Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Živjo

Evo srečno prispel domov, prijeten predvsem pa poln smeha izlet po štajerski...

v ODLIČNI družbi @v-strom 650, @gorazd in @blond s sopotnikom

kmalu ponovimo in se dogovorimo za kak izlet... :yes: :kva2::kva1:

Maxi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker mi je Gorazd zvijal roke in noge sem se jim pridružil na nedeljski dopoldanski furi.

Zraven sem imel sopotnika (brata od žene), ki sem ga šel iskati v Jarenino.

Ob 8.00 smo se dobili na počivališču Polskava z @v-strom 650 in @gorazd

Zapeljali smo se do CE kjer se nam je pridružil maxiGašper

Ker na Petrolu ni bilo kelnarce smo se odpeljali v smeri Rogatca kjer smo si ogledali muzej na prostem. Seveda tudi tam ni bilo kelnarce zato smo po ogledu krenili iskat Winetuja v njegovo dolino. No Winetuja nismo našli. Našli smo pa kelnarco in to takšno, ki je prinesla postrvi. Jaz sicer nisem jedel ampak imel sem občutek, da so še malo migale ;)

Po okrepčilu smo nadaljevali na Ptujski grad kjer so nam znali postreči z Apfel Strudel .... no jaz sem raje pivo ;)

Ker sem doma obljubil, da bom pravi čas za kosilo nazaj smo pohiteli proti MB.

Gorazd nas je na Ptuju zapustil mi pa smo se odpeljali čez Vurberk do Maribora, kjer sem se poslovil.

V-strom in maxigašper pa sta nadaljevala.

Bil je prečudovit dan, lepa fura in dobra družba.

Naslednjič z veseljem spet.

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker mi je Gorazd zvijal roke in noge sem se jim pridružil na nedeljski dopoldanski furi.

Zraven sem imel sopotnika (brata od žene), ki sem ga šel iskati v Jarenino.

Ob 8.00 smo se dobili na počivališču Polskava z @v-strom 650 in @gorazd

Zapeljali smo se do CE kjer se nam je pridružil maxiGašper

Ker na Petrolu ni bilo kelnarce smo se odpeljali v smeri Rogatca kjer smo si ogledali muzej na prostem. Seveda tudi tam ni bilo kelnarce zato smo po ogledu krenili iskat Winetuja v njegovo dolino. No Winetuja nismo našli. Našli smo pa kelnarco in to takšno, ki je prinesla postrvi. Jaz sicer nisem jedel ampak imel sem občutek, da so še malo migale ;)

Po okrepčilu smo nadaljevali na Ptujski grad kjer so nam znali postreči z Apfel Strudel .... no jaz sem raje pivo ;)

Ker sem doma obljubil, da bom pravi čas za kosilo nazaj smo pohiteli proti MB.

Gorazd nas je na Ptuju zapustil mi pa smo se odpeljali čez Vurberk do Maribora, kjer sem se poslovil.

V-strom in maxigašper pa sta nadaljevala.

Bil je prečudovit dan, lepa fura in dobra družba.

Naslednjič z veseljem spet.

Blond

...hehehe, da na kratko povzamem še nadaljevanje... Z @maxi gašperjem sva se odpeljala do MB, pogledala nekaj glavnih mestnih znamenitosti, obenem pa ugotovila, da nujno potrebujemo čistilni stroj za naš novi Trg Leona Štuklja. No, vsaj sladoled pri slaščičarni ...(da ne delam reklame, skratka tam nekje na Slovenski) je še zmeraj odličen. Zaključila sva s pijačo pri mnogo boljšem lokalu in postrežbi tu pri nas v Radizelu.

Naslednjič ponovimo, v vsaj isti zasedbi, zato pa ste ostali zelo dobrodošli.

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi!!

Sem novo pečen skuterist, kateri je zaključil z motoristično sceno in moram povedat da sem z voznimi lastnostmi z mojim skuterjem pozitivno presenečen. Zato bi prosil, da se kdaj dobimo na kaki furi!!! KM niso problem!!- saj sem z motorjem delal 14000 na sezono.

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi!!

Sem novo pečen skuterist, kateri je zaključil z motoristično sceno in moram povedat da sem z voznimi lastnostmi z mojim skuterjem pozitivno presenečen. Zato bi prosil, da se kdaj dobimo na kaki furi!!! KM niso problem!!- saj sem z motorjem delal 14000 na sezono.

