Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Naute vrjel ampak ne govort dokler ne probate-sm ene 5 programou probou, pa na roke pucou, pa en kolega ta huj programer je probou rest pa ni slo.

Dokler ne vids ne vrjames. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se to, kot primer.

Lavasoft Ad-aware6 je ene parkrat use popucou pa delitirou pa ni nc pomagal. Tist hudic je zmerej use nazaj naredu. Je biu pa to en smotan iskalnik. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če kdo ve kako si naj narihtam domačo stran (stran ki mi jo prvo odpere) in da bo ta ostala. Namreč vedno ko vgasnem računalnik se mi nastavljena stran spremeni in mi prične odpirati kar nekaj drugega :? in to mi gre močno na živce.

lp

stran 32 v tej temi.... je že podobn problem opisan....

drugač pa odpri register ( start -> run -> vtipkaj: REGEDIT )

idi na lokacijo:

lokal mašin\softwer\mikrosoft\windows\curent version\run\

pa print screen nareji.. pa slikico sem pripopaj... pa omo vidli kaj parvi :)

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naute vrjel ampak ne govort dokler ne probate-sm ene 5 programou probou, pa na roke pucou, pa en kolega ta huj programer je probou rest pa ni slo.

Dokler ne vids ne vrjames. :ph34r:

ce je tisto sranje prislo notri, se ga da tudi vn spravit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko meni kdo opiše, kako naj priklopim TV na računalnik? Kable in scart priključek imam, TVout grafično tudi... Malo sem že iskal, vendar nisem našel nobenega pametnega odgovora na moje vprašanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš da bi PC na TV priklopo?

sofrware je fajn met ... TV tools - si downloadaj... pa ti bi moglo štimat...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stran 32 v tej temi.... je že podobn problem opisan....

drugač pa odpri register ( start -> run -> vtipkaj: REGEDIT )

idi na lokacijo:

lokal mašin\softwer\mikrosoft\windows\curent version\run\

pa print screen nareji.. pa slikico sem pripopaj... pa omo vidli kaj parvi :)

LP

-matej

evo jst mam isti problem kaj naj naredim..pa še slikca

post-21-1078700419.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hum... tu ni videt ničesar.. oz. vse ok.., veš kaj še lahka porobaš... tisto stran ko ti jo odpre, kopiraš naslov (www.nekajnekaj.com)... pa greš v iskanje datotek in map... pa tam pod okence "ki vsebuje besedilo:" .. pa to prpopaš, pa čakaš če ti bo kaj najdlo...

pol pa še lahka isto stran po registru poiščeš.. to ko je možnost najti.... pa jo vtipkaš... mogoče pa boš meu srečo

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bi (čim lažje) navil moj procesor 1.8Ghz PENTIUM??? :hmm:

če bi ga rad še dolgo uporabljal, se ti ne splača ...

koliko pa bi rad vn stisnil? katero osnovno plošč imaš in iz katere serije je procesor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo plošča je MS9147C Socket 478 Via P4X333 Chipset Pentium 4 mainboard

hm ne vem ene 200Mhz tko sam da vidm kako to gre(navijanje)pa sej vem da se mi za zdej še ne splača navijat ampak vsen mam ful velko željo.

katere serije je procesor ??hm ne vem kje pa lohka to zvem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo plošča je MS9147C Socket 478 Via P4X333 Chipset Pentium 4 mainboard

hm ne vem ene 200Mhz tko sam da vidm kako to gre(navijanje)pa sej vem da se mi za zdej še ne splača navijat ampak vsen mam ful velko željo.

katere serije je procesor ??hm ne vem kje pa lohka to zvem??

na slotech boš izvedel podrobnejše načrte o navijanju tvojega procesorja....dost se ti ne splača..... kaj pa rabiš... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet jez... TV sem priključil na računalnik kot drugi monitor in mi sedaj normalno deluje, ampak slika je črno-bela..?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet jez... TV sem priključil na računalnik kot drugi monitor in mi sedaj normalno deluje, ampak slika je črno-bela..?!

Najbrž imaš nastavljen NTSC standard...nastavi si na PAL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam je cel kup nastavitev, možne so PAL B, PAL D, PAL G, PAL H... Rezultat je pri vseh enak. Možno je izbirati tudi po državah, pri Slovenia se mi nastavi PAL B, vendar je slika še vseeno črno-bela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam je cel kup nastavitev, možne so PAL B, PAL D, PAL G, PAL H... Rezultat je pri vseh enak. Možno je izbirati tudi po državah, pri Slovenia se mi nastavi PAL B, vendar je slika še vseeno črno-bela...

