Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

na morje....150km z enim tankom, na bled 80km s skorj celim tankom tankom...ene 2 litra sta bla se notr :> (sam takrat je vse mal puscalo, pa ni slo nikamor ...sm se se ucil nastimat ferg..pol sm ga pa postimal, pa bat zamenjou hehe:> )

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pije ob turistični vožnji okol 5l, max napor pa do 7l. Mal čez 200km naredim s tankom, če ga fajn tiščim :). Mam pa mikunija 35.

Tud olja moram rečt da mi mal žre, mam liter motula za skor 1000km, pa sem pregledu pipco, je prov nastavlen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

the stroj :slap: mitofreak sej jst sm tud te luči že vidu v živo in kr lepo zgleda... Dolenc kako je možno da ti tok mal pije? :eek: zgleda da ga bl slabo tišiš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok oblubm ne bom več samo dam ti nasvet. Ko pišeš post napiši vsaj kej koristnega. no offtopic sm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko pogledam kolk veliko dizo mam? :)

Ja 7l mi je žrla ko sem šu na mobikrog, pa do tja sem po avtocesti pršu, tko da ne vem če bi se dal bol tiščat :D. Sem pa naredu nekej čez 200km, pol sem mogu pa kilometer pred domom poklicat za kantico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko pogledam kolk veliko dizo mam?

am... fergija dol vzami potem pa maš spodaj pod fergijem en velki šrauf ...tistega odviješ in potem je not taka mala stvarca(zlate barve) odtegne pa se z ravnim izvijačom...

v primeru da nimaš onega velikega šraufa pa vzameš celotno posodico dol.. in prideš do dize..

to bi blo to :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to ze. sam kko ves kaksna je velikost? a kej pise ? ker sm ga neki casa nazaj razdru pa nism pogledou tega... al se da kej zmert ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=65045#

a se se komu zdi da tole ni lih 1998? gledam auspuh pa se mi zdi da je prevec ravn pa prevec dol....

cagiva-mito125-98-bikepics-049171.jpg k tale je tut 98 pa ma lepo gor pa cev je tut tko zavita. nwem mogoce se motm sam (razn ce ni to ksn drug auspuh) je tole 1995 letnik.

150? :blink: :blink: po stevcu? hm to bi blo za generalko najbrz ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm...piše da ma še blokade....čak bom zdej poklicu pa bom use povedu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sm ga klicu...

reku je da ma blokade u auspuhu pa v mikuniju(kao da ma eno gumico not da zmanša pol kuno...tko je reku :D ) pa reku je da je auspuh menjan zato tko čudno tuki zgleda...ma pa tud še blokade u asupuhu tko da e bi se to use odprlo bi šlo to kr dost :D ...

pa men se zdi da je reku da je ta aupuh gianelli sam neki čudn...nism ga zastopu...bom se še kej z njim pomenu pa vam povem... :D

drugač pa mitofreak tnx da si mi povedu za tole.... :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok jst bi rd da mi en pove če ma mito blokade še kje drugje k u auspuhu pa na fergiju???

a ma slučajno še kšno elektriko???dejmo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok ma pa kej prevozenih? a je to sploh orig. barva? k nalepke zgleda da so :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reku je da je originalna barva ja...pa reku je da ma 9KW pa sm ga uprašu če je iz tujine prpelan pa je reku da ne...tko da...

prejšnjo sezono je naredu 6000km sam zdej pa nevem kok ma useh kilometrov...sm pozabu :BUA: pizda sm glup :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu pol je pa fino :> sam tale auspuh je cudn, mislm to da ma nov racing auspuh pa blokade...ze ve kaj hoce :> ce je res kar prav pol je suprca :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale motor se je že večkrat prodaju, se ga še jst spomnem :)

Barva ni original(razen če je rainbow edition), nalepke pa tud ne. Najbol je da greš pogledat motor, pa še en naj gre s tabo k se mal spozna, pa poglej v kakšnem stanju je motor.

Avspuh ni tak kot bi mogu bit, 98l pa tud običajno ni mel blokad. Kolk ma prevoženih je vseen, računaj da na 15kkm se morajo več al manj obnovit vsi deli, ki se strošijo. Pa tud števc ni noben problem prevrtet ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale motor se je že večkrat prodaju, se ga še jst spomnem :)

Barva ni original(razen če je rainbow edition), nalepke pa tud ne. Najbol je da greš pogledat motor, pa še en naj gre s tabo k se mal spozna, pa poglej v kakšnem stanju je motor.

Avspuh ni tak kot bi mogu bit, 98l pa tud običajno ni mel blokad. Kolk ma prevoženih je vseen, računaj da na 15kkm se morajo več al manj obnovit vsi deli, ki se strošijo. Pa tud števc ni noben problem prevrtet ;)

jap to se tut jst spomnm, se je že ful doug nazaj prodaju, zdej kšne pol leta ni blo oglasa, kokr je vidt je pa spet gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auspuh je reku da je giannelli sam dvomm jst to...kao nej bi biu nek nov...nwm no..

tud jst se spomnem enga tazga mitota k se je neki časa nazaj prodaju...pa če se prou spomnem je bla cena 380.000...sam sej ni pomoje edini na svetu take barve... :D

ja jst ga grem gledat u soboto...če bo kul ga vzamem če na pa pač ne...

če ga vzamem ga bo u soboto že sosed barvu...na rdečo...zanima pa me kok stane original rdeča barva za mitota??

aja cena se mi zdi pa kr normalna...če je res use u redu :D

aja pa zanima me če je blo kej narobe s tistim mitotom takrt k se je prodaju(če je to isti motor) da je bla cena 380k usi ostali so mel pa 500k ceno...

dejmo mal pobrskat po spominu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!