Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

evo ... jutranji mraz nas ni prestrašil. Kljub temu, da je termometer kazal le 2 stopinji nad 0 smo se ob 10.00 dobili na Lentu pri Stari trti.

Ker je @pjer01 imel tehnične težave in je zamujal smo na sončku spili kafe.

Ob 11.00 uri pa krenili po začrtani routi http://g.co/maps/5gzzg

Mejo SLO-A smo prečkali na bivšem mejnem prehodu Jurij in zavili na Avstrijsko vinsko cesto, kjer smo uživali v lepotah Slovenskih/Avstrijskih vinorodnih gričev.

Pri enem od mnogih vinotočev smo naredili postanek in se posladkali z moštom in kostanji ter se malo pogreli na sončku.

Pot smo nadaljevali po cesti, ki meji SLO in AUT ter opazovali razlike ....

Spustili smo se proti Spielfeldu in po 69 nadaljevali proti splavu na Muri kjer nas je prijazen brodar zapeljal nazaj v SLO v Sladki vrh.

Pot nas je peljala po Apaški dolini proti Radgoni kjer smo imeli kratko pavzo saj je bilo potrebno doliti gorivo.

Dan je bil prijeten in "topel" a nažalost nas je @Gorazd neplanirano zapustil, @pjer01 pa je krenil proti Ptuju. Tako smo planirano pot malo skrajšali in krenili proti Mariboru. Ker pa želodčki niso želeli prazni domov smo se ustavili pri NONI na pizzah in še malo poklepetali.

Preživeli smo prečudovit dan v dobri družbi in lepi pokrajini.

Blond

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod Blondovo izčrpno poročilo bom pa jaz oddal poročilo v slikah

zbor:

motor-034.jpg

motor-035.jpg

Gremo na kostanje:

motor-036.jpg

motor-037.jpg

Splav čez Muro:

motor-042.jpg

motor-045.jpg

motor-047.jpg

motor-052.jpg

motor-054.jpg

motor-055.jpg

Prihod na Slovenska tla

motor-057.jpg

Fantje super je bilo :OK: bo še treba ponovit vajo :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan je bil res lep in začuda "topel", družba še pa boljša. Res je da ti Avstrici delajo čudeže iz vinotočov, da pa o cestah sploh ne govorim. Bi lahko naši šli v šolo preko meje!!

Baje bo še kaki lep dan to leto in se še vidimo!!!

Lp, P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res super tura, na teh sončnih slikah sploh ne zgleda hladno :grim

škoda, da sem moral prej zaključit turo, upam da ste se dobro najedli pri Noni.

Bo treba ponovit.

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,da se ne boste samo Štajerci hvalili tudi midva z mataurjem sva opravila prelepo sobotno turo.Od Brezovice do Planine in od tam do Rakovega Škocjana,Kjer sva si ogledala veliki naravni most kraški izvir in pa vhod v podzemno jamo.Nato sva nadaljevala do Cerknice kjer sva dolila gorivo.Potem pa po večini lepi novi in široki cesti na Rakitno kjer sva se odžejala.Pot sva nadaljevala do LJ barja mimo Škofljice,Velikih Lašč in sv.Gregorja v Sodražico tam se nama je pridružil še prijatel in smo se zapeljali do Žimarice,kjer smo se podprli z zares odličnim oddojkom.Dobro podprta sva pot nadaljevala mimo Turjaka do Grosuplja,kjer sva končala skupno potepanje.Vse skupaj približno 220 km.Slik pa ni ker je fotoaparat ostal doma.Še o vremenu, prekrasno sončno vendar pa Notranjske planote ni pretirano ogrelo pa še vetrovno je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je off topic...

Ne vem v čem je finta?

Na mojem compu ne vidim fotk, ki jih zokid prilepil v post, na iphonu jih vidim normalno...

Kakšen predlog?

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je off topic...

Ne vem v čem je finta?

Na mojem compu ne vidim fotk, ki jih zokid prilepil v post, na iphonu jih vidim normalno...

Kakšen predlog?

G

Enako pri meni... po posodobitvi foruma je kar nekaj napak. Sem že obvestil administratorja.

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala piratu za lepo začrtano pot, katero sva prevozila po sončnem in dokaj svežem vremenu...bi pa tudi na štajersko priletela, pa so teli zimski dnevi prekratki in pot predolga. Tako pa sva opravila svojo furo in uživala v njej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike se sedaj vidijo :yes:

Krasen izlet, sploh ni bilo mrzlo, če pa smo se oblekli kot za smučarijo... Zgleda, da bo ta teden vreme še, tak da... je še vse odprto. Btw., jaz se še v službo vozim (zjutraj pa -1 :eek: )

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Blond

Ker je tak fino te sončne fotke gledat, prilimaj še tvoje B)

@ V-strom650

Termometer ti laže ;)

G

Popravljeno . Popravil gorazd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva se dobila z @pjer01 in ob pijači pregledala vremensko napoved.

Ker je naslednji vikend prazničen in napoved kar obetavna sva sklenila, da motorji še ne grejo v garažo.

Tako, da naredimo še eno zaključno turo ;)

kam ? bomo še pogruntali ;)

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, pravkar sem videl vremensko napoved in me je prešinila ista misel :)

G

Hehe, pravkar sem videl vremensko napoved in me je prešinila ista misel :)

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmišljam o smeri proti CElju

in sicer iz razlogov

@petek123 še ni pijače plačal za novi motor

@skuterist ga že en čas nisem videl

@maxislavc se je tudi nekam skril

@zvone je pa tak al tak prehiter za nas

mogoče bi jih šli pogledat, da preverimo ali so še živi ali jih ni že mraz pobil ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!