Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

še neki me zanima. pr cagivi mito nevem kva je s ketno k jo tko normalno nasponam d ma 2,5cm nihanja se mi tko k pride na en konc res tok zategne d motorja nemorm premaknt ce jo pa udsponam jo pa na unmu mestu k mi jo zategne je lih prou drgac pa dol visi. a je to ketna zanc al kva bi blo lhka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki me zanima. pr cagivi mito nevem kva je s ketno k jo tko normalno nasponam d ma 2,5cm nihanja se mi tko k pride na en konc res tok zategne d motorja nemorm premaknt ce jo pa udsponam jo pa na unmu mestu k mi jo zategne je lih prou drgac pa dol visi. a je to ketna zanc al kva bi blo lhka?

ketna zanič bo treba menjat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam se en uprasane.

kupu sm olje za v menjalnik zdej me pa zanima kolk ga morm nalit notr?

pa se za akumulator me zanima ker je pucen pa d uredu dela?

Popravljeno . Popravil KlemenJurcic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam se en uprasane.

kupu sm olje za v menjalnik zdej me pa zanima kolk ga morm nalit notr?

pa se za akumulator me zanima ker je pucen pa d uredu dela?

Kok olja morš nalit oz. kok ga gre noter ti piše na bloku ter v service manualu. Če ga boš preveč naliu ti ga bo pa itak ven zmetalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hvala ti za to stran.

mam pa se en uprasane kaj bi lahko blo to da ko motor zalavfam mi notr drgne kukr d bi skala ob skalo drgnil?

to mi dela od takrat k mi je enkrat k sm se pelu pocl not pa je mutor ugasnu pa ko zdej zalavfam tko drgne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ti za to stran.

mam pa se en uprasane kaj bi lahko blo to da ko motor zalavfam mi notr drgne kukr d bi skala ob skalo drgnil?

to mi dela od takrat k mi je enkrat k sm se pelu pocl not pa je mutor ugasnu pa ko zdej zalavfam tko drgne.

Nimaš kej ugibat, mašino narazn pa majstru pelat, js nebi laufu na tvojmu mestu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ti za to stran.

mam pa se en uprasane kaj bi lahko blo to da ko motor zalavfam mi notr drgne kukr d bi skala ob skalo drgnil?

to mi dela od takrat k mi je enkrat k sm se pelu pocl not pa je mutor ugasnu pa ko zdej zalavfam tko drgne.

zaj lahko mašino odpreš pa pogledaš kaj je šlo pa s tiste strani kar več delov naročiš tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa pri mitotu težavo s štantgasom. In sicer, če motor laufa v leeru al pa v prvi prestavi brez dodajanja gasa, se začnejo obrati počasi zniževat in na koncu se motor ugasne.Tudi če tisti vijak za štantgas privijem čisto do konca, je enako, kot če je skoraj povsem odvit. Motor pač ne more vzdrževati enakomerne nizke obrate. Kako bi se dalo to popravit, torej da bi lahko z vijakom za štantgas dejansko uravnaval obrate motorja pri mirovanju motorja?

Lp, Morphos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bi pa zanimal a se da kje u sloveniji narucit set zubnikov in ketne pa bat in podobne zadeve? mam pa mitota 2005 letnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bi pa zanimal a se da kje u sloveniji narucit set zubnikov in ketne pa bat in podobne zadeve? mam pa mitota 2005 letnik.

motocenter wink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj lahko mašino odpreš pa pogledaš kaj je šlo pa s tiste strani kar več delov naročiš tongue.gif

ka ti prou crkne al kako?

k men k se ustavm na semaforju al pa kje tako k dam u ler al pa tud če ne, mi obrati mal padajo samo da bi mi pa kr crknu pa še ne, maš pa res čist že tist filing da ti bo. daš pa mal gasa pa je.

drgač pa če ga tako pustim u leru pa laufa pa čist brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ti prou crkne al kako?

k men k se ustavm na semaforju al pa kje tako k dam u ler al pa tud če ne, mi obrati mal padajo samo da bi mi pa kr crknu pa še ne, maš pa res čist že tist filing da ti bo. daš pa mal gasa pa je.

drgač pa če ga tako pustim u leru pa laufa pa čist brez problema.

Ja v leeru laufa motor ene pol minute, pol pa crkne (že tko laufa na dost nizkih obratih). Če mam pa v prvi pa nč ne dodajam gas, sam sklopko držim, mi pa crkne že prej.

