Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Instaliraj si zadnjo verzijo Firefoxa. Klik odlično deluje.

Ej, pa si zaprosila prav za Firefox ali bi mogoče delalo tudi s certifikatom od IE?

Ker če ne bo šlo, bom pač zaprosil za Firefox...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, tebi pa zadnje čase ne gredo tile računalniki, a?

Cyc, zelo konstruktiven odgovor... :closedeyes:

Daj raje napiši, kako naj se rešim tega... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem IE zaradi Klika, recimo... firefox drugače že imam...  :grim

Pa si prepričan, da je z računalom vse v redu oz. da ni kaj narobe z ramom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isti cerrtifikat. Meni dela na IE in na Firefoxu. Sicer pa.....preveri mail!

Do maila trenutno ne morem, ampak sem poskusil in dela!!!!! :OK:

Hvala za pomoč! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si prepričan, da je z računalom vse v redu oz. da ni kaj narobe z ramom.

Emmmm.... nisem nič naredil, samo naenkrat ni delal IE. Kaj pa naj bi bilo narobe z RAMom? Oziroma drugače: kako preverim, če je v redu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nisem nič naredil, samo naenkrat ni delal IE.
Internet Exploder (by Ein.) je eksplodiral :)
Kaj pa naj bi bilo narobe z RAMom?
Kaj ima RAM z exploderjem :?

Uvozi certifikat, in more delat.... :angry: Klik, Abanet, HP team track.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi forumaši, prosim za pomoč:

Pri instalaciji SP3 za Office XP with Front Page instalacijski carovnik sprasuje po

PROPLUS.MSI

ki ga nikjer ne najde. Iskal sem po internetu po raznih forumih, pa tudi nič pametnega. Zadeva je menda na instalacijskem CD-ju, ki pa sem ga pustil doma (2500 km daleč). Je lahko kdo tako dober in mi pošlje kakšen nasvet ali pa, v skrajni sili, celo sam file?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče mojih težav z ADSL povezavo in matično/mrežno kartico, jih ni več.

Master Gugo mi je zamenjal plato in zdaj zadeva šiba kot nora na 100 Mb. As it should be.

Once again it has proven itself: Gugo = car :worship:

post-1460-1106636687.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče mojih težav z ADSL povezavo in matično/mrežno kartico, jih ni več.

Master Gugo mi je zamenjal plato in zdaj zadeva šiba kot nora na 100 Mb. As it should be.

Once again it has proven itself: Gugo = car  :worship:

Oh..... :blush: saj ni treba no... :blush: mi bo se narodn..... O:-)

LP

Gugo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst imam pa tud en problem in sicer, ko hočem shranit slikco iz neta mi za ime slikce napiše untitled in ne več pač nek ime tako kot je bilo prej.To se mi je začelo dogajat par dni nazaj in ne vem v čem je fora??Aja pa še to, te ki so untitled so tudi precej velike.Pa ne se smejat če je kakšna banalna fora, ta jajca(kompjuter) me itak niso nikol veselila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se to vedno dogaja vendar le če je slika v .bmp formatu....v ostalih formatih je slika z original imenom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se to vedno dogaja vendar le če je slika v .bmp formatu....v ostalih formatih je slika z original imenom...

ne, dragi TC, to se ti ne dogaja pri slikah z formatom BMP. gre za težavo, ko Internet Explorer iz neznanega razloga (premalo sistemskih virov?) začne pri shranjevanju JPGjev samodejno turiti format BMP in potem pač vedno da novo ime "Untitled" kot predlog za poimenovanje.

stvar je zoprna, jaz generalnega zdravila še nisem odkril. vedno pa je, ko se je to začelo dogajati, pomagal reset in ponovitev postopka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva dni nazaj vtaknil v kompjuter 256 dodatnega rama. prvotni je bil 200 pa še nekaj mhz, drugi 400. Delalo dva dni bp. Danse zjutraj pa mi javi napako na win driverju (xyz), nato ob ponovnem zagonu z inštalcijskimi winsi za repair napako v biosu, nadalje pa je samo še nekaj brkljalo po disku in sploh ni več hotel hudič zajeban karkoli projecirat na screen.

Ideja kakšen gremlin se je naselil?

probal sem vzet ven ram, dat abnzaj samo prvotnega - enak rezultat.

macola?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anubis - a zdaj je situacija taka da ti od prižiga compa ne izpisuje ničesar na zaslon - sploh? :blink: RAM ti vsekakor ne bi mogel kar fizično zjebat česa. Edino kar bi lahko bilo bi bilo to da bi zmrzovalo in ne-delovalo na običajen način. :) Ampak cče praviš da si RAM ven vzel ...

Hm. Poskusi še samo z novim RAMom! Morda bo bolje ... poglej v BIOSu na kaki frekvenci prasica (RAM) dela. Lahko da ti je stari RAM overclockal ...

Macola je pa vedno opcija. ;) Sam ne matrat mašine s premalo macolo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tri mile p**** m***** ti j******** j***** k****

ZAdeva je romala na servis, kjer bom dali žegen ali pa en jeben pajsar, da pohitrim postopek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet me neki je...Če grem pod oglase in si nek oglas pogledam in nati kliknem BACK mi napiše The page cannot be displayed!No pol moram it pa na osnovno stran pa šenkrat Oglasi pa potem spet lahko pogledam samo en oglas itd.Zakaj mi to dela, če je pa pred kratkim(par dni nazaj) še tako lepo delovalo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi bilo boljš, da postaviš to vprašanje pod kategorijo motosvet.com zadeve.....tam bodo pristojni prej opazili....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj men surfanjem po netu se mi je kr' ena stran nastavila kot privzeta in ko odprem brskalnik se mi takoj odpre, čeprav pod 'internet options' v meniju sploh ni nastavljena. Probal sem jo poiskat tudi v registru, vendar brez uspeha :slap: Obstaja kak programček ki bi mi to nadlogo rešil :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naložene imam tako winxp kot mandrakelinux

v linuxu najdem particijo c (mnt/windows_c/), kjer so windows in ostale inštalacije, ne najdem pa ostalih 3 particij, kjer so doc, filmi, mp3, instfajli ipd...

kje so? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdi se mi,da jih ne boš našel,ker linux ima drugačen datotečni sistem za particije kot windows.se pa najbrž motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!