Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

OBVESTILO!!

Izlet na Madžarsko (Blatno jezero z okolico... ) smo zaradi slabe vremenske napovedi prestavili na datum: 6.8. 2011 in 7.8.2011

Pripravlja pa se tudi izlet po Avstriji in Nemčiji, datum: 9.8.2011 in 10.8.2011

- rubrika IZLET NA MADŽARSKO, Madžarska - Blatno jezero z okolico

- rubrika IZLET PO AVSTRIJI IN ITALIJI, Avstrija in Nemčija - Orlovo gnezdo, Grossglockner, Rudnik soli...

Prelistajte in preglejte, ker gre za 2 odlična izleta...

V upanju na čimvečjo udeležbo vabljeni vsi ljubitelji...

Maxi gašper trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_30_punk.giftrance_30_punk.gif

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKLJUČNO MAXI SKUTER SREČANJE - VRŠIČ 03.-04.09.2011

Več o tem izletu si lahko preberete v posebni forumski temi, ki jo najdete TUKAJ

ali pa tudi na maxiscooter.si strani, kjer bomo objavljali vse podrobnosti o tem srečanju...

Se vidimo 3. in 4. septembra 2011

Lep maxi pozdrav vsem :worship:

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ZAKLJUČNO MAXI SKUTER SREČANJE - VRŠIČ 03.-04.09.2011

Več o tem izletu si lahko preberete v posebni forumski temi, ki jo najdete TUKAJ

ali pa tudi na maxiscooter.si strani, kjer bomo objavljali vse podrobnosti o tem srečanju...

Se vidimo 3. in 4. septembra 2011

Lep maxi pozdrav vsem :worship:

To bo lepa turca, morda se udeležim, to je še vprašanje časa ???

Pravkar prišel iz dopusta , kakšen teden doma pol pa še drugi del. Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

v četrtek (18.avgust) moram nujno v Mursko Soboto po eno malenkost. Okrog 14.00 ure bom v MB. Se mi kdo pridruži? Se bomo zmenili, kje se dobimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po službi bom odpeljal ta krog.

Če ima kdo čas se mi lahko pridruži. Štartam okoli 16. ure iz Lenarta.

G

Nisem prej videl, bi šel zraven pa drugič.

LP,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

objavljam - sprašujem - gre kdo z mano na izlet do Šmarjete, da vam pokažem topel izvir in mini sotesko in podzemno jamo? SOBOTA 17. 9. iz Ljubljane - štart okoli 11 - ih po dogovoru. Sama imam Piaggio X9. Sem že probala na čveku, pa se vsi sam zezajo. Če je kdo za naj pošlje telefonsko številko na asa.korosec@yahoo.com, pa ga v petek zvečer pokličem - sama sem ženska - vabljeni!

Asa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Asakor pozdravljena in dobrodošla.

To je prava tema za dnevne in krajše izlete. Nažalost se ti ta vikend ne bom mogel pridružiti sem pa prepričan, da boš na forumu našla družbo.

Vsak dan nas je več in vedno lepše se imamo ;)

Uživaj in prečudovit vikend ti želim.

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

objavljam - sprašujem - gre kdo z mano na izlet do Šmarjete, da vam pokažem topel izvir in mini sotesko in podzemno jamo? SOBOTA 17. 9. iz Ljubljane - štart okoli 11 - ih po dogovoru. Sama imam Piaggio X9. Sem že probala na čveku, pa se vsi sam zezajo. Če je kdo za naj pošlje telefonsko številko na asa.korosec@yahoo.com, pa ga v petek zvečer pokličem - sama sem ženska - vabljeni!

Asa

Pozdravljena :notworthy: na žalost ta vikend ne bo šlo. Kdaj drugič ti se z veseljem pridružim, če boš imela kaj časa naslednji vikend se lahko zapeljemo.

lp Samir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta se dva javla na maxi izletu - pa smo prestavil, mal zaradi Krka (sem že bila)in da nas bo več.

Grem raje pol gledat v soboto v BTC PRED TUŠ -em ameriške oldtajmerje (sem vidla objavo) - lahko pa še kdo pride = moto + avtočki - pa bomo šli raje drugič skupaj tale moj biserček pogledat, a prov?

Objavim ponovno vabilo takoj, ko bom imela čas - saj bo še nekja lepega vremena - upajmo!

Na izletu se pa imejte skrajno dobro - Krk sem si že pred dvemi leti podrobno ogledala. Na Cresu sem bila pa letos - tudi v Belem, kjer so mrhovinarji res kar veliki. >Tole sem objavila tudi v MAXI IZLET-u.

lp

Asa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PONOVNA OBJAVA IZLETA V ŠMARJETO

Ekola, kot sem obljubila ---- pa tisti, ki jim ne paše, lahko počaka pred jamico kakih 10 min.- je majhna in netežavna!

- gre kdo z mano na izlet do Šmarjete, da vam pokažem topel izvir in mini sotesko in podzemno jamo? NEDELJA 25. 9. iz Ljubljane - štart ob 11ih -

zborno mesto BENCINSKA ČRPALKA na Dolenjski cesti v LJUBLJANI - za njo industrijska cona RUDNIK ( 1. pri izvozu iz obvoznice LJUBLJANA - JUG)- tista na levi strani

Če je kdo za naj pošlje telefonsko številko na asa.korosec@yahoo.com, pa ga v petek zvečer pokličem - ali pa še bolje mail - pa potrdim!

--- vreme bo kar OK -- do 11ih se bodo meglice menda že razpršile.

