Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Živjo @skuterist

Jaz grem v sredo verjetno na Grobnik (Slovenski dan na Grobniku.. .), ni pa še nič sigurno, če bom šel bom dal obvestilo na forum (dnevne fure) ali pa te obvestim, kakorkoli...??

Če bom šel bom napisal...

Maxi :yea2: :yea2:

Jaz grem proti obali " Vrsar ".

Na Grobnik skoraj 100% ne bom šel, "prevelika" gužva.

Obala me pa vseeno mika, javite kako in kaj. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem na "kratko" furo... na Golico... Iz MB do Lavamunda se bom zapeljal po dravski dolini, nazaj pa po avstrijski strani...

Če ima kdo MAXI čas, se mi lahko pridruži... :OK: Kontakt na GSM!

LMP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri (2.maj) se bom peljal iz Raven čez Avstrijo na Jezersko, se ustavil na Planšarskem jezeru, nazaj pa se bom vračal Cerklje-Stahovica -čez Črnivec na Podvolovjek, nato do šaleške doline, čez Sleme v Črno in domov na Ravne. Gre kdo zraven?

Ura ? Enkrat dopoldne odhod iz Raven. Se lahko dogovorimo.

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Grobnik skoraj 100% ne bom šel, "prevelika" gužva.

Obala me pa vseeno mika, javite kako in kaj. Lp

Jaz štartam iz Ptuja najkasneje ob 11h. Tako da se nama lahko pridružiš!!

Lp, P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva greva ob 9.00 iz Postojne do Krka , na trajekt , na Cres in na Mali Lošinj.

Zvečer pa nazaj na Brestovo. Manjša možnost nočitve na Lošinju.....

Če je kdo za družbo naj pokliče.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri (2.maj) se bom peljal iz Raven čez Avstrijo na Jezersko, se ustavil na Planšarskem jezeru, nazaj pa se bom vračal Cerklje-Stahovica -čez Črnivec na Podvolovjek, nato do šaleške doline, čez Sleme v Črno in domov na Ravne. Gre kdo zraven?

Ura ? Enkrat dopoldne odhod iz Raven. Se lahko dogovorimo.

trasa je tukaj

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 12.5.12 imam namen se zapeljati do Louisa v Vilahu da malo pofirbcam, če imajo kaj novega, če ima kdo čas se mi lahko pridruži.

Upam, da bo vreme zdržalo :unsure: :unsure:

LP hoyla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

@hoyla

Danes sem te opazil na Rakitni..., dvignil roko, ti pa nič...?

Letela sva na Cerkniško...

Maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 12.5.12 imam namen se zapeljati do Louisa v Vilahu da malo pofirbcam, če imajo kaj novega, če ima kdo čas se mi lahko pridruži.

Upam, da bo vreme zdržalo :unsure: :unsure:

LP hoyla

Na ta dan je srečanje / blagoslov motorjev v Ljubljani, pri Vovku v vojašnici.

Poglej si malo na maxiscooter.si :yes:

http://www.maxiscooter.si/index.php?option=com_content&view=article&id=162%3Adan-odprtih-vrat-in-krst-motorjev&catid=59%3Avarnost&Itemid=69&lang=sl

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo vsem... :kva2:

Evo ponovno prevozil nekaj sto kilometrov po Sloveniji...

In sicer iz Ljubljane čez Rakitno, na Cerkniško oz. Bloško planoto, kjer sva si z @V-strom - om ogledala Križno jamo zanimiva izkušnja s svetilkami in vožnjo po 1. jezeru..., potem pa do Cerkniškega jezera in Otoka, postanek pri Furmanu v Rakeku in nazaj proti Uncu, ter na avtocesto proti Ljubljani...

Pot je bila malo mokra, ker naju je malo dež ujel (no par kapelj :) ), vendar pa ena izmed boljših cest za motoriste....

Maxi :yea2:

A pol smo se danes srečali na Rakotni :kva2::yea1: ? Sem šou glih nazaj proti Vrhniki in nazaj v LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ta dan je srečanje / blagoslov motorjev v Ljubljani, pri Vovku v vojašnici.

