Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

- inštalacija Civilizaton 2,...

Ne morem verjet da še kdo igra ta špil (najbolši kar so jih naredil do 4/12/2004). PERVY, kje si ga staknu? Se da še kje dobit kakšne scenarije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet da še kdo igra ta špil (najbolši kar so jih naredil do 4/12/2004). PERVY, kje si ga staknu? Se da še kje dobit kakšne scenarije?

ups zajebal, civilization 3 sem mislil - še večji zakon. drugače pa lahko naprej v temi o igrah

PS: 2-ko sem na deity obračal brez problema, pri 3-še ne gre ker jo igram samo 1x letno ko grem na morje, takrat pa non-stop :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje...na disku imam enih 80 slik v BMP-ju...in bi jih rad spremenil v .jpeg...a obstaja kak program, ki konverta tako množico slik brez da bi jih odpiral in dajal save as .jpeg...da bi enostavno označil slike in bi jih nato program sam konvertal v željeni format.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a obstaja kak program, ki konverta tako množico slik brez da bi jih odpiral in dajal save as .jpeg...da bi enostavno označil slike in bi jih nato program sam konvertal v željeni format.... :hmm:

Da, obstaja. Recimo JASC Paint Shop Pro. Ali Photoshop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa acdsee tudi.

izbereš slike -> desna tipka na miški -> tools -> convert file format (za 7.0) oz.

..........................................................-> convert (za 5.0)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, ampak večina prenosnikov na spodnji strani nima odprtine za hlajenje, ker je logično, da jih ljudje postavijo na mizo in se spodnja odprtina zapre... hočem rečt - IBM na spodnji strani nima odprtin ;) Pa tudi večina drugih ne... :)

Mimogrede, Sym: slučajno sem danes videl IBM I Series Celeron računalnik.... in spodaj ima odprtino... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, ampak večina prenosnikov na spodnji strani nima odprtine za hlajenje, ker je logično, da jih ljudje postavijo na mizo in se spodnja odprtina zapre... hočem rečt - IBM na spodnji strani nima odprtin ;) Pa tudi večina drugih ne...  :)

Mimogrede, Sym: slučajno sem danes videl IBM I Series  Celeron računalnik.... in spodaj ima odprtino... ;)

Mimo grede: Gregs se strinjam, pa to velja se za marsikateri prenosnik!

@Sym: Prenosniki imajo spodaj ponavadi celo male nogice zato, da laptop

ne drsi + zato da je vsaj malo omogocen pretok zraka :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, Sym: slučajno sem danes videl IBM I Series Celeron računalnik.... in spodaj ima odprtino...  ;)

serija i je cheap bulshit. So jih skor zastonj metali za kupci - ampak IBM v najcenejšem razredu ni nek player... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimo grede: Gregs se strinjam, pa to velja se za marsikateri prenosnik!

@Sym: Prenosniki imajo spodaj ponavadi celo male nogice zato, da laptop

            ne drsi + zato da je vsaj malo omogocen pretok zraka :grim

wow, kaj ne poveš, prvič slišim kaj takega :grrr

ejj, samo v zadnjem letu mi je pod prsti regljalo približno 100 različnih prenosnikov... In ti povem, da imajo izdelki cenejših/tajvanskih/avstrijskih/... izdelovalcev pogosto težave s temi zadevami. slabo zračenje itd... pa ne da se mi zdajle tu še razlagat doktorske disertacije o hlajenju itd... IBM in Toshiba kot glavna inovatorja na tem področju ogromno razvoja vlagata ravno v prezračevalne sisteme in sisteme za odvod toplote, tehnologijo jemljeta iz svojih raziskav, ki jim jih financira kakšna NASA itd...

