Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Jp, minimum navij. Če ti pa začne "nabivat" gas in nato crkne mu zmanjka bencina :) To se je meni zgodilo dvakrat, ker sem jaz, mona kot sem pozabil odpreti bencin :rolleyes: . Tako je če z APN 6ke prešaltaš na tak motor :)

Bencin po vsaki vožnji zapiraš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če motor dlje časa stoji, da. Če ne ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če bi se šli vi menit v temo yamaha?!... pa nisn pozabo na zaug :S pa svečko sn tud menjal...... lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Saj nismo šli prav nič :topic: ?

Popravljeno . Popravil znj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora rejserji, evo imam neko ponudbo za vse, ki kupujete nove gume. Ponujam vam gume iz Dunlopove lanske zaloge, zato so gume starejšega letnika od 2005 do 2007. Gume so popolnoma nove, nevožene, še z zaščitnim silikonom prekrite in pravilno skladiščene (Dunlop skladišče). Gume so dirkalno usmerjene, zato so še posebej primerne za tiste, ki kdaj s svojimi motorji obiščete kakšen Raceland, Marof, Grobnik, ipd...Prav tako so tudi vredu za cestno uporabo, samo prej jih je potrebno z nekaj kilometri ogreti, prede se lotite žganja ovinkov. So gume visokega ranga po SMEŠNO NIZKI CENI!!!!

Tukaj je navedeno kaj je še ostalo od zaloge:

110/70-17 D208GP zmes M/S cena za kos 46,25€

150/60-17 D208GP zmes M cena za kos 64.85€

160/60-17 D209GP zmes M cena za kos 68,45€

170/60-17 D208GP zmes M/S cena za kos 68,45€

CENE NISO PRVOAPRILSKA ŠALA!! :)

Za več informacij me kontaktiraj na matexdeluxe@gmail.com ali pa preko FB: Matex De Luxe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam bloke od cagive mito 125 7 speed 99' letnik...

masina ima cca. 30000 km.lezaje je potrebno zamenjati(use v bloku)sam so ze usi zunaj

lezisca so kot nova(nikjer poskodovana)

kontaktirajte me na cifro:041.510.221(samo resni)

p.s.

ne nosit sraufat motor (balin s.p. pri bledu)najslabsi.garantirano!!!

post-25919-127021009643_thumb.jpg

post-25919-127021011568_thumb.jpg

post-25919-127021013955_thumb.jpg

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ces kai ti gres lahko pametovat komu drugemu ne meni...ce ne spremljas kei dosti dirk vrjamem da nimas pojma..stage6 powerjet je najboljsi na trziscu ce pa zato neves se lahko nehas ubadat z 2t motorji...

in za izpuh:vrjetno nisi vozu se niti ene mito z tem izpuhom kr cene bi vedu kai pomeni jolly moto..mah sei nema veze

tle ste itak usi pametni pol pa berem da gre mito 160-170 kmh...pwahahaha

bo ze bolje dei..ne skrbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ces kai ti gres lahko pametovat komu drugemu ne meni...ce ne spremljas kei dosti dirk vrjamem da nimas pojma..stage6 powerjet je najboljsi na trziscu ce pa zato neves se lahko nehas ubadat z 2t motorji...

in za izpuh:vrjetno nisi vozu se niti ene mito z tem izpuhom kr cene bi vedu kai pomeni jolly moto..mah sei nema veze

tle ste itak usi pametni pol pa berem da gre mito 160-170 kmh...pwahahaha

bo ze bolje dei..ne skrbi

Stage6 Powerjet NE OBSTAJA! Obstaja pa KOSO POWERJET! In to sta 2 razlićni firmi! In ja jolly moto, italjanski izpuhi ročno izdelani visoke kakovosti, verjetno eni taboljših izpuhov za 125cc. Veliko se uporabljajo v GP125 ( mislm d lih Jolly Moto Corsa ).

Ti pa ne pametuj glede končne hitrosti, ker verjetno sploh motorja nimaš xD PWAHAHAHAHA :D ( to je kao zlobn smeh? Poskus naslednič tega: muahahaha ) :trance_27_notworthy:

keri prizadetki se najdejo na netu <3

pa nit ne sanja se ti ne, kolk rad bi se ločil od 2 taktnežev pa enostavno zaradi več razlogov negre :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa da ne bi šla 160-170? Sam z Raptorko grem toliko, ki se pa šteje, da zaradi drugačnih prenosov, aerodinamike gre manj kot mito :) Skoraj stavim, da si sliko, ki si jo objavil dobil na kakšni bikepics strani ali podobno, ker če ne, ne bi govoril takih neumnosti :grrr

