Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Gre kdo danes zraven na popoldansko furo? Cilj se ni dolocen, bi pa sel ali na Roglo ali Vitanje ali na Golico ali ?... Kakorkoli, naj me kontaktira tja do 14.ure, ko odrinem iz Maribora...

Lep maxi pozdrav

Danes sem se odpeljal po (ne)določnem planu (itak!)... Bil na Rogli, bil v Rogaški, pa vendar se pripeljal domov preko Sl.Bistrice... Kakorkoli,... bil je danes še en lep MAXI dan...

Lep maxi pozdrav do naslednič...

post-22093-0-59099100-1338151424_thumb.jpg

post-22093-0-47852500-1338151437_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VABILO

Maxi pozdrav

V nedeljo 03.06 grem- o na potepanje po Istri . Štart in zbor na Petrolovi bencinski črpalki v Šalari pri Kopru ob 8,00 zjutraj.

Med potjo po Istri se bomo srečali tudi z maxiscooteristi iz Trevisa , kateri se nahajajo na dvodnevnem izletu v Poreču. Z prijatelji iz TSC ( Treviso scooter club ) bi se srečali na poti med Motovunom in Porečom.

Pot nas bo vodila do stare Istrske vasice Dvigrad. Po ogledu bo že čas za kosilo, zato jo bomo mahnili do "našega" kmečkega turizma ( Stari Kostanj ) . Po kratki pavzi za dve " feti " pršuta jo mahnemo do majhne vasice Draguč z izjemnim pogledom na akumulacijsko jezero Butunigla. Pred koncem enodnevnega izleta pa še obvezen postanek na palačinkah.

Približna trasa poti :http://goo.gl/maps/XXEb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto se bom zapeljal v SG do mehanika na servis in se potem čez Golico in po 69 proti Šentilju.

iz MB krenem med 7.30 in 8.00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj ob 8h krenem proti CE, Rimske, Trbovlje, zagorje, Trojane in proti SG popoldan pa v službo.

Naslednji vikend na obalo, morda srečam kakšnega maxija da popijemo :kava: in mal podebatiramo. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto se bom zapeljal v SG do mehanika na servis in se potem čez Golico in po 69 proti Šentilju.

iz MB krenem med 7.30 in 8.00

naredi en ovinek do mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh nimam pojma kje naj te iščem po tistih ridah ;)

te pokličem ko bom pri Ivanu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh nimam pojma kje naj te iščem po tistih ridah ;)

te pokličem ko bom pri Ivanu

mene najdeš tukaj

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tura je padla, taprava cesta za polaganje, se da peljat, sedaj pa še enkrat Golica da zravnam robe na gumi od prejšnega lastnika (izzzzija), danes ni šlo ker je bila žena z mano tedaj je turistična vožnja, saj veste kako so ženske !!! Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je kdo danes za kako maxi voznjo po okolici? Krenem cez dobre pol ure iz MB v smeri Sentilja, Sladki vrh,... Lenart,...

Kontakt na gsm!

Lep maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je kdo danes za kako maxi voznjo po okolici? Krenem cez dobre pol ure iz MB v smeri Sentilja, Sladki vrh,... Lenart,...

Kontakt na gsm!

Lep maxi pozdrav

Danes sem se (nenačrtovano) srečal z @Sat500 +sopotnico, v MB smo spili kar nekaj kavic+, vsekakor toliko, da so se razkadili črni oblaki nad Mariborom... Tako sem (potem) odvozil "sončnih" 140+ km... vendar v obratni smeri, kot sem sprva načrtoval... Dan je bil pa taki, ta pravi maxi... druženje z maxi prijatelji, maxi vožnja,... in ja,... če odmislim "nevarno" prehitevanje enega od lokalnih "nedeljskih" avtomobilistov... ki me je prehiteval na pol metra... potem pa "cijazil" pred mano po ovinkih... in po kakem kilometru zavil na stransko cesto... je bil dan... takorekoč... MAXImalno izkoriščen...!!! :kva2:

Lep maxi pozdrav do naslednjič... :OK:

post-22093-0-40932100-1339355640_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri ne bo kaj z vožnjo. Grem v Avstrijo s pleh muziko na parado igrat v Velikovec (Völkermarkt). Se dogaja cel dan...šotor, zvečer po 18.00 uri Polka punce, Alpski kvintet...No, mogoče bom pa le šel z mopedom, je 45 km v eno smer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri po 13:00 imam čas. gre kdo kam oziroma da za kavo če pridem?

Z @b0ko (+@skuteristom) letimo dopoldne v Petrovce... Ura odhoda iz MB se ni dolocena, predvidoma pa okoli 10.ure.

Kam se bomo zapeljali po tem, se ni doloceno... mogoce Marija Reka sli pa krog okoli Pohorja. Kaki predlog? Kontakt na GSM.

Lep maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!!

Kako pa je kaj z varnostjo motorjev čez noč.

Pri ponudnikih sob ti ponavadi dajo garažo, drugače pa pri raznih motelčkih ni bilo problemov. Iz istočneg Noveg Sarajeva na Jahorino vodi nova cesta, idelana za dvokolesnike.

Drugače fanta pa prosim tole prestavita v "svojo" temo (npr. Bosna oziroma države ex SFRJ) tale res ni namenjena temu.

Bi mogoče kdo v soboto šel do NM na GHD Gorjance? Nastopa legendarni Audi quattro S1, mene mika pa rabim družbo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR:

Vse :topic: ...kar se ni nanašalo na (eno) dnevne skupne izlete s predhodno najavo ali povabilom tudi ostalih maxi prijateljem....

je bilo prestavljeno v temo "Kje smo se vozili 2012"... ki je bila odprta z namenjenom pisanja o (večdnevnih) solo izletih... .)

Lep maxi pozdrav

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo jutri popoldan Nedelja ob 14.00 za turco do Kloopajner see ali Golica A ???

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!