Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Če bi rad maile iz računalnika A samo dodal v računalnik B v isti program, potem v računalniku A najprej v Outlook Expresu naredi eno mapo z kakim inovativnim imenom in tja notri zmeči vse, kar bi rad prinesel, da jo potem to mapo podtakneš v sistem B in pri tem ne izgubiš že obstoječih mailov v sistemu B... Vsekakor bo najbolje, da se še kaj slišiva na to temo.

:)

bom probal to, drugače se slišiva! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočem odstranit vsaj 10 hotfixov za winXP, DivX, MediaPlayer,... ki so pod add/remove programs pa mi javlja, da če jih odstranim imajo lahko nekateri programi težave. a pol odstranim tudi varnostne popravke, ki sem jih dobil z temi fixi?

ma ne vem, če se ti splača za tistih par mega odstranjevat popravke...

poglej v x:\Documents and Settings\username\Local Settings\... v mapi temp in temporary internet files je ponavadi veliko nepotrebnih stvari, ki jih lahko zbrišeš...

BC: hvala, sicer sem celo noč ročno šaril po registrih, a nekatere spremembe so že opazne. mater jim vidim, vse ostalo je kao USER-friendly, take pomembne stvari si pa ne moreš nastavljat če nisi expert al pa če nimaš BC-ja  .)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje....dobil sem nov merilnik krvega sladkorja zraven katerega se dobi tudi kabel za prenos in grafične izpiske ravni sladkorja na računalnik...zraven dobiš cede inštaliraš, preklopiš kabel in prenos podatkov naj bi se začel...

problem je ker mi ko zaženem program izpiše spodnje obvestilo...zakaj gre....program naj bi bil kompatibilen tudi z xp-ji....

post-291-1100791563_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da ga en DLL mal fiksa. .. vtipkaj to napako v google pa probaj kj najdt odgovor... če ne boš našel, lahko probam še jaz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem; glede na to s cim si upas na internet  :devil:  (sori, se hecam  :) )

Gres v Registry (regedit) in poisci v :HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main key Start Page (ali pa Search Page) .

Pobrisi karkoli je ze tam napisano in potem nastavi na blank (ali karkoli zelis)

Bi ti pa vseeno priporocil kaksen drug browser .)

bom pogledal

pa tud na novem browserju delam (dial up :BUA: )

lp boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo te vrstice pišem iz laptopa, ki končno dela kot urica in neverjetno hitro, BC-jevi prijemi so res pomagali (stari maš pir v dobrem :OK: ). da pa zadeva nebi bila tako enostavna sem šel delat še update na stacionarnem računalniku ker imam končno spet vse inštalacijske CD-je tu. jebi ga, microsoft strikes again - namesto updatov sedaj nalagam office na novo :angry:

eh nikoli konec zabave z microsoftom :fight2: :angry: :BUA: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, elgenda si ... te bom predlagal Microsoftu za tipičen "user case study" ... :)

PS: sem bil vsaj na njihovi žurk iv torek, tak da vem ,kam re denar, ki ga folk za licence plača :) (definitivno ne gre v razvoj, raje bi rekel, da v trojne-viskije) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugo leto hočem zraven, da jim naredim vsaj toliko škode kot oni meni.

PS: prvo sem naredil uninstall, potem novo inštalacijo, ki je bila sumljivo hitra in sedaj grem v outlook in notri vidim še vedno stare podatke. A sem jaz nor al je ta comp tak pameten da program vržeš dol pa naložiš na novo pa on ohrani vse podatke :hmm: :? :blink: :wacko: MA NEVEM NOOOOOOO!!!!!!!!!!

aja gre za outlook ne OExpress! pa 2 cd-ja mam pa me sploh ni vprašal za drugega :? . no ok sem delal custom install ker nočem sranja kot so help in čarovniku ampak vseeno.... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tokrat pa iz stacionarnega računalnika, očitno mi je po 2 dneh le uspelo :grim .

by the way sem ugotovil kako izvažaš sporočila iz OEpress v OEpress na drugem comp. Odpreš OE in Outlook, potem v OExp klikneš izvoz, odpre se okno kjer te vpraša katere mape hočeš in sporočila se pojavijo v Outlooku. V outlooku jih izvoziš v pst datoteko (glupi OE te funkcije nima) in pst datoteko uvoziš v OE na drugem comp. nato seveda v outlooku pobrišeš vsa uvožena sporočila in folderje da seti ne podvajajo na disku.

evo saj sem vedel da ima microsoft zelo simpl rešitve :wacko: :kva2: :blink: :stupid:

tako zdaj pa grem na pir, kaj pir, tolko kolko jih bom lahko prenesel jih bom naročil, pa 1 šluk pred koncem zadnje flaše poklical taxi.

microsoft you really made my (two) day!!!!!!!!!!!!! :angry: (kje je fuck off smilej ko ga rabiš :? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mi kdo znal svetvat kaj nej naredim, če mi pri Divx-u škrta zvok pri vseh playerjih razen pri Divx-playerju 5.1.1, ta pa žal nima podpore za podnapise. :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko malo bolje opišeš zadevo, kje škrta...?

