Skoči na vsebino

IZJAVA MESECA


Priporočene objave

Zok, ta je pa res huda!  :OK: Čist resnična?  :eek:

zal res. popoldne dobim fotke, sam da notebooka dobim v roke (telefon + IrDA & stuff). bomo v avtomobilizem - kategoriji naredl eno temo, kjer bomo predstavlal svoje "izdelke". :devil:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Čreda bizonov se premika tako hitro, kot najpočasnejši bizon v čredi. Ko plenilci lovijo čredo, ujamejo in ubijejo najprej najpočasnejše bizone na koncu črede.

Takšna naravna selekcija je dobra za celotno čredo, saj so tako živali v čredi bolj zdrave in čreda pridobi na hitrosti. Podobno se dogaja pri človeških možganih: možgani lahko delujejo le tako hitro, kot njihova najpočasnejša celica. Prekomerno uživanje alkohola, kot vsi vemo, uničuje možganske celice. Toda po načelih naravne selekcije alkohol najprej uniči najpočasnejše in najmanj zdrave celice. Na ta način redno pitje alkohola uničuje počasne možganske celice in tako postanejo možgani bolj hitri in učinkoviti. Zato se vedno, ko popiješ nekaj alkohola, počutiš pametneje."

:OK:  :grim  :lol1:

sem vedel da je nekje razlog! :beer2:

Se pravi, ker imam jutri izpit bi bilo danes priporočljivo it na nekaj pirov, da mi bojo jutri možgani hitreje delovali :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zal res. popoldne dobim fotke, sam da notebooka dobim v roke (telefon + IrDA & stuff). bomo v avtomobilizem - kategoriji naredl eno temo, kjer bomo predstavlal svoje "izdelke".  :devil:

30-40metrov. To je okol 90 km/h. Če bi startu z ničle. Ker sta že imela nekaj brzine okol 120 km/h. :hmm: Marsikdo umre. Pomoje si mal predimenzioniru. Res pa je da ma strah velike oči pa jark rata 30-40 metrski prepad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

"ja pa baje d mi narlepš sluvensk guvurimo..." :lol1: :lol1: :lol1:

by cimra bivse punce :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh mi ni težko hodit v službo,

samo tistih 8 ur čakanja na odhod domov mi gre na k....!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam, da ko vidiš babo od takega sodelavca/znanca jo brez posebnih ceremonij primeš za  rit al pa joške, po možnosti zlezeš gor in rečeš:"u, kaka mašina..."... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aquart-Sopart v Mb:

" Sodobne umetnosti so kakor ženske - ne morete jih uživati z razumevanjem" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je od moje Katjuše nečakinja (6let) vidla eno punco na motorju in izjavi.

Mami glej MOTORKO :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se tudi ne razglablja ali bo, med Cecinim koncertom ukradenih manj avtoradiov, ker bodo potencialci na koncertu!?

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nov izraz .....

Star izraz... starih Motosvetovcev... ta mlajši pa tega še ne veste... :P .) :D

Kat bi rekla: prasice so CBRe, ker se mečejo... po tleh... tako ali drugače... :doze:

Jaz se popolnoma strinjam z njo in ta izraz velja samo za CBRe... in to s 600 ccmji... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

asvalt vabi prasice in prasce, sploh ni važno sam d se polaga :lol: ma ku tu zveni ej, kukr d ni nč povezano z motorji :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem, sej vem...gregs star si......

To pa ni res! :nono:

In to ni nikakršna izjava meseca.... :naughty: :lol1: .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE :

"Dokazano je, da vsake toliko časa, kakšen neobvezen hopa-cupa, ni še nobenega spravil v deželo krizantem..."

:D

I like that one. :yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava sošolca na ustnem delu mature iz slovenščine, na vprašenje profesorice, koliko stavkov je v prvi povedi tega odstavka?

Odgovor: "emm.... nobeden" :lol1:

... sej pol se je popravo čez čas ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor Bregovića na včerajšnjo provokacijo novinarke hrvaškega RTL o njegovih (bivših) problemih z drogami:

"Pa droge.. I pasulj je droga. Netko jede pasulj i stvara fenomenalne kompozicije, a netko samo prdi.."

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava bivsega sodelavca na vlaku, ko je znanka razlagala, da je mozu ko sta se porocila lepo povedala, da zdej pa ne bo vec plezal, ker mora pokazati odgovorost za druzino:

"Odgovornost je bila vedno krinka za zenske, da so lahko pizdile zaradi katerekoli stvari, ki jim niso vsec na moskih"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!