Popravljeno . Popravil znj
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa da ne bi šla 160-170? Sam z Raptorko grem toliko, ki se pa šteje, da zaradi drugačnih prenosov, aerodinamike gre manj kot mito :) Skoraj stavim, da si sliko, ki si jo objavil dobil na kakšni bikepics strani ali podobno, ker če ne, ne bi govoril takih neumnosti :grrr

Teb je pa tut treba use narisat xD

On se "smeji" tistm k jim gre Mito "SAMO" 160-170. verjetn misli, da mora it čez 200 :P ( kot je jerry reku ..... pacient k misl d ma njegova 125tka 42 konjeu za zadnjem kolesu hehe :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaa sem napačno razumel tisti pwahahaha :) Se opravičujem :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ces kai ti gres lahko pametovat komu drugemu ne meni...ce ne spremljas kei dosti dirk vrjamem da nimas pojma..stage6 powerjet je najboljsi na trziscu ce pa zato neves se lahko nehas ubadat z 2t motorji...

in za izpuh:vrjetno nisi vozu se niti ene mito z tem izpuhom kr cene bi vedu kai pomeni jolly moto..mah sei nema veze

tle ste itak usi pametni pol pa berem da gre mito 160-170 kmh...pwahahaha

bo ze bolje dei..ne skrbi

a ti si tisk k ma 42 konjev na kolesu.... hahahha pa kje ti živiš kolega... nikada u životu jih niti na gredi ne proizvede cagiva mito :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk konjev pa ma (naj bi mela) sploh cagiva na gredi?

recmo cirka 35 sam to so kao uradni podatki... pomojem prej še kakega manj... nekdo tu iz foruma Flame#7 je imel rsko in je mel vse zamenjan jolly moto supercorsa, 34 fergi, pa ne vem kaj še vse, uglavnm moja rska je šla k prasica, njegova je pa mojo pojedla, pa verjemite mi da tud večino mitakov, pa jo je dal akrapoviču (družinski frendi) pa so mu zmerli 28 konjev na zadnjem kolesu. tako da rajši mislte da proizvede 35konjev na kolseu, pa ne dajat na dynote ker boste razočarani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo =)

mene zanima kam pride iz posode za ole (za mešanico) tista cevka prkloplena? nekam u mašino tm pr pumpi če se nemotm an?

pa zanima me še če kdo prodaja prvi zobnik za mito 13 zob al p kašnga k bi pasal gor in bi imel 13 zob?

hvala za odg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr pumpi ja, to je desna stran mašine k maš en tak plastičn pokrovčk s slončkom gor.

Tlele maš sliko, če ti kej pomaga, ta črna cevka, ki pride ob cilindru je dovod olja, levo tista črna stvarca je zajla ki pride z gasa, zraven je pa potem še tanka cevka ki gre do frgazrja...

post-11961-127076744926_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm najdu ;) cevke ni blo >.<, drgač pa hvala _Fingi_ :trance_27_notworthy:

še neki bi vprašal...

zanima me pa sledeče, na celindru mam dve reže (praski), in je tu vse lpo zbrušeno spolirana al kaj pač že, zatika se nikjer in me zanima če je dobr to nazaj sestavt al loh zariba takoj spet?

hvala za odgovore

lp. Denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi tega ne bo zaribal ne, bo pa manj šel kot bi lahko, če so pa to samo vidne praske in se jih čisto nič ne čuti potem pa ni nič narobe, kar sestavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

praske so po dolgem in se jih čuti malo, sam bat bat se pa 100% nebo zatikal ker je zbrušeno in še bo...

potem zaribat nesme zaradi tega, sam to me je skrbelo ;)

ker bat pa kupim? A, B, C, D ? če kupim npr C je za o.2mm večji al neki podobnega ane ? Prevelik naj nebi bil, ali pač?

hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOW

Problem s sklopko mam in sicer k je motor v prestavi pa stisnem sklopko je isto kukr da je nebi, k če ga naprej porinem se sliši not bat k se premika gor pa dol.

Zanima me kaj točn je to narobe.

Motor sm kupu razbit in je stav dve let tko, da ne vem kako je do tega problema pršlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOW

Problem s sklopko mam in sicer k je motor v prestavi pa stisnem sklopko je isto kukr da je nebi, k če ga naprej porinem se sliši not bat k se premika gor pa dol.

Zanima me kaj točn je to narobe.

Motor sm kupu razbit in je stav dve let tko, da ne vem kako je do tega problema pršlo.

te sklopke so mnde neki u olju al kaku ze in more parkat obrnt tistu olje d pol prime normalnu ;) al je pa sklopka fuč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!