Mal prosti tek dvigni, pa ti ne bo več crkoval.

Ne vem kako bi ga lahko dvignu, ker mam tist vijak za štantgas že čist do konca pršraufan, pa še useen crkuje (čeprou bi mogu delat motor na precej visokih obratih).

A je možno, da je fergazar kej narobe naštelan pa da pol tist vijak sploh ne opravla svoje funkcije? Pa kako bi se dal to pol popravt?

Lp, Morphos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo

Mam uprašanje.

Pač na mojmu mitotu obratomer nedela kokr bi mogu, pa še trese ga tok da je kr joj..

neprestano je na 4k ubratih, učas pa kr na 0 pade XD

tut če ga tiščim..

kkšne idele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mene pa zanima kje bi se dal dobit/naročit nov fergazer pa semeringe za sprednje vilce za cagivo mito? Deli na rabijo bit originalni, samo da ustrezno pašejo zravn (k sm slišu da originalni semeringi za mitota stanejo okol 50€, neoriginalne se pa dobi za okol 15€). Pa glede fergazerja me še zanima kakšne velikosti je lahko da še vedno paše zravn.

Lp, Morphos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje bi se dal dobit/naročit nov fergazer pa semeringe za sprednje vilce za cagivo mito? Deli na rabijo bit originalni, samo da ustrezno pašejo zravn (k sm slišu da originalni semeringi za mitota stanejo okol 50€, neoriginalne se pa dobi za okol 15€). Pa glede fergazerja me še zanima kakšne velikosti je lahko da še vedno paše zravn.

Lp, Morphos

Fergazer lahk fukneš gor tut večji :) Sam koleno mora bit vredi ^^ Original je verjetno 28, če je novejši letnik, če se ne motim.

Semeringe pa...hm...na kšn servis pejt vprašat. 50€ je kr velik ja...sicer ti pa lahko samo rečem, da sem do sedaj uporabljal samo original dele na vseh motorjih pa se je obrestovalo, pozitivno seveda. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem najdu en komplet tesnil za vilico k nej bi bil tud za cagivo mito 98' (ker je samo za eno vilico je vrjetno pač treba dva kompleta naročit za obe vilci). Me pa zanima če je kdo že kdaj kej kupovau prek geiwiz.de pa kako je z dostavo v Slovenijo?

Fergazer mam pa trenutno notr Dellorto PHBH 28 MD (je še original se mi zdi). Sam je že precej zdelan in mi štantgas ne dela tko kt bi mogu zato ga bom zamenju. Na netu sm najdu dve ponudbi: Dellorto PHBH 28mm BS in Dellorto PHBH 28mm BD. Zdj me pa zanima kakšna je razlika med BS in BD modelom in zakaj je taka razlika v ceni (20€)?

A če bi pa vgradil večji fergazer, bi pa to pol pomenil več moči motorja (če bi npr. vgradil Mikuni 32mm)?

Lp, Morphos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem najdu en komplet tesnil za vilico k nej bi bil tud za cagivo mito 98' (ker je samo za eno vilico je vrjetno pač treba dva kompleta naročit za obe vilci). Me pa zanima če je kdo že kdaj kej kupovau prek geiwiz.de pa kako je z dostavo v Slovenijo?

Fergazer mam pa trenutno notr Dellorto PHBH 28 MD (je še original se mi zdi). Sam je že precej zdelan in mi štantgas ne dela tko kt bi mogu zato ga bom zamenju. Na netu sm najdu dve ponudbi: Dellorto PHBH 28mm BS in Dellorto PHBH 28mm BD. Zdj me pa zanima kakšna je razlika med BS in BD modelom in zakaj je taka razlika v ceni (20€)?

A če bi pa vgradil večji fergazer, bi pa to pol pomenil več moči motorja (če bi npr. vgradil Mikuni 32mm)?

Lp, Morphos

Večji fergazer se ti splača dat samo če maš mašino kej predelano ;) Drugače pa z večjim fergazerjem lahko pričakuješ večjo moč na visokih obratih in malenkost manj moči na nizkih obratih, ter malce večjo porabo ;)

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj...

Mene zanima kje bi lah dobu polini kit 160ccm za cagivo mito L.97..

Prosim za hitre odgovore.. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj...

Mene zanima kje bi lah dobu polini kit 160ccm za cagivo mito L.97..

Prosim za hitre odgovore.. LP

Oziroma Malossi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!