Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Weeruz kaj si slučajo to cagivo mislil ???

444151_2253643.jpg

Tale motor pa ni mel dolgo časa istega latnika :D

Lani se je enkrat prodajal(pomoje se je prodal) in že spet se prodaja. :S

Kaj menite sn jaz prehitro kupo cagivo ker tota mi je full sexy?

Lp. Jimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no jst se spomnm k sm en mail poslou pa je reku da motor ni bil nikol na servisu in je mel že več ko 15k km in blokade je mel not tko da nevem kakšno je stanje zdy, original barve pa se ne splača kupvat ker je predraga, lahk ti pa un nameša čist enako za ful mn €€

jst naprimer mam kodo od barve U3*01*17.00(to je od volkswagna sam nevem če majo iste) pa ni original in mislm d je še bol živa od originalne

ja jimiboni jst sm takrat mail poslau ko je bla še ta slika na oglasu

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo spet kšn nateg. 1. lastnik :lol1: da ne bo kej res. Tale mito je bil že tokrat na avto.netu da joj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tega sm mislu...

ja jst grem gledat ta motor u soboto pa da vidmo kakšn je...a je to isti motor??vsaj pomoje je...sam auspuh je drugačn.. :?

dejte še kej povedat k jst ne vem kaj si nej mislm...mitofreak pa dolenc pa te dejmo mal povedat... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tega sm mislu...

ja jst grem gledat ta motor u soboto pa da vidmo kakšn je...a je to isti motor??vsaj pomoje je...sam auspuh je drugačn.. :?

dejte še kej povedat k jst ne vem kaj si nej mislm...mitofreak pa dolenc pa te dejmo mal povedat... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej probiker ne štekam tvoje objave :? :? :?

kdo pa steka ?? :D

anyway .... weerus toplo ti priporocam kot vsi ostali na forumu da s sabo vzames enga mehanika pa enga lastnika mitota kr tocno ve kaj in kako :) te cagive se tud jst dobr spownim na avto netu in se je ful cajta prodajala ... tko da n wem ..... cimprej dob taprav motor pol pa do mene prids in ti castim pir :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje jst sm mal iz prakse pa sm neki zafuku pr objavi:D uglavn... lep pozdrav se enkrat usm... Se bom uklopu v pogovor:D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal mn citiraj prtiski :D Ja ta mito mi je neki sumljiv ampak splača se it pogledat, ker mitotou je res mal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe... no ok sam da vem :P no uglavnm hotu sm povedat da sm dau jst mojga mitota l.00 strihat na rdece-belo... tko da ce se kdo zanima za ceno je mene prslo komplet strihanje z nalepkam 50kosou :slap: tko da sm se kr dobr cez prsou.... posjem slike ko bo sestavljen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k sm jest kupval motor se je tale zgori prodajou za 750 jurjov...

ja jst grem gledat ta motor u soboto pa da vidmo kakšn je...a je to isti motor??vsaj pomoje je...sam auspuh je drugačn.. :?

auspuh je isti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe... no ok sam da vem :P no uglavnm hotu sm povedat da sm dau jst mojga mitota l.00 strihat na rdece-belo... tko da ce se kdo zanima za ceno je mene prslo komplet strihanje z nalepkam 50kosou :slap: tko da sm se kr dobr cez prsou.... posjem slike ko bo sestavljen...

U hudo, sploh nism vedu d si dav strihat. a zdj mas pol te barve k mitorfreak?

Kje si pa nalepke dobu, pa kok si dal zanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj predlog je da ne kupujte tega mitota, k je pomoje tok sfukan da bl ne more bit... zakva je pa biv tolkat prodajan... zakva so ga štrihal...

...js sm mev že opravka s tkimi jajci k me je edn za aprilio nategnu uno k sm jo mev na isti način!!! na tvojmu mestu se je tut dotaknem ne!!! rajš še mal počakam, pa par jurjov dam več za drugo, sam da bo bolš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zigc za nalepke sm dau 15kosou... sam to so use komplet.Barve mam pa zdej take k mitofreak ja :OK: Mitofreak ce hocs nalepke CAGIVA za pr strani mi povej zdej k jih dam lohk komot se delat da nebo pol model se enkrat mogu use mert... so pa cist iste k original... tko da povej kako pa kaj! komi cakam da ga sestavm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med vikendom grej jst gledat tega mitota pa vm povem kakšn je...

aja pa ne morš sklepat da je sfukan če ga še gledat nisi šou :D

a ga je kdo šou kdaj že gledat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bod pozorn na vse (za najmanjšo prsko ga vpraši kaj se je tm zgodil), pol pa poročej B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res. ker ce lih ni drago bi jest kupu CAGIVA une na straneh :blush: :grim :grim

jst sm sam zmeru dolžino pa višino nalepk pa dal delat in me je za cel motor (razen unih agip pa unih pod tankom) pršlo 3k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej koci a maš ti še kje te mere...mislm podatke za nalepke...

pa po keri >>šabloni<< si jih delu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja crno bi pa mogoce se jst mel :P sam noben motorck mi ni tk lep kokr moj motorck ce ne druzga zto kr je moj in vem kok trpljenja sm vlozu vanj (postavlu plasticne plosce po stropu od merkatorja med poeltnimi pocitnicami) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!