....pa imaš konektor dobro priključen?....na obeh straneh namreč....na TV-ju in PC-ju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam je cel kup nastavitev, možne so PAL B, PAL D, PAL G, PAL H... Rezultat je pri vseh enak. Možno je izbirati tudi po državah, pri Slovenia se mi nastavi PAL B, vendar je slika še vseeno črno-bela...

Ne bo ti pomagalo...

Povej, če imaš povezavo preko S-video, ali preko navadnega video vhoda. Ali imaš mogoče preko scarta in kakšnega adapterja?

Možno je, da ti TV ne podpira teh priključkov. Najbolj ziher je, da povežeš preko navednega video činča.

Še to: katero grafikuljo pa imaš? ATi Radeon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam je cel kup nastavitev, možne so PAL B, PAL D, PAL G, PAL H... Rezultat je pri vseh enak. Možno je izbirati tudi po državah, pri Slovenia se mi nastavi PAL B, vendar je slika še vseeno črno-bela...

zamenjat kabl ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konektor je dobro priključen.. Povezano je preko adapterja v scart, zdi se mi pa da je S-video (4je pini). Res je možno, da mi TV tega ne podpira, saj ni ravno nova. Grafična je ATI RadeOn 9100.

Najbolj ziher je, da povežeš preko navednega video činča.

??

zamenjat kabl ...

Nimam jih ravno na pretek, kupoval pa drugega ne bi, če ne bi bil 100% da bo delalo normalno..kar pa nisem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konektor je dobro priključen.. Povezano je preko adapterja v scart, zdi se mi pa da je S-video (4je pini). Res je možno, da mi TV tega ne podpira, saj ni ravno nova. Grafična je ATI RadeOn 9100.

Najbolj ziher je, da povežeš preko navednega video činča.

??

zamenjat kabl ...

Nimam jih ravno na pretek, kupoval pa drugega ne bi, če ne bi bil 100% da bo delalo normalno..kar pa nisem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok:

Rešitev se skriva v drugem kablu in drugem vhodu (napačno stvar si vtikal v napačno luknjo :wacko: )

Ker je TV starejša, ti skoraj sigurno ne podpira S-video, zato na ta izhod pozabi. Pri Radeonu si verjetno dobil priključek za TV-out, ki se razširi v štiri izhode:

1. S-video IN

2. S-video OUT

3. video IN

4. video OUT

Greš na primer v Big Bang, kupiš audio (ja, audio) kabel na dva činča - dolžine kolikor pač rabiš, največ je 10m, ostalo po naročilu. Ta kabel (potrebuješ le en činč) vtakneš na eni strani v 4. izhod, to je video OUT. Na drugi strani pa vstaviš v TV, kjer ima navaden (ne S-video) vhod za video. Če ga nima, greš lahko tudi preko SCART-a.

Če ti kaj od tega klobasanja še ni jasno, sporoči.

Če ti bo uspelo in boš videl barvno sliko in ti bo slika na TV-ju skakala in se bodo pojavljale motnje, sporoči tudi to. To je normalno. In rešljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Radeonu si verjetno dobil priključek za TV-out, ki se razširi v štiri izhode:

tegale mislim da nisem dobil.. A ta priključek naj bi se vštekal v računalnik, a je že vgrajen? Iz grafične imam 3 izhode, eden za monitor, eden nevem za kaj je, tretji pa tisti, s katerim mam povezano s TV..

Popravljeno . Popravil BinLaden
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tegale mislim da nisem dobil.. A ta priključek naj bi se vštekal v računalnik, a je že vgrajen? Iz grafične imam 3 izhode, eden za monitor, eden nevem za kaj je, tretji pa tisti, s katerim mam povezano s TV..

Eden izhod je VGA (tu imaš monitor), drugi je (po vsej verjetnosti) LCD izhod, tretji pa TV-out.

Potem pa mi opiši kakšen kabel ti priklopiš v TV-out.

Drugače so imeli včasih Radeoni 8-pinski izhod za TV-out. Priložen si imel pa adapter, ki sem ti ga opisal, ki se je nato razširil v 4 opisane izhode. Ta adapter si vklučil v TV-out, v adapter pa nato poljuben kabel.

Skoraj sigurno te pa matra prav kabel, saj ti TV ne podpira S-video.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!