Asa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 1.10. bom krenil na krajšo turo in zapeljal mojo drago soprogo prvič in zadnjič letos.

in to z novim Brugmanom, ki ga že celo leto samo gleda od daleč.

Predvidena routa je še v oblakih. Zagotovo pa iz MB čez Jarenino, kjer odloživa enga mini Maksija in se zapeljeva čez Šentilj v Avstrijo.

Tam pa po eni od poti proti Radgoni in nazaj.

Predviden čas odhoda, ko se Maksi naje in Burgman napije ;)

vse ostalo pa sproti....

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 1.10. bom krenil na krajšo turo in zapeljal mojo drago soprogo prvič in zadnjič letos.

in to z novim Brugmanom, ki ga že celo leto samo gleda od daleč.

Predvidena routa je še v oblakih. Zagotovo pa iz MB čez Jarenino, kjer odloživa enga mini Maksija in se zapeljeva čez Šentilj v Avstrijo.

Tam pa po eni od poti proti Radgoni in nazaj.

Predviden čas odhoda, ko se Maksi naje in Burgman napije ;)

vse ostalo pa sproti....

LP

Blond

Pozdrav!!!

Mogoče pa bi se vama midva pridružila, saj moja pravi da bo verjetno šla letos zadnjič na burgija.

Lp, Pjer01

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z veseljem ... routo bom pripravil o času štarta pa bomo se mogli prilagoditi našemu malemu.

smo na vezi

LP

Blond

Pa dajmo se slišat v petek popoldan!! Naj se mali kar v miru napapa!!

LP, P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.Jutri štartam v Dolomite,če koga zanima naj me pokliče 031431209 vreme zasigurano,najman 2 dni :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ti pa zavidam...škoda, da imam jutri zoprno operacijo, drugače bi se ti sigurno pridružil...nasledjič sem zraven...lepo potuj, veliko fotkaj in ko se vrneš ena reportaža.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izlet na CRES v nedeljo je za mene malo prezgodaj :zzz: .

Imam pa v planu furo na RAKITNO + okolica.

Iz Ljubljane bi štartal, recimo ob 10h. Družba maxijev je dobrodošla. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vremenarji grozijo, da je to zaden topel viken greva z soprogo, kot že povedano na furo v Avstrijo

Zapeljala se bova do gradu Riegersburg

burg.gif

Grad sva sicer že videla znotraj in zunaj, tokrat greva pa samo na pir.

Plan poti za jutri je tukaj

Ob 12.00 bova na starem mejnem prehodu Šentilj, če se nam bo kdo želel pridružit

LP

Blond

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z ženo, pa glede na lep vikend, jutri štartava proti obali...okoli devete na barju tankava in potem do Postojne po avtocesti in nato lepo po tastari...ejga primorci, kje se da zlo dobr jest, pa morje gledat...vabljeni tako na poti, kakor dol na obali...jest sigurno še rit v morje namočm...hehe...

Popravljeno . Popravil mataur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je danes bila babica pri volji in v varstvo vzela Maxa sva se z soprogo opeljala na vožnjo.

Ob 12.00 sta se nama pridružila @pjer01 in njegova sopotnica.

Skupaj smo prečkali mejo in se obrnili na 69 proti Radgoni. Krajši postanek smo izkoristili za spoznavanje in kofetkanje.

Napotili smo se naprej proti gradu Riegersburg kjer smo ob vznožju parkirali in se vzpeli na vrh.

Prav poletno smo se namestili na ležalnike in ob hladnem pivčku in sladoledu uživali v lepotah gradu in okolice.

Ker je naša beba bila že lačna smo odrinili mimo Feldbacha do Spielfelda in nazaj v SLO.

Spet smo občudovali lepe Avstrijske ceste in pokrajino in števec je pokazal 200km.

Prečudovit dan v odlični družbi. Upam, da kmalu spet.

Slikce sledijo jutri

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je danes bila babica pri volji in v varstvo vzela Maxa sva se z soprogo opeljala na vožnjo.

Ob 12.00 sta se nama pridružila @pjer01 in njegova sopotnica.

Skupaj smo prečkali mejo in se obrnili na 69 proti Radgoni. Krajši postanek smo izkoristili za spoznavanje in kofetkanje.

Napotili smo se naprej proti gradu Riegersburg kjer smo ob vznožju parkirali in se vzpeli na vrh.

Prav poletno smo se namestili na ležalnike in ob hladnem pivčku in sladoledu uživali v lepotah gradu in okolice.

Ker je naša beba bila že lačna smo odrinili mimo Feldbacha do Spielfelda in nazaj v SLO.

Spet smo občudovali lepe Avstrijske ceste in pokrajino in števec je pokazal 200km.

Prečudovit dan v odlični družbi. Upam, da kmalu spet.

Slikce sledijo jutri

Blond

Res je bil lep izlet z prečudovitim vremenom.

Hvala vama za družbo. Ko vama bo spet do kakšne fure nama javita.

Lp, Peter

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo srečno pristal na otoku zakladv.Vsem skupaj še enkrat hvala za prijetno druženje :notworthy::beer1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nedeljsko popoldne sva se včeraj zapeljala po dravski dolini do Maribora (tašča je še vedno v bolnici), nazaj pa po južni strani Pohorja. Vreme je bilo ta pravo. Nabralo se je 190 km :worship: . Za letos bo menda konec? :cry: Vinjeta mi je tudi že potekla. Sedaj pa samo še magistralne in regionalne ceste - pravzaprav, kdo pa se sploh vozi rad po AC?

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!