Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Jaz pa sem včeraj šel do Sviščakov .Sem pa zadnjih 8 km jest zašvicov k sem mna zasneženo cesto naleto. Ampak se je kar srečno izteklo.V Mednem sem dohitel mp3 rudeče barve a kdo pozna?

gusar, naslednič ko srečaš kakšnega MAXija ga kr ustav in vze, gsm tko jest nardim in ga pol še povabim na izlete in naj si ogleda MAXIscooter stran.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je sezona odprta.

Z Pjer-om sve se dobila na kavi na Lentu:-)

Vama kar zavidam... Jaz pa še najprej potrebujem sprednjo gumo in podaljšat registracijo...Potem pa se vidimo! Vmes pa še parktrat na smučke... :yea1:

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsi maxiscooteristi... :OK: :OK:

No tudi sam se bom lotil vožnje samo še homologacijo zrihtam za izpuh, potem pa akcija.... :kva1:

Maxi :yea1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsi maxiscooteristi... :OK: :OK:

No tudi sam se bom lotil vožnje samo še homologacijo zrihtam za izpuh, potem pa akcija.... :kva1:

Maxi :yea1:

Ti kar, Pekel čaka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zimskem spanju pozdrav tudi od mene

Jaz tudi potrebujem še novo sprednjo gumo, pa en disk, pa ene ploščice, pa en mali servisek potem pa je stvarca pripravljena

za brrrr brrrmmm. štroma je polno v akumulatorju tako da vžge, denarja za bencin je še nekaj tudi ostalo........ko bo treba pa registracijo

podaljšat pa.........žena dej dnar, pa te bom peljal na štajersko!

Drugače imam pa samo takšne bolj lokalne fure cca 20 km, sam tolk da me mal prepiha.

LP vsem, ki me poznajo

se vidimo če ne prej, pa takoj ko se vidimo !!!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar, Pekel čaka ;)

Zgleda, da nama bo Maksi Gašper moral kar hitro zrihtat gume... Gašper, akcija!!! :kva1: :kva1: :kva1:

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lej jst čakam...

Kapo bundo gor pa smučarsko čelado, pol pa akcija, da prideta v kocki na Gorensko... :grrr :grrr

Mal heca :kva2: :kva2:

Bom zrihtou, ni panike, sam še taprau vreme počakamo...

Smo na vezi...

Maxi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Naj se še jaz malo pohvalim.

Danes sem tudi jaz otvoril sezono z vožnjo (84 km pri 18 stopinjah) in med vožnjo v Kršekem pri trgovini z motorji srečal novega maxiskuterista (zamenjal je cestaka z maxiscooterjem Burgmanom 650). Rekel je, da je iz Maribora in sem ga povabil na otvoritev sezone štajerska 2012.

Pred dnevi pa sem med službo "odkril" še dva maxiscooterista na našem koncu in ju tudi povabil med nas in na srečanje. Upam da nas bo na letošnjem srečanju še več kot lani.

Popravljeno . Popravil Posavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Posavc !!!

Želim ti veliko varnih km v prihajajoči sezoni z novim konjičem,moji motorčki mislim da še bodo stali kakšen mesec v garaži, pol pa tudi sam poskusim sveže zadeve, močno širjenje maxsijev pa tudi sam opažam po prijetih klicih novih lastnikov.

Ni kaj !!! "VEČ NAS BO, LEPšI BO"

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo :010

Evo z današnjim dnem sem tudi jaz naredil otvoritveno vožnjo, odlično je bilo...

Izpuh je homologiran in zrihtan, zdej pa vreme pol pa na turce...

Maxi :yea2:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene dones sem naredu en dober krog.Preddvor-Postojna-Ajdovšna-Nova Gorica-Sveta gora-Most na Soči-Idrija-Žiri-Kran-Preddvor.

Skupaj 294 km In to z enim tankom 10,40 lit. :kva2:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo :010

Evo z današnjim dnem sem tudi jaz naredil otvoritveno vožnjo, odlično je bilo...

Izpuh je homologiran in zrihtan, zdej pa vreme pol pa na turce...

Maxi :yea2:

Odlično napreduješ Maxi Gašper !!!

Tudi tebi veliko sreče na cesti z novo konjenico.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo @x raider :grupni:

Hvala hvala, enako tudi tebi srečno nabiranje km...

