaju, se ga še jst spomnem :)

Barva ni original(razen če je rainbow edition), nalepke pa tud ne. Najbol je da greš pogledat motor, pa še en naj gre s tabo k se mal spozna, pa poglej v kakšnem stanju je motor.

Avspuh ni tak kot bi mogu bit, 98l pa tud običajno ni mel blokad. Kolk ma prevoženih je vseen, računaj da na 15kkm se morajo več al manj obnovit vsi deli, ki se strošijo. Pa tud števc ni noben problem prevrtet ;)

original barva je rdeča, tisto modro kar je so nalepke, nalepljene čez original rdečo barvo. motor sicer dela, ampak škoda cajta da smo ga šli gledat... pa tip k ga prodaja je tut en debil, ker 2 minute preden smo tja pršli, je SMS napisu da je pri maši in da gre pol direkt na tekmo, tko da motorja ni mogoče vidt... pol smo pa pr njemu pozvonl, je pa kreten pršu odpret :slap:

Weeruz kaj si slučajo to cagivo mislil ???

444151_2253643.jpg

Tale motor pa ni mel dolgo časa istega latnika :D

Lani se je enkrat prodajal(pomoje se je prodal) in že spet se prodaja. :S

Kaj menite sn jaz prehitro kupo cagivo ker tota mi je full sexy?

Lp. Jimi

ti bot kr veseu, da si tega kupu ki ga maš, ker tale mawrica style mito je en ku*ac od ovce, lastnik pa tut nesposobn debil...

P.S.: če kdo kupuje mitota, pol nej kup kej druzga, ne pa tega, ker ta je totalno razfukan (sicer razbit ni biu ker ma plastike original-brez kakšnega lufta med plastikami) sam so pa podrobnosti, kot je ta, da je števn nehu delat pri 9999 kilometrih in da na zadnji gumi šiv vn gleda, pa da motorček izpušnega ventila sploh ni biu prikloplen na baterijo in da so ble zajlice snete... pa še kkšna pomankjivost bi se najdla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne mi zdej, da je to samo meni ratalo, ker je kolega malo pred mano kupil novo RS za 820k SIT, samo barantat je treba mal.

Kje pa je toliko zbarantal za novo aprilio, Vomberger ?

Kolko je pa bla takrat nova rs-ka sploh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej grčar pa gapi vidva dobr vesta kakšn je un motor k smo ga šli gledat prej...

ej tud pljunem ga ne k ni vredn...lastnik je pa zdej na tekmi kreten en...al je pa pr mamici tko k je biu prej pr maši ubistvu mu ga je pa mt vlekla :D :D

uglavnm lastnik in motor sta enadva debila fuknena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej grčar pa gapi vidva dobr vesta kakšn je un motor k smo ga šli gledat prej...

ej tud pljunem ga ne k ni vredn...lastnik je pa zdej na tekmi kreten en...al je pa pr mamici tko k je biu prej pr maši ubistvu mu ga je pa mt vlekla :D :D

uglavnm lastnik in motor sta enadva debila fuknena

ja sej sm večino napisu... drugač pa lastnik totaln kreten :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gapi je že kamere vn vleku iz alfe sam pol nisva hotla z grčarjem...sej to sam mi trije štekamo...

uglavnm da ne bomo kr neki prbijal...tist k je pametn ne bo kupu tega mitota...že zarad tega ne k je lastnik budala...pa k je motor sfukan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato k je motor sfukan sploh ni pomembn :grrr To, da je lastnik budala šteje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!