Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

ali lahko kdo pomaga kako prenesti adresar iz outlook expres v pošto windows (vista busines), verjetno se še kdo matra pa bo to kar koristna tema. Lahko poženeš uvoz wab adresarja a samo napiše da je v tega uporabnika stike prenesel (stiki so bili v program stiko windows uvoženi iz prejšnega mesta in oblike) vendar tega ni nikjer videti, da bi bilo kaj v novih stikih pri tem uporabniku.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj mi ni jasno - a to hočeš izvoziti Stike/Contacts iz Outlook Expressa v Visto ali v kak Outlook 2007 ali kaj podobnega - na Visti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj mi ni jasno - a to hočeš izvoziti Stike/Contacts iz Outlook Expressa v Visto ali v kak Outlook 2007 ali kaj podobnega - na Visti?

v visti ni več outlook express-a to se sedaj imenuje windows pošta v bistvu je pa malo polepšan outlook express /po določenem času mi je uspelo, vendar samo z izvozom v csv datoteko.

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni fer

Zakaj do tega sploh pride? Slab disk al kako?

Ali ti računalnik disk sploh prepozna v BIOS-u? A je to IDE ali SATA disk oz. če je IDE, ali imaš pravilno nastavljeno MASTER/SLAVE/CS? Če je SATA ga preizkusi na drugem SATA vodilu.

Poglej ali še imaš garancijo (ponavadi 2 ali 3 leta). Nekaj časa nazaj je bila ena kilava serija IBM Deskstar diskov, ki so radi crkovali. Drugače pa se to bolj poredko zgodi. Ne glede na to se splača pomembne podatke shranjevati na CD/DVD in arhiv vsake toliko obnavljati (tudi CD/DVD-ji niso večni). Za več cvenka si lahko omisliš RAID diskovna polja, ki ohranijo podatke četudi gre en disk rakom žvižgat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AMR dekoder v mp3,... klik

Sem potegnil dol in inštaliral, ko odprem datoteko in hočem spremenit mi napiše da datoteke ni mogoče odpreti.Kaj je narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem potegnil dol in inštaliral, ko odprem datoteko in hočem spremenit mi napiše da datoteke ni mogoče odpreti.Kaj je narobe?

Lahko je pokvarjena datoteka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je pokvarjena datoteka

Nevem čudno se mi zdi ker sem jo prenes direkt iz telefona ker em nekaj posnel. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela z quick time-om.Na linku ki ga je dal simonsi je napisano kateri programi odpirajo AMR. datoteko.

Hvala vama za pomoč :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno rabim pomoč, včeraj je za zelo kratek čas zmankalo elektrike dvakrat, potem se mi računalnik več ni zagnal napisalo je da majnka neka datoteka v sistemu, jas se boot-am z hiren's boot cdjem in vse podatke z C particije dam na D.

Ko sem windowse naložil mi ne najde več D particije, kaj naredit??

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...kdo pozna SPSS...rabm vedt kaj je koeficient konsistence...

morm narest seminarsko pa ne vem kaj je to

kdo ve ?

prosim naj kdo ve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem naredo partition recovery za acronisom, pa sem dobo D particijo nazaj in pol jas vse lepo zaprem se hočem normalno zagnat, pa ko začne windowse nalagat sa samo vse modro pokaže da naj preverim če mam kake viruse pa nekaj...

Nevem več kaj bi blo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem naredo partition recovery za acronisom, pa sem dobo D particijo nazaj in pol jas vse lepo zaprem se hočem normalno zagnat, pa ko začne windowse nalagat sa samo vse modro pokaže da naj preverim če mam kake viruse pa nekaj...

Nevem več kaj bi blo..

Na začetku si vse zasral, ker si šel nekaj kopirat.

Zelo verjetno bi bilo dovolj, če bi samo boot thingy popravil z inštalacijskim cd-jem.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čim naj odprem datoteko wba?

To je skin za WindowBlinds.A ti neznaš googla uporablat za take malenkosti? How to open .wba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Ali se je že komu zgodilo, da miška zamrzne? Pravzaprav zamrzne samo ikona miške- kazalček (ostane na mestu), čeprav miška še vedno funkcionira. Edino kar je, nikoli ne veš kje si trenutno z miško in je to kar moteče. Včasih ponovno začne delati (kazalček se premika), običajno pa pomaga samo ponovni zagon... Win XP..

Evo med pisanjem tega teksta je zopet obstala, sedaj pa zopet deluje... grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!