Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Evo ene "par" cvetk mojega kompa :wacko:

1. Odkar imam WINXPpro se mi računalnik ne ugasne sam. Če pritisnem START, Turn off computer, turn off....no, ko bi se morala kišta ugasnit se pojavi na zaslonu "sedaj lahko varno ugasnete..."Pri ostalih winsih mi je zmerej ugasnil računalnik :unsure: To naj se bi nastavljalo v biosu, ane :unsure:

2. No včasih se mi pa sploh noče zadeva ugasnit, ko pritisnem na POWER gumb :huh: in ga moram ugasnit zadaj, kjer je stikalo za napajalnik :blink:

pa še dosti je takih reči, samo se jih trenutno ne spomnim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. No včasih se mi pa sploh noče zadeva ugasnit, ko pritisnem na POWER gumb :huh: in ga moram ugasnit zadaj, kjer je stikalo za napajalnik :blink:

tega lih ni treba k če držiš knofek za power 5 sekund se lih tko ugasne.

Drgač pa je meni isto delalo, pa je čez čas kar samo poštimalo zadevo :huh: pa u stand by tud mi ni hotu, pol pa vse normalno. Mah winsi kaj češ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mel že ta problem, pa se ga nikakor ne morem rešit.

Internet mi kar blokira in vrže to napako vn...

Po slikah se vidi vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na novo nalož win xp, v pravem vrstnem redu drajverje pa DX, v biosu si vklopi acpi ngaje, če bo pa še kej sral pa memtest86 čez spust pa 3dmark, pa pust laufat čez noč.

Sicer pa povej kaj maš to zaen PC pa kje si ga kupu. Lahko tut proc kaka.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej finta je v tem d sm disk pravkar formatiru in vse na novo. Driverji pa nekako v tem vrstnem redu XP->matična->grafična->zvočna->modem->pa ostala frčkarija...Mašina pa je: PIV 2,6 GHz, 512ddr, 40GB disk, Geforce4, pa SBlive Platinum

Glede tizga prej kar si napisu, pa se mi zdi d ne razumem niti besede :P Če prou ne bo šlo bom nesu serviserju pa naj nrdi kar če.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k dam OK k, pač ni druzga, mi za povrh natvezi še to

zgleda kot da imaš security previsoko, tako da lahko probaš to znižat, ali pa še bolje - začni uporabljat firefox...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej finta je v tem d sm disk pravkar formatiru in vse na novo. Driverji pa nekako v tem vrstnem redu XP->matična->grafična->zvočna->modem->pa ostala frčkarija...Mašina pa je: PIV 2,6 GHz, 512ddr, 40GB disk, Geforce4, pa SBlive Platinum

Glede tizga prej kar si napisu, pa se mi zdi d ne razumem niti besede :P Če prou ne bo šlo bom nesu serviserju pa naj nrdi kar če.

Jest sm serviser....

kera plata...

kera grafa.... asus, leadtek,...?

ker ram... vdata, adata,s pectek, pqi, apacer, corsair...?

Kaj pa če bi še directx 9.0b gor dal?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IE mi javlja neke napake in da se mora zapret.....to mi stori večkrat na uro....virusov nimam...

zanima me kateri brskalnik je vreden zamenjave z IE..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to dela tudi meni, in mi gre pošteno na živce <_< <_< sam pa ne najdem tolk cajta d bi dal format C: in fertik maše. Edin to pomaga IE-ju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IE mi javlja neke napake in da se mora zapret.....to mi stori večkrat na uro....virusov nimam...

zanima me kateri brskalnik je vreden zamenjave z IE..... :hmm:

...ali pa še bolje - začni uporabljat firefox...

...

