Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

sam tud če zapreš benz je še zmer u fergiju neki benza pa olja tko da lahko se tist >>zamaši<< če se dolg časa ne uporabla motor(recmo čez zimo) sam mitofreak ga je kr dost laufu zato ne vem...hmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tud če zapreš benz je še zmer u fergiju neki benza pa olja tko da lahko se tist >>zamaši<< če se dolg časa ne uporabla motor(recmo čez zimo) sam mitofreak ga je kr dost laufu zato ne vem...hmm

ja sej zto je pa treba motor obcasno kej zalaufat :)

ha jst sm se tud začeu to delat - bencin zapirat namreč ker od prej nism navajen k sm meu skutera, in do zdej mi je še vedno po 300 metrih crknlo pol pa enih 10sec gruntam kaj bi blo in se spomnm: seveda, pit mu dej bumbar pa bo šeu :slap:

lol :)

al pa prvi tedn ko sm po pomoti prtisnu stikalo off pa nism vidu da sm ga .... ka sm popizdevu in tuhtu kaj bi blo narobe :D pol pa sm sam na on dal uzgal in se odpelju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi mogu bencina zaprt, motor užgt pa da dela dokler se ne izsuši do zadne kaplce :blink:

Zdej k je pa tak lep sonce ga pa z lahkoto peleš kšn krog :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je kruta ja. K cukat začne :lol1:

ja al pa da mas na rezervi skor nic bencin in gres drag szi nekim puntotm ko ti sili v rit :D lepo polozim dva ovinka pa lih si mislim tko lepo zej sm prsu na ravnino zej ga bom lepo nazgal .... fuk pridm na ravnino ... mooooooooooooooooooo ..... punto mimo .... :D ka je ka je ??? na koncu sm pogruntu da mam bencina lhi se do tprvega petrola :D seveda pod minimumom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam on ga je umes tud laufu ...vsaj jst sm tko prebrau...tko da ne vem kaj bi ga zdej jebal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sm za par sekund...jst sm mislu da si ti mal več laufu...

mene pa neki zanima..ne vem kje sm prebrau(vem da sm na tem forumu) da če maš mitota u prestavi pa pa če ga zakurblaš da ti naprej skoč pa ne vem kaj je use...pa da pr rs-kah ni tko...mal rozložte :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mito če je na tački pa v prestavi pa če ga užeš bo skoču naprej, rsa pa ne zato ker mito pač nima tega stikala. Nič posebnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno.

evo fergi je spucan, sm skos zlil ksn deli bencina je kr rjavo/crno vun teklo :> tk da zdj je fajn....ju ga bom pa notr dau...

zdj pa sibam se na drug del tekme...

ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grupni: :grupni: :grupni: Cheerleader squad :grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sm za par sekund...jst sm mislu da si ti mal več laufu...

mene pa neki zanima..ne vem kje sm prebrau(vem da sm na tem forumu) da če maš mitota u prestavi pa pa če ga zakurblaš da ti naprej skoč pa ne vem kaj je use...pa da pr rs-kah ni tko...mal rozložte :hmm:

ma fora je sam u stikalu ja, rsa ma stikalo na tački tko da če motor sloni na njej ga ne morš pržgat, in mislm da če dela in ga daš na taco crkne, mito pa tega nima in zato ko sloni na tački in če slučajno pozabiš v prestavi ko ga vžigaš skoči naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja je sam zdy nevem kako to točno dela naj nekdo k ma rso pove: zanima me če motor lahko vžgeš če ga maš na taci ampak da je v leru al niti v leru ne vžge?? ampak se mi zdi da v leru dela ker ima pol lučko na armaturci da te opozori da maš taco dol. je tko? če ni me popravte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je taca dol ne vžge pa če se na trepalnce na sedežu postavš

NSR ma tudi tko ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nč ne cuka ampak sam mooooooooooo ko bi ti fergi zalivu

ne ... men ko zmanka bencina je sam moooooooooo in nc ne cukne ... kadar pa dobi bencin nazaj pa spet potegne ... :)

Če je taca dol ne vžge pa če se na trepalnce na sedežu postavš

NSR ma tudi tko ja

mhm .... sej upali .... mislim pr aprilii je tko da upalis lahko .... ampak ko hoces peljat ti crkne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to nastane problem če se zapeleš v garažo. Če je pa u garaži tok mal placa da ga morš not porint ga doš da pa 95% v ler. Če ga pa na parkingu puščaš je pa to dobra zadeva. Ampak jst sm se navadu da ga dam v ler - vedno in povsod

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu pizda jst ga pa zmer pustim u prestavi...joj no...

kok naprej pa pol skoč..a je komu že padu po tleh zarad tega??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!