Lp,

Pozdravljen v naši družbi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi!!

Sem novo pečen skuterist, kateri je zaključil z motoristično sceno in moram povedat da sem z voznimi lastnostmi z mojim skuterjem pozitivno presenečen. Zato bi prosil, da se kdaj dobimo na kaki furi!!! KM niso problem!!- saj sem z motorjem delal 14000 na sezono.

Lp,

Pozdravljen!

Ravnokar si zamudil dvodnevno otvoritveno Maxiscooter.si srečanje v Posavju.

Organizira se tudi zaključek sezone na Gorenjskem.

Drugače pa se predvsem tukaj na forumu dogovarjamo za sprotne krajše in daljše vožnje.

V pripravi je izlet na Madžarski Balaton, izlet po Avstriji, primorci so zelo dejavni .....

Skoraj vsak vikend se kam zapeljemo.

Spremljaj tale forum, spletno stran www.maxiscooter.si in www.facebook.com/maxiscooter.si

LP

Blond

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen, če bom imel čas, se ti pridružim :yea2:. Po kateri cesti pa naj bi se peljal do Osilnice, ker je kočevska tudi drugče lepa z motorja. Sam sem doma iz tistih koncev, samo zdaj že kar nekaj časa živim v LJ. Sporoči kje naj bi se dobili.

LP hoyla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes samo do Ivana porihtat zavore in nazaj ....

Potem sem tebe pozdravil okoli 18:00 malo pred Mislinjo :hmm: Sva bila z @Dore61 malo "naokoli" (razšla sva se v Radljah ob Dravi) :whistle:

post-4877-0-38130400-1309543396_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdelo, da si bil ti .... ampak sem bil že pozen.

Ob 18.00 bi moral že biti pri Ivanu in sem kot ponavadi zamujal ....

Ob drugi priliki greva na kafe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vkend kaže dokaj lep !!!

Jutri grem v Italijo, potem pa do Nedelje zvečer še malo po Istri nabirat km, morda srečam kakšnega maxsista in gremo na :kava: ali :beer1:. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po lepi dvodnevni turci doma, naklepanih 1188km.

Nisem pa srečal nobenega poznanega maxsista.

Plan dosežen razen Italija ni prišla na vrso po dokaj prevoženi Istri (SLO-CRO).

Prvo imam planirano Dalmacijo, še kakšna sosednja država in že je tu dopust, tako da do konec Avgusta so zopet polni termini in se ne bom udeležil kakšnega skupnega izleda, samo da še narava ustrže z vremenom kot je ta vikend pa čeprav je bilo relativno hladno za ta letni čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikend se bliža, vreme bo...

Kakšni so kaj plani maxistov na Mariborskem koncu?

G

Predlagaj! Sem zraven!

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagaj! Sem zraven!

LP, Bojan.

midva se peljeva na Obalo..odhod predvidoma že v petek ob 14 uri

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Kaki so kaj plani za nedeljo, 10.7.2011 ??

Jaz sem imel v mislih obalo..., Koper-Ankaran-proti Trstu (ogled gradu Miramare in okolice s parkom... ), potem pa nazaj na našo obalo Koper-Izola-Portorož - nekaj od Slovenske obale skratka...

Da se izkoristi poletnih 30 C :kva1: :kva1:

Če je kdo za, naj mi piše ali pokliče...

Maxi pozdrav :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Jaz bi šel na obalo tako kot sem že zgoraj napisal, ker bo lepo vreme...

Šel bi v nedeljo po 12 uri, če je kdo za naj piše ali pokliče...

Maxi trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo tudi z moje strani,

jaz bom čez vikend na Debelem rtiču, če se kdo vozisurrender.gif mimo- mogoče res ogled Miramarja naj me pokliče, ker drugače ne bom dosegljiv. Greva pa jutri po stari cesti in bom tam do torka.Torej še moj telefon 051 683 796 Igor, in se slišimo za kakšno turo.trance_05_banana.gif

Lep igriv vikend vsem trance_40_thumbup.gif

Igriv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Jaz bi šel na obalo tako kot sem že zgoraj napisal, ker bo lepo vreme...

Šel bi v nedeljo po 12 uri, če je kdo za naj piše ali pokliče...

Maxi trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Zdravo,

jaz bi planiral tako, da bi bil v nedeljo ob 12.00 v Ljubljani. Predlagaj točko srečanja!

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!