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kateri brskalnik je vreden zamenjave z IE..... :hmm:

noben ... vsi so boljši ... lahk pa IE zamenjaš z Thunderbird/Firefoxom... --> www.mozilla.org

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo naj začnem z :angry: in :SS

foter je uporabljal nekaj časa laptopa in rezultat je tisti virus, ki ti po cca 5 minutah na internetu reboota računalnik. antivirus programi ne najdejo nič oz. ne delajo, ne morem naložit kritičnih updatov za XP, torej po domače sem u 3pm pa niti tega ne morem odkrit z katerim virusom je okužen comp :hmm:

help :cry: , kaka zamisel? :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ampak problem je, da zgleda ni blaster ker nikjer ni msblast datoteke pa tudi tool za odstranit blasterja ga ne najde. sedaj ciljam na sasser worm, bom videl če je slučajno ta. PIČ......jim M....... kaj bi dal da bi enega malega špeglastega mulota dobil, ki ta sranja dela, ma ......... :angry: :fight2: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se začne odštevanje, stisni start-zaženi (run) in noter napiši "shutdown -a"

Pol pa si v miru sasser in blaster update daj gor.

LP, El B.

(lahko pa laptopa zraven prineseš, pa ti danes pri lipi porihtamo.

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zrihtal po celodnevnem prepričevanju računalnika da sem bolj trmast kot on. no po nalaganju vseh updatov zadeva dela ni pa mi jasno kje ja zdaj ta virus (a sem ga povozil al se kje še skriva). še vedno tudi ne vem kateri virus je bil, sigurno ni bil sasser ali blaster - nič nisem našel. za danes je dosti, jutri pa se nadaljuje zato še nekaj vpr:

1. zakaj mi butasta eksplorer in outlookEX na vsak način hočeta vspostavit klicno morem povezavo, ki jo imam tudi nastavljeno in ne ADSL

2. XP-ji mi zdaj pri vsakem tretjem rebootanju in ponovnem nalaganju javljajo neke probleme z raznimi protokoli (is-nekaj, LD-nekaj,....) ?????????

ma proklete kište :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zrihtal po celodnevnem prepričevanju računalnika da sem bolj trmast kot on. no po nalaganju vseh updatov zadeva dela ni pa mi jasno kje ja zdaj ta virus (a sem ga povozil al se kje še skriva). še vedno tudi ne vem kateri virus je bil, sigurno ni bil sasser ali blaster - nič nisem našel. za danes je dosti, jutri pa se nadaljuje zato še nekaj vpr:

1. zakaj mi butasta eksplorer in outlookEX na vsak način hočeta vspostavit klicno morem povezavo, ki jo imam tudi nastavljeno in ne ADSL

2. XP-ji mi zdaj pri vsakem tretjem rebootanju in ponovnem nalaganju javljajo neke probleme z raznimi protokoli (is-nekaj, LD-nekaj,....) ?????????

ma proklete kište :angry:

odgovorim ti lahko samo na točko 1.

Na ie klikni Orodja - Internetne možnosti - povezava. Tam maš not nastavljeno privzeto povezavo. Izbriše vse ostalo in pusti samo ADSL.

Po nevem kakšnem naključju je mane danes tudi doletel ta isti virus kot tebe :blink: :fight2: Jaz bom po bregu dol v dravo vrgo :angry: Zdaj se probal na tisti strani ko je Kruse dal link uplodat in bom vido kaj bo. Drugače pa se spomnim, da je moja sošolka na 1 tedn starem računalniku imela iste probleme. Takrat nam je v šoli profesor za računalništvo pokazal eno internetno stran, kjer so bli opisi vseh virusov in pa rešitev. Spomnim se da je za ta virus bila rešitev nekaj podobnega kot je elbarto napisal (run in vpišeš shutdown-a) vendar ko to narediš zaženeš en programček ki ga downlodaš na tisti strani in to je to. Samo se ne spomnim naslova tiste strani :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni pa mi jasno kje ja zdaj ta virus

Pervy,

1. ni virus ampak črv

2. računalnik se reboota med tem, ko je napadan, ker pride med napadom sistem v nepravilno stanje in se pač reštarta.

3. ko je sistem enkrat okužen, uporabnik nima z njim več težav, le črv se potem besno širi iz tega računalnika naprej in napada ostale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!