Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

:slap: ja sej ti je napisu 32ko :D

Jao, jst sm mislu kero firmo. A dela dellorto take al pa mikuni :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje neki me zanima ...

a mi lahko kdo pove kaksen konektor (kok pinski) ma obratomer od cagive mito ..... in ce je podoben aprilienemu ?

3 pine ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm to boš mogu rečt 2fast4u- ju k nimam razdrto

mja kej ko je pa tok len da se mu niti dva koraka do garaze ne da narest .... mrnjahm ... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pust ga spat...ura je že 10...hehe

kje bi se pa dobil bing 32mm :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno za dellorto nism prepričan sam za mikuni 32 pa sm ker ga je mela nsra učasih (močnejše verzije)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to je pa slabo da se lahko da gor maksimalno 32 mm :BUA:

Gor lahk oobesiš lih kar ti paše, samo potem se zna zgoditi da boš moral tudi krivino menjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gor lahk oobesiš lih kar ti paše, samo potem se zna zgoditi da boš moral tudi krivino menjat.

jp in kir kanalcek pobrusit ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kakšna je razlika u zvoku med 7speed pa 6 speed??pa kok so kej pospeški drugačni...aja pa tisti k mate 6speed mal povejte kok vm grejo vaše zverine(po števcu in realno)...

zdej sm se navdušu za 6speed in če bo sreča me grcar ne bo več doug časa mogu hecat...hehe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kakšna je razlika u zvoku med 7speed pa 6 speed??pa kok so kej pospeški drugačni...aja pa tisti k mate 6speed mal povejte kok vm grejo vaše zverine(po števcu in realno)...

zdej sm se navdušu za 6speed in če bo sreča me grcar ne bo več doug časa mogu hecat...hehe :OK:

hehe weerus :) am .... 7speed ma drugacno razmerje ko 6speed pa ma tud zobnik vec zato ma pa tud bols pospeske pa bols koncno k 6speed :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to vem...sam me zanima če je razlika res tooook velka al ne...pa mal bl točne podatke rabm( v km/h) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to vem...sam me zanima če je razlika res tooook velka al ne...pa mal bl točne podatke rabm( v km/h) :?

hm .... mja neki vec gre ma ni pa to ne vem kok ful dost vec .. mogoce za hm ... 10-15 vec pomoje .... drgac pa ni nobene razlike v glasu saj menjalnik nima veze pr glasu .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 speed so zakon. Kaj je delu mito od enga mojga kolega :blink: groza in strah, noven mu ni nč mogu :OK: Ampak je bil pa zje*an :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to vem...sam me zanima če je razlika res tooook velka al ne...pa mal bl točne podatke rabm( v km/h) :?

sej niti ni tok važna končna k se boš malkrat tok vozu....važn je da do končne čim prej pride :OK:

vsaj men je to bl pomembn... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej niti ni tok važna končna k se boš malkrat tok vozu....važn je da do končne čim prej pride :OK:

vsaj men je to bl pomembn... :unsure:

e to je pa res ej, itq si u mestu pa avte prehitevaš, še posebi tiste babice k ležijo na volanu pa gledajo vn čez špegle ko bi duha vidle, mislm jst mam rajš da mam bolši pospešek ko končno

sej veš tko ko ti kšn frajer z kšno turbo petko tm gasera na križišču za tabo pa misl d neki je k ma sfukano turbino, pa sm gas navijš moooooooooooo... on pa sm vonj po motulu dobi v kabino :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej men so tud bl pomembni pospeški...sam 6speed ma še zmer slabše pospeške k 7speed...in to mene predvsem zanima...a so ful drugačni pospeški???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!