Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

Sam moreš potem tako naredit, da ta prejšni čigumi dol z hladilnika spraskaš, pa potem mal paste namažeš na procesor, pol pa gor rukneš hladilnik. Pa pasta more bit na tanko namazana, glih tolk da procesor pokrije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

imam problem, ki mi gre že pošteno na živce. Računalnik se mi večkrat resetira tudi po 3x na dan. Ampak največkrat takrat ko igram kakšen špil. Je za to možno ker mi je crknil ventilator na grafični pa tega nisem vedel. Ventilator sem že naročil, ampak temperature niti niso visoke

- procesor 40°C

- disk 41°C

- osnovna plošča 31°C

(temperature dosedaj max.)

vendar me zanima še kaj je kratica AUX ki se giblje od 35°C do 45°C

za merjenje pa uporabljam program EVEREST

aja pa potem ko se resetira in pridm v Win mi pokaže okno o resni napaki (pošlji / ne pošlji) potem pa je koda napake:

BCCode : 1000008e BCP1 : C0000005 BCP2 : BF1CAEFE BCP3 : B92659D0

BCP4 : 00000000 OSVer : 5_1_2600 SP : 2_0 Product : 256_1

res me zanima zakaj se to dogaja in če se da, da to kako odpravim

LP, salama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve, s kakšnim programom bi lahko snel video iz arhiva rtv slovenije?

Realplayer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

imam problem, ki mi gre že pošteno na živce. Računalnik se mi večkrat resetira tudi po 3x na dan. Ampak največkrat takrat ko igram kakšen špil. Je za to možno ker mi je crknil ventilator na grafični pa tega nisem vedel. Ventilator sem že naročil, ampak temperature niti niso visoke

- procesor 40°C

- disk 41°C

- osnovna plošča 31°C

(temperature dosedaj max.)

vendar me zanima še kaj je kratica AUX ki se giblje od 35°C do 45°C

za merjenje pa uporabljam program EVEREST

aja pa potem ko se resetira in pridm v Win mi pokaže okno o resni napaki (pošlji / ne pošlji) potem pa je koda napake:

BCCode : 1000008e BCP1 : C0000005 BCP2 : BF1CAEFE BCP3 : B92659D0

BCP4 : 00000000 OSVer : 5_1_2600 SP : 2_0 Product : 256_1

res me zanima zakaj se to dogaja in če se da, da to kako odpravim

LP, salama

Običajno je temu vzrok napajalnik če je obremenjen.

Kot drugo pa sistemske datoteke - poiskusi v dosu - pognat chkdsk /r/f

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se komu doma valja kkšn disk nekje od 6Gb naprej, pa bi pocen prodau?

Če ma kdo, se priporočam, pa sporočte na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok

nism vedu kam naj napišm vprašanje pa sm ga kr sm.

Torej stvar je taka. Iz CD pogona sem ven vzel dva motorčka, ki bi jih sedaj rad priklopil na en polnilec za telefon ki ima izhodno napetost 8,6V. Prvi problem je ker ne vem kako naj stvar priklopim (polnilec ima 2 žici, motorček pa ima 4-pinski prikluček, če se ne motim) drugi problem pa je ker ne vem koliko motorček prenese (je morda max napetost 12V ker toliko dobi cd pogon iz napajalnika?)

Nisem ravno nevem kaj vešč elektrotehnik zato ne bi prišle ravno kakšne zahtevne rešitve :whistle:

evo še slike :)

post-16554-1193510124_thumb.jpg

post-16554-1193510110_thumb.jpg

post-16554-1193510094_thumb.jpg

post-16554-1193510078_thumb.jpg

post-16554-1193510052_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo jih priklapljali na 9V baterijo in so se vrteli. Une za vrtenje CD-ja

kako ste jih pa prklaplal? kr direkt al kako? k men se sanja ne kaku bi jih prklopu k naj bi bli 4-pinski prkluček :?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kje se nastavi, da zvočna kartica deluje v analognem načinu ne v digitalnem? Mi je nekaj časa nazaj očitno preklopilo (nimam blage kako, mi je pa naredilo to ob menjavi OSa). Od takrat mi slušalke ne delujejo, mislim sistem slušalke zazna ampak zvoka pa ni, pa kolešček za volume štimat ne deluje. Gre pa za neko Realtek kartico za lepiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš od Realteka imaš po vsej vrjetnosti temu podoben meni :)

20071030150822_realtek.JPG

Edina šansa, da bi digitalno uklopu pa, da analogno ne bi delalo je če vklopiš tist dolby digital spodaj, ampak nimajo vse zvočne tega, tko da mislem da nisi. Pomojem je problem v tistem, ko ti zvočna sama štela kaj je na izhodu. Tm klikni ko je obroženo, pa potem med možnostmi obklukaš Line out, ali pa front speaker out, karkoli imaš pač dano, da je za zvočnike, lahko tud headphones :).

Mogel bi delat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hide folder XP...jih skrije...niso vidne tut ce mas nastimano da lahko vidis skrite mape

ko pa hocs da jih odkrije pa vpises passwd

s tem sem jest meu pr0n skrit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namen mam obnovit malo PC, dobil sem ponudbo Pentium 4 3.0ghz + matična Gigabyte za 100€, kaj pravite se splača to vzet?

Dokupiti bi pa še moral grafično. Kero priporočate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predrago.

Kupi si nov amd sistem na am2 socketu. Malo denarja veliko muzike. Od oka x2 proc, plata, 2gb rama za 150€ pa je 100x boljše od P4.

Za grafo pa velja, koliko se lahko finančno stegneš. Kakšno rabljeno 7900gs ali 8800gts.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha pol bom verjetno kar amd-ja vzel, tega bi se splačalo vzet, bi zadoščal za vse te novejše igre?

Klik

V opisu piše "Možno simultano 32 in 64 bitno procesiranje." Kaj to pomeni da lahko uporabljaš ali 64bitov ali pa 32?

Popravljeno . Popravil ||cheff||
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemi amd-ja s 65nm proizvodnim procesom, se manj greje pa navija se fajn, če je treba.

Tisto z biti pa pomeni, da zna poganjat 32 in 64 bitne aplikacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hide folder XP...jih skrije...niso vidne tut ce mas nastimano da lahko vidis skrite mape

ko pa hocs da jih odkrije pa vpises passwd

s tem sem jest meu pr0n skrit :)

Super stvar ta hide folder XP hvala. Sem si skinil demo verzijo, maš mogoče kodo za registrirat original program?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super stvar ta hide folder XP hvala. Sem si skinil demo verzijo, maš mogoče kodo za registrirat original program?

poglej na ksn piratebay al pa na astalavista.box.sk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!