Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

125 SS 2T klasa ima (verjetno poleg kakih tekmovalnih krosk) najmocnejse okvirje izmed 125k. tu gre namrec tudi za najvecje obremenitve. ce ima motor 35 HP, bo najverjetneje brez problema zdrzal tud 50 HP. .)

@Zok: sam neki tole kar si ti citiral pa ni moja objava .) , kar pojdi prebrat in boš videl,da jaz tega glede okvirjev nisem napisal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta je tista.....pobarvana kot MV agusta  :OK: ? Če je ta ma res nekam široko ceu od izpuha....pomoje je res akrapovič...po naročilu  .)

kok si dav za avspuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdel, da ne boste verjeli. :wink:

Vsi nejeverni Tomaži, čekirajte:

http://www2.arnes.si/~mjereb2/pix/

Upam, da me ne bo tožil zaradi avtorskih pravic njegovega pagea...

tole sm skopirou od DUNKERJA .... iz prve strani tukej lol

tole je pomoje mito od unga njegovga kolega???? a se motim borisk ?

ampak je lustna....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kok ti pa kej gre al je sam bolj globok zvok ?  :OK:  :OK:

če mene vprašaš sam zvok :OK:

če bi hoto kej strupenga je pa jollymoto prava izbira

sam je pol ko ena čebelca :SS

lp boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zok: sam neki tole kar si ti citiral pa ni moja objava .) , kar pojdi prebrat in boš videl,da jaz tega glede okvirjev nisem napisal .)

ja, no, pac uporbljam win98 :P

za sound pa se kot prvo posvetite airboxu/airfiltru posvetite. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kok mislete da bi pa kostal ce bi si dau narest akrapovica po narocilu??? a je pol bolsi kt gianeli and stuff???

aja pa kwa je sploh fora da ma sirso gumo??? bolsi grip? k ponavad gre hitrej ce ma bl tanko gumco... :?

PEACE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede avspuha je že en kp napisan v tej temi, bol na začetek poglej... No vglavnem pršli so do zaklučka da se ne splača, ker je že serijsko dovolj kvaliteten avspuh. Glede gume pa nevem, pomojem se bolj drži, počasnej ne gre nč, pa če ne druzga dost bl masiven zgleda od uzadej, čeprov je številčna razlika majhna se na pogled prc upaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ka pa vem. Js sm mel na NSR-ki širšo spredno gumo, pa se mi je zdel, da je motor dost težje iz ovinka dvignt. Je pa res, da je blo pa lažje za položt. Kr padu je motor v zavoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je :topic: sam a kdov e kje bi kupu ksne res hude nalepke za na tank ?

ja pa kere svecke vi notr dajete ? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

CAGIVA MITO 125, 2005 letnik.

A morda kdo že ve če se ga bo dal dobit kje v SLO? Pa cena bi bla dobrodošla, k sem že iskal pa nč najdu.... :hmm:

Hvala! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj to... K me pol skrbi kako bi blo z deli pa to. Drugač je pa tud RAPTOR lep k sonce, sm da se ne svet tok, pa da je na tej sliki črn, dobi se pa tud RDEČE-ČRNEGA. :kva2:

Zanima me pa tud kakšno ma kj mašino tale RAPTOR. Menda naj bi mel podobno k MITO, sm kakšni so pa kaj pospeški pa če je zadovoljiva končna? -Mislm okol 160... :afro1:

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na prejsnih straneh (ce jih ni pozrl :lol1: ) je napisana cena za mito. 5700 € oz. 1.400.000 sit :hmm: drago ampak sladko :naughty: :notworthy:

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sm če bi se ga dal dobit v SLO...

Mislm, da je enkrat en nekj govoru, da se ga bo dal dobit. Sm pol spet deli pa to...

Bi ga pa vozu... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za slovence je najblizi Avstrija... pa tud tm bojo mel (ce bojo mel) 11kW masince! Za slovenijo ni zastopnika... tud ne kaze dobr da bo biu :BUA:

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dele ti ne bo problem, ker veliko mehanikov hodi redno v italijo, tko da bi mogu sam najdet enga takšenga:). Sam moje mneje je da se ti tko in tko ne splača kupovat novga. Mašino boš itak mogu na vsake 2 sezoni skor celo prenovit, isto je z gumami, tko da ti je ubistvu važen sam kolk je kej tko ohranjen, da lepo zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi mel ta motor pol 5, morda 6 let. A mislš, da bi en 2000 letnik zdržal?

Pa skrbi me, k so ti motorji, vsaj ponavad vsi tko zgonjeni... Morm razmislt, pa pogruntat kaj bi blo pa najbolš.

Ajde :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi mel ta motor pol 5, morda 6 let.

če ti pa to uspe si pa car .)

jaz sem se jo naveličal po enem letu,pa ne ker bi bilo z njo kej narobe, sam premal ti rata to sčasoma, hočeš več,hitreje,... :D

lp cagiva

P.S aja pa še zmer velja,da kdor mi prvi prnese za en pir, dobi oba zobnika 13/39 ,ki sta še čist v redu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj to... K me pol skrbi kako bi blo z deli pa to. Drugač je pa tud RAPTOR lep k sonce, sm da se ne svet tok, pa da je na tej sliki črn, dobi se pa tud RDEČE-ČRNEGA.  :kva2:

Zanima me pa tud kakšno ma kj mašino tale RAPTOR. Menda naj bi mel podobno k MITO, sm kakšni so pa kaj pospeški pa če je zadovoljiva končna? -Mislm okol 160...  :afro1:

Ajd

Tle maš temo: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=8972

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!