Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

kaj pravite na to pot, odpeljali naj bi jo prvo ali drugo soboto v aprilu, za zment se je, lahko se tudi skrajša za prvi malo daljši skupni izet.

http://g.co/maps/kww42

Predlagam da naredite ovinek čez Cerknico in Bloke, super cesta, lepi kraji.

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prima trasa...moji konci...jest sem zraven...v katero smer bi se pa peljalo?

jest sem mislu, da bi šli iz Lj proti Kočevju, tam neki pojedli in pol čez Dolenjsko nazaj. :unsure: Lahko se pa še zmenmo,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni prvič na tem forumu.

Če se lahko pohvalim - z mojim prvim "motorjem" sem od nakupa lani decembra naredil cca 150km, od letos 130. Danes pa sem na šihtu z njim :-) Z pokrivalom in vsem se da kar lepo vozit.

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni prvič na tem forumu.

Če se lahko pohvalim - z mojim prvim "motorjem" sem od nakupa lani decembra naredil cca 150km, od letos 130. Danes pa sem na šihtu z njim :-) Z pokrivalom in vsem se da kar lepo vozit.

Lep pozdrav!

Dobro došel v skupnost MAXIjev. Vabljen na izlete in druženje, pa je še eden MP3 več v skupini. Poglej na maxiscooter.si in se nam pridruži na kakšni skupni vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes že malo pozno, a jutri je napovedan nov lep dan! No, vsaj v Ljubljani. Jaz se bom šel malo pogret na motor, pa še ne vem kam.. Predlogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tvojga konca, fur kolkor hoces...recmo...na rakitno, na caj in nazaj...do borovnice, pa nazaj cez vrhniko...do skofljice cez barje, pa desno prot turjaku, na turjaku na grosuplje in k men na en caj, da se pogrejes, pol cez lipoglav na sostro in nazaj prot igu...prot ljubljani po izanki, cez center in prot siski in medvodam, tam vroca cokolada ob sori, nazaj cez tacen na sisko in dam...tok za enkrat...bi su koj s tabo, pa imam drug teden ene preglede za operacijo in moram bit 100% zdrav, ce ne se mi vse skupi zavlsce v pomlad, pol pa adijo pol motoristicne sezone...ce izberes turo na grosuplje, se resno ustavi pri meni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes že malo pozno, a jutri je napovedan nov lep dan! No, vsaj v Ljubljani. Jaz se bom šel malo pogret na motor, pa še ne vem kam.. Predlogi?

Kam si se pol odloču,da boš šel? Jest bi se pridružu na en krog.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam kje je to in koliko se splača a že celo jutro mi po glavi hodi "Katarina nad Ljubljano". To je neka cerkev al kaj? Šel bi okoli 11h. PM me, si bom uredil sporočila na telefon. Lahko počakam v LJ nekje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam kje je to in koliko se splača a že celo jutro mi po glavi hodi "Katarina nad Ljubljano". To je neka cerkev al kaj? Šel bi okoli 11h. PM me, si bom uredil sporočila na telefon. Lahko počakam v LJ nekje.

Ob 11h bom v paviljonu na Brezovci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"MAXI" BOWLING - LJUBLJANA 04.02.2012

Obveščamo vas, da zbiramo prijave TUKAJ.

Več o tem zimskem maxi skuter srečnju pa lahko preberete na MAXIscooter.SI

Lep maxi pozdrav vsem

.

post-22093-0-51425500-1327243865_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hvala bogu, da sem izkoristil tele dni pred mrazom. Si ne predstavljam, kako bi si upravičil vožnjo po tem mrazu da bi si žilico pomiril.. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jutri bomo s familijo in avtom na terenu

popoldan se lahko oglasimo na Ptuju če boš dal za pir in šalco mleka za Maksa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično ... meni namreč ni uspelo .

Predvidevam pa da bo maxi v 14dneh doma.

Potem se pa začne ....

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil po nakupih v Grazu in že zjutraj srečal nekaj motoristov in tudi z jeans hlačami opazil par A modelov, ni kaj imajo pač debelejšo kožo, kaj bo pa povedala starost je pa ???.

Najbolj zanimivo pa je bilo to, kakor se pripeljem čez mejo (Radelpas ) v Abisvaldu in naprej niti trohce snega in popolnoma suhe ceste, komaj čakam vroč alsfalt da se še sam zapeljem z motorjem po prelepih A cestah ki te kar vodijo v nedogled. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel na eno mini do Kureščka včeraj, ravno toliko, da sem videl, če še vse dela. MP3 je kar švical v tej vročini (khmm..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem včeraj šel do Sviščakov .Sem pa zadnjih 8 km jest zašvicov k sem mna zasneženo cesto naleto. Ampak se je kar srečno izteklo.V Mednem sem dohitel mp3 rudeče barve a kdo pozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!