Zaškrta pri visokih frekvencah. Sej po mojem je problem v kodeku ker sm gledou ma Bs nastavitve za divx4, rabu bi pa divx 5. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je škrtal ventilator,pa sm vmes porinu minco od svinčnika.najprej je fejst zaropotal,zdej je pa vredu! :D

tko se s kompjutri dela :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je škrtal ventilator,pa sm vmes porinu minco od svinčnika.najprej je fejst zaropotal,zdej je pa vredu! :D

tko se s kompjutri dela :grim

OK, zej si pa čist mem ustrelu - sej te zastopm po takmu dnevu (tednu). .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da obstaja en programček Vobsa(neki takega), ki ti avtomatsko vrti podnapise, samo podnapisi morajo imeti enako ime kot film. Bom potlej poiskal, ko pridem iz šole :BUA: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, zej si pa čist mem ustrelu - sej te zastopm po takmu dnevu (tednu).  .)  .)

that was my point. itak blage od kompjutrov O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: :grim :lol1: :huh:

hello kak ste kej? Mene pa neky zanima. Men je sosed zrihtu nek Azureus pa Shareaza, pa za muzko vem kak se dol potegne, za filme pa za igrce, pa ne vem, kera je prava datoteka.Ze dvakrat sm se zmotla, pa se mi ne da vsakic cakat cel dan, da mi dol potegne.Rada bi si pa dol dala Simse 2

plis pomagite

thenks

papa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HELP! I need somebody

HELP! Not just anybody

HELP! You know I need someone

HEEEEEEEEEEELP!

(by the Beatles)

Pred dobrim tednom sem dobil now kompyutor :OK:

V četrtek priklopljen ADSL :kva2:

rezultat=

Da mi ADSL dela s hitrostjo tam okrog 10Kb/s :SS

Prišel tudi serviser iz Telekoma, priklopil gor svoj laptop, kjer mu je na moji povezavi vleklo z lepimi 123Kb/s. Diagnoza je bila, da je z mojim PCjem nekaj narobe. Pa sem komputer nesel še k prijatelju, kjer mu je na njegovem ADSL vleklo super. Torej: ????

What the hell is wrong?! :ph34r:

Izziv za comp-freake, brainstorming, hvaležen bom za strokovne nasvete...

Do tedaj pa imam na obrazu takle izraz -> <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spyweare & stuff ? .. hum.. idi na microsoft.com. pa od tam kaj dol potegni.... drugač pa nevem.. probaj winse na novo naložit, pa če pol neo delalo jim lahko ziher rečeš da je neke na liniji....

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spyweare & stuff ? .. hum.. idi na microsoft.com. pa od tam kaj dol potegni.... drugač pa nevem.. probaj winse na novo naložit, pa če pol neo delalo jim lahko ziher rečeš da je neke na liniji....

LP

-matej

Ja, dober predlog - sem tudi sam na to najprej pomislil. Ni pa mi šlo v račun kako bi spyware prišel gor, saj je bil računalnik nov in to je bil njegov prvi stik z internetom. Drugače pa stvari kontroliram z Adawareom, Spybootom in Bitdefenderjem...

Verjetno bom moral res Winse še enkrat gor naložit... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bom moral res Winse še enkrat gor naložit...  <_<

Ma jst pa mislm, da mors serviserja zamenjat :BUA:

LP

Gugo B)

P.S.

Ce je pa res potrebno vinse gor dat...pol pa prlet....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiva anekdota:

neka oddaja na satelicki, je hotela dokazat kako ranljivi so PC-ji...

situacija:

na novo naloženi XP-ji... brez antivirusa, brez firevala, z DIAL-UP conection...

tip se je prijavil v internet, se naslonil v stol, počakal.. in po 37 sekundah so se začela pojavlat pop-up okna...

torej :) ....

predlagam ti, da formatiraš, vse na novo inštaliraš, inštaliraš FIREWALL, antivirus, šele na to se povežeš v internet...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!