Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Družba zdravo,

hvala za današnje povabilo, pogostitev in potepanje po tem delu Slovenije; ob Kolpi je še posebej lepo, pa da ne pozabim Kočevskega (Rudniškega) jezera. Moja pot zjutraj do LJ in nazaj je potekala brez težav... Hvala tudi za kafeje... Slikice dobrodošle.

Se vidimo naslednjič!

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točna lokacija je Zgornja Bela 77 vizavi gostilne Bizjak. 2 km od jezera.

Pozabil tvojo telefonsko doma :slap: , se javim naslednjič.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo - so se odpravili na potep po Istri. Kaj več vam ne morem povedati, kajti prišel sem le do zbirnega mesta :mellow: . Naprej se nisem upal, ker sem še zmeraj bos ( brez gum ) :jezen :headbang: . Imam nov datum za nabavo gum; to je 20. marec. Bomo videli, če bo vsaj ta datum držal :wacko: :krneki: ?

Upam, da so se kolegi zabavali predvsem pa kaj dobrega pojedli. Jaz pa. :whistle: :zzz: ...

post-23577-0-50487200-1332074030_thumb.jpg

post-23577-0-37505700-1332074045_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba zdravo,

hvala za današnje povabilo, pogostitev in potepanje po tem delu Slovenije; ob Kolpi je še posebej lepo, pa da ne pozabim Kočevskega (Rudniškega) jezera. Moja pot zjutraj do LJ in nazaj je potekala brez težav... Hvala tudi za kafeje... Slikice dobrodošle.

Se vidimo naslednjič!

LP, Bojan.

Vidim, da ste naredili lepo turo, naslednjič se pridružim.

Ps

Ta tema je neuporabna brez slik :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo @gorazd :010

Ja res je prijetna tura je bila, odlično vreme, sicer je malo pihalo ob Kolpi ampak največji problem je bil pa pesek (saj veš kaj mislim... :) )

Mormo it na turo, da se pridružiš še ti, smo na vezi...

Maxi :yea2:

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše je da se dogovori in plani za fure delajo javno na forumu.

Če se dogovarjate preko zasebnih ostali tega ne moremo videti in se vam tudi pridružiti ne moremo.

LP

Blond

P.s. vidim, da ste uživali ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše je da se dogovori in plani za fure delajo javno na forumu.

Če se dogovarjate preko zasebnih ostali tega ne moremo videti in se vam tudi pridružiti ne moremo.

LP

Blond

P.s. vidim, da ste uživali ......

Pozdravljen,

to je bil samo zaris ture, jest računam da bi jo odpeljali 3 ali 4 soboto v aprilu odvisno od vremena, info kaj naj bi si ogledali in datum še prideta naknadno.

LP hoyla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ste naredili lepo turo, naslednjič se pridružim.

Ps

Ta tema je neuporabna brez slik :-)

Se strinjam, zato pripenjam eno (in mojo edino :BUA: ) sliko Rudniškega jezera pri Kočevju.

LP, Bojan.

P.S.: kje so še kakšne fotografije?

post-9629-0-42711900-1332153203_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo :010 :010

Evo ponovno malo pišem...

Zanima me kake imate kaj plane za petek, soboto, nedeljo???

Jaz grem ta petek 23.3.2012 malo naokoli..., pa imam nekaj svojih predlogov za dnevni izlet...

In sicer imam v mislih par predlogov:

- stara cesta proti Bledu, Vrba (možen ogled Prešernove hiše), Kranjska Gora (zelenci, Podkoren), Planica, Tamar in nazaj...

- Otočec (ogled gradu), Trebnje (Jurjeva domačija), Baza 20 (pri Dolenjskih Toplicah), nazaj...

- Bled (soteska Vintgar), Bohinj, čez Sorico nazaj...

- jezero Mola (pri Il. Bistrici), pa naokoli, obisk odlične picerije v Pivki, nazaj...

To je samo nekaj mojih idej za izlet v petek, če je kdo za mogoče??

Naj piše ali pokliče...

Dobrodošle tudi vaše ideje in predlogi kam kej šibate in tko...

Maxi :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Evo jutri šibam proti škofljici, Velikim Laščam, gradu Snežnik (ogled), Cerknica, Vrhnika, Ljubljana...

Se kdo pridruži?? :closedeyes: :smoke:

Maxi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni :010

V soboto, 31.3.2012 bom izkoristil sončno in toplo soboto...

In sicer grem prevozit malo našo lepo gorenjsko, tko, da se mi lahko kdo priklju, če želi...??

Trasa:

Bled (ogled soteske Vintgar, Blejskega gradu, vožnja okoli jezera in nujno na odlično kremno rezino - pravo blejsko...),

Pokljuka, Bohinj (Ukanc...), čez Sorico, Železniki, škofja Loka...

http://maps.google.si/maps?saddr=Rete%C4%8De,+%C5%A0kofja+Loka&daddr=blejski+vintgar+to:Blejski+grad,+Grajska+cesta+61,+Bled+to:Goreljek+to:Bohinj+to:Rete%C4%8De,+%C5%A0kofja+Loka&hl=sl&ie=UTF8&sll=46.26985,14.159245&sspn=0.255363,0.7481&geocode=FZRLwAIdSjXbAClpkeSw18h6RzFgUavOHvgACg%3BFbaHwwIdfmjXACF0_sTmzwf1xCmvpfux0ZZ6RzFBSB8zHPgAEw%3BFa-NwwId2SjXACGwY7cX_6fADQ%3BFd4BwwIdfhrVAA%3BFYcKwgIdyOPUACmNd2IBaY16RzFg7D-CHPgABA%3BFZRLwAIdSjXbAClpkeSw18h6RzFgUavOHvgACg&oq=rete%C4%8D&ui=maps&dirflg=ht&mra=dme&mrsp=3&sz=12&t=m&z=12

ali pa

Bled, Vrba (ogled Prešernove rojstne hiše), Mojstrana (planinski muzej),

Kranjska Gora (Podkoren, zelenci...), Planica, dolina Tamar...

http://maps.google.si/maps?saddr=Rete%C4%8De,+%C5%A0kofja+Loka&daddr=Vrba,+%C5%BDirovnica+to:Mojstrana,+Kranjska+Gora+to:Kranjska+Gora+to:Podkoren,+Kranjska+Gora+to:planica,+rate%C4%8De+to:Zelenci,+Zelenci+to:Rete%C4%8De,+%C5%A0kofja+Loka&hl=sl&ie=UTF8&ll=46.325594,14.06456&spn=0.510207,1.496201&sll=46.386254,13.979416&sspn=0.509641,1.496201&geocode=FZRLwAIdSjXbAClpkeSw18h6RzFgUavOHvgACg%3BFX_VwwIdz9vXACnlR-27FZd6RzHAn6vOHvgACg%3BFT_xxAIdD7PUACkd7RVAdIZ6RzHwtqrOHvgACg%3BFflMxQIdgk7SACn1ig-Y5Xx6RzHend-7guIQ3A%3BFeNvxQId_ebRACnFFJxWgXx6RzEwsarOHvgACg%3BFelOxQIdEz7SACHJ8XrvPWf44ik9e4dl7nx6RzFoceTw1VmtiQ%3BFeByxQIdM5DRACE3c22Mtg78PQ%3BFZRLwAIdSjXbAClpkeSw18h6RzFgUavOHvgACg&oq=rete&ui=maps&dirflg=ht&mra=ls&t=m&z=11

Če je kdo za, se lahko pridruži... Pokliče ali pošlje sporočilo...

Dobrodošla družba...

Maxi :yea2:

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!