Drugače se pa oglasim malo mimo, ko bom/o kje v bližini, da gremo v SG na sladoled, njami... :blush: :glare: :kva2:

Maxi :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa priklopil akumulator in se začel voziti jutri. Poskusno. Vreme je že skoraj, ceste pa še niso. Mi ga je škoda voziti po soli. Čez kake 3-4 tedne pa že bo. še našega poznanega mojstra moram obiskati, me čaka menjava jermena in valjčkov.

lep pozdrav vsem!

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo vsem skupaj... :naughty:

Evo danes sem naredil eno prijetno toplo turco Šk. Loka - Kranj - Predvor (jezero) - Kranj - Bled (okoli jezera) - Šk. Loka, 150 km...

Bilo je prijetno, priporočam vseeeeem... :kva2: :mellow: :smoke:

Maxi :010:yea2: in srečno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem skupaj... :naughty:

Evo danes sem naredil eno prijetno toplo turco šk. Loka - Kranj - Predvor (jezero) - Kranj - Bled (okoli jezera) - šk. Loka, 150 km...

Bilo je prijetno, priporočam vseeeeem... :kva2: :mellow: :smoke:

Maxi :010:yea2: in srečno...

Ejga u Preddvoru si biv pa se nisi nč pr men oglasu?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tudi moj Burgman je prišel iz zimskega spanja in tople garaže ven na sonček.

Sedaj pa najprej tavelko šipco zmontirat, nosilce za stranske kufre, naslonjalo za roke za sopotnico, . ...... pa še kaj je v planu.

Glede na vremenske razmere so bodo počai začeli delati vedno večji krogi.

Lep MAXI pozdrav vsem in predvsem VARNO na cesti.

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

@gusar

Ja res je, je bilo čist spontano, tko da naslednjič se pa oglasim obljubim... Smo na vezi...

Saj je blizu Predvor tko, da še pridem okol pa na jezersko in tam okoli :kva1:

@blond

Si se pa ornk lotu prenove burgija a? Tole morm vidt, ko se dobimo na kaki furi, da vidim kako izgleda... :OK: :OK:

Maxi :yea2: vsem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga u Preddvoru si biv pa se nisi nč pr men oglasu?

Kjer v Preddvoru pa si? jaz sem tam preživljal svoja "mlada" leta in ponavadi otvoritveno vožnjo naredim do jezera. Glede na vremensko napoved se mi zdi sobota zelo primerna :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

tudi jaz sem pognal zverinco malo po cesti. res da vsega samo 30 km - do Dravograda, ampak mi smo le na severu!!

Seveda, ko sonce posije ti srce začne biti hitreje in potrebuješ nekaj vožnje, da se umiriš.

Dobre fure čez leto Vam želim :OK:

Igriv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz dodam... Že v petek sem "krsil" novo sezono z vožnjo v službo in nazaj, pa še skok do Slov.Bistrice in domov... Zdaj pa menjava sprednje pnevmatike ter servis pri 12.000 km. In potem dogodivščinam naproti!

Veliko prijetnih, predvsem pa varnih km!!!

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjer v Preddvoru pa si? jaz sem tam preživljal svoja "mlada" leta in ponavadi otvoritveno vožnjo naredim do jezera. Glede na vremensko napoved se mi zdi sobota zelo primerna :grrr

Točna lokacija je Zgornja Bela 77 vizavi gostilne Bizjak. 2 km od jezera.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Evo ponovno doma, naredil 270 km, Ljubljana - Kočevje - Črnomelj - Žužemberk - Ljubljana..., lepa tura, samo malo je še pesek oviral brzino :)) Imeli smo odlično postrežbo, @hoyla hvala za povabilo in mami se še enkrat zahvaljujem za hrano, hvala...

@V-strom 650, @mojca,@ssabic, @hoyla, hvala za prijeten izlet oz. maxi turco..., bilo je prijetno in zabavno...

Maxi pozdrav

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jest sem se imel super, hvala @V-strom 650, @mojca,@ssabic, @maxigašper, tole turo ponovimo naslednji mesec samo mogoče z druge strani in treba se bo zment samo še za dan, upam, da bo takšno lepo vreme kot je bilo danes. Mami bom pa povedu da se zahvaljuješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jest sem se imel super, hvala @V-strom 650, @mojca,@ssabic, @maxigašper, tole turo ponovimo naslednji mesec samo mogoče z druge strani in treba se bo zment samo še za dan, upam, da bo takšno lepo vreme kot je bilo danes. Mami bom pa povedu da se zahvaljuješ.

Tudi z moje strani pohvale za družbo in seveda postrežbo, bilo je lepo :K po dolgem času se spet potepati .

Ponovimo čimprej obvezno. :004

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!