No, pri procesorjih Centrino težav z odvajanjem toplote načeloma ni več "toliko", kot doslej, ker so nabori zasnovani za majhno porabo energije itd...

mah, ni notebook pač notebook - eni so inženirski čudeži, drugi pa malo manj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukej dam Symu čist prou, sem se tud jest včasih zelo veliko ukvarjal z notesniki....službeno....in spomnim se Slo prodajnega hita notesnikov, ki to niso bili....zaradi požrešnosti procesorjev in ostalih delov, ki niso bili prrejeni vgradnji v notebooke...posledica....taka vročina, da je deformiralo PCI kartice (takrat mrežnih in modemskih še ni bilo na boardih), avtonomije tolk, da si ga prinesu do sekreta, tam pa nisi mogu več delat....skratka, tisti dobri in poceni notesniki niso bili niti uporabni...kaj šele, da bi bili dobri ali vredni svojega denarja.... in od te zgodbe raje nič, kot da bi moral kupovati neke tajvanske klone sestavljene v slo garažah.... playerji definitivno so: Toshiba (ki ima v Slo neupravičeno (pre)majhen tržni delež /zakaj je temu tako, ne bi tukaj/, IBM in seveda HP Compaq, ki ima itaq največji tržni delež pri nas, delno še DELL....čeprav je naš trg malce specifičen, oz. prodajno drugačen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako v Zone Alarmu nastavim,da mi le ta ne bo blokiral Outlook Exspressa?

Hvala...

program control/programs/OEexpress pa mu daš zeleno klukico pri trusted in pri internet, server pa pusti na vprašaj.

pod e-mail protection/advanced pa lahko tudi nastaviš opozorila če se hoče pošiljati pošta z kakšnih drugih naslovov kot je tvoj account

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ker program rabim za odpiranje datoteke s končnico  .iso

Datoteka s končnico .iso je slika (kopija) CD-ja. Lahko zapečeš CD z Nerotom ali ustvariš navidezni CD-ROM pogon z DAEMON tools.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna dober program podoben winnc? Da zda rarat, zipat,spreminjat koncnice,...

A si mogoče mislu WINRAR, poglej si...mislim, da semle dwnl

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vračam z mojim ADSL problemom od par strani nazaj...

Mi je Gugo naštimal pri nastavitvah mreže naštimal na 10 Mbps Full duplex namesto 100 Mbps (ali pa Autonegotiation) in zdaj dela ADSL kot bi moral...

Kwa j'zdej to?! Sem dobil friendly namig, da je nekaj narobe s hardwareom (mrežno kartico).

BTW: hvala Crash Over, za vse nasvete :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ker program rabim za odpiranje datoteke s končnico  .iso

vse res kar je napisal urosh, lahko pa tudi, če rabiš npr. kakšen fajl iz isota odpakiraš to z winrar-om! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je Gugo naštimal pri nastavitvah mreže naštimal na 10 Mbps Full duplex namesto 100 Mbps (ali pa Autonegotiation) in zdaj dela ADSL kot bi moral...

Kwa j'zdej to?! Sem dobil friendly namig, da je nekaj narobe s hardwareom (mrežno kartico).

ne nič ni narobe. ponavadi dela na auto, če ne, pa moraš dati na 10M...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je Gugo naštimal pri nastavitvah mreže naštimal na 10 Mbps Full duplex namesto 100 Mbps (ali pa Autonegotiation) in zdaj dela ADSL kot bi moral...

Kwa j'zdej to?! Sem dobil friendly namig, da je nekaj narobe s hardwareom (mrežno kartico).

Ce dela z nastavitvijo 10Mbps se ne sekiraj vec, kaj je narobe z mrezno (ce sploh je kaj narobe).....ADSL vec kot 8Mbps (vsaj zaenkrat) ne potegne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce dela z nastavitvijo 10Mbps se ne sekiraj vec, kaj je narobe z mrezno (ce sploh je kaj narobe).....ADSL vec kot 8Mbps (vsaj zaenkrat) ne potegne  :P

Ja, zdaj lepo špona (kot bi mogel) in Mustang je srečen :)

hvala za vso pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!