Poglej si malo na maxiscooter.si :yes:

http://www.maxiscoot...emid=69&lang=sl

ja vem da je blagosolv v vojašnici v Mostah, sem se mal zmotu v datumu :wallbash::slap: , v Louisa grem v soboto 5.5.2012 in ne 12.5.2012. 12.5. na žalost delam in ne morem pridet v FRS :cry: :cry:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp sej sm ti roko dvignu lih okol ovinka sm pršibou... :OK: :OK: :kva1: :kva1:

sem te pozdravu, pa si bil hitr ko strela, in najbrš nisi vidu :yea1: :yea1: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo po odhodu, vendar že na avstrijski strani sva s sopotnico srečala enega maxija, ki nama ni bil poznan, čeprav je iz bližine Dravograda! Skupaj smo odpeljali do Jezerskega, kjer smo se ustavili za počitek in kavico, nato pa naprej po začrtani trasi.

post-27363-0-04555400-1336066955_thumb.jpg

Celotna trasa pa ni bila odpeljana po planu, ker v Kamniku nisem šel na črpalko in natankat, zato sem čez Črnivec vozil že skoraj na hlape in se nisem upal na Podvolovjek. V Gornjem Gradu pa še črpalka zaprta! Na srečo sem se pripeljal do Ljubnega.

kjer je bila črpalka odprta. Tam smo se tudi razšli, ker se je sopotnikoma mudilo domov, midva pa sva si vzela malo več časa in se počasi peljala naprej domov.

---

@Pelikan: Eno objavo sem brisal, tako je izginila tudi slika... Sorry! Daj jo prosim, pripni še enkrat! Lp B.

evo, še enkrat

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tablica je na maxsiju !!!

Sedaj pa GOOOO !!!

Prvi del zasluženega letošnjega dopusta se začenja do 5 Maja.

Je kdo za turistično vožnjo (Nedelski popoldanski izlet 6 Maja po A -OGLED JEZER KLOPEINER SEE,LAWAMUND,VSPON NA SOBOTAN-GOLICA,EIBISWALD,...

Interesenti naj javijo udeležbo ! Zbirno mesto je pri meni doma 6.5 ob 14h , v slučaju slabega vremena se prestavi + -. Lp.

Kakor kaže je Nedelja primerna za popoldanski izlet po A .

Se bo kdo pridružil ?

Zbirno mesto je pri meni doma ob 13h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor kaže je Nedelja primerna za popoldanski izlet po A .

Se bo kdo pridružil ?

Zbirno mesto je pri meni doma ob 13h.

Bi šel z veseljem, vendar sem si včeraj v Puli fental koleno pri zaviranju. Vrnil se z avtovleko in z breglami!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor kaže je Nedelja primerna za popoldanski izlet po A .

Se bo kdo pridružil ?

Zbirno mesto je pri meni doma ob 13h.

Tudi meni je žal, da se ne morem pridružiti. Za nedeljo popoldne je dobilo prednost neodložljivo praznovanje v sorodstvu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor kaže je Nedelja primerna za popoldanski izlet po A .

Se bo kdo pridružil ?

Zbirno mesto je pri meni doma ob 13h.

Upam, da bo vreme v nedeljo zdržalo, se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor kaže je Nedelja primerna za popoldanski izlet po A .

Se bo kdo pridružil ?

Zbirno mesto je pri meni doma ob 13h.

Pri meni so se plani obrnili... in "dobil" sem prosto nedeljo... :kva1:

Tako, da jaz pridem zagotovo! :worship:

Lep maxi pozdrav do jutri

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi midva sva se vrnila z maaaaxi izleta.Imam pa eno nagradno vprašanje.Na poti v Zadar,sem en kilometer pred Korenico srečal parkiran burgman KP registracije.Vprašanje pa se glasi; Kje je bil parkiran? ............................................................ :glare: :kva2::bounce::worship::eek: ................................ :pos: :pos: :pos::alko: :alko: :alko: :alko: :alko: :alko: :alko::l_01: :l_01: :l_01: :l_01: :l_01: .Pravilen odgovor. pred gostilno.Je bil kdo izmed naših?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo za turistično vožnjo (Nedelski popoldanski izlet 6 Maja po A -OGLED JEZER KLOPEINER SEE,LAWAMUND,VSPON NA SOBOTAN-GOLICA,EIBISWALD,...

Interesenti naj javijo udeležbo ! Zbirno mesto je pri meni doma 6.5 ob 13h , v slučaju slabega vremena se prestavi + -. Lp.

Kakor kaže je Nedelja primerna za popoldanski izlet po A .

Se bo kdo pridružil ?

Zbirno mesto je pri meni doma ob 13h.

Vreme je lepo, tako da počakam do 13.15 če pride kdo. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja še kadar je čas ta zoperni dež, tako da se bo danes kar počivalo, naenkrat se je pooblačilo in že škropi !

Se vidimo naslednič. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Gre kdo danes zraven na popoldansko furo? Cilj se ni dolocen, bi pa sel ali na Roglo ali Vitanje ali na Golico ali ?... Kakorkoli, naj me kontaktira tja do 14.ure, ko odrinem iz Maribora...

Lep maxi pozdrav

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!