Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Mangart spet “odpovedan“... :(

Dogovorjena pa je bolj turisticna ruta:

Maribor- Celje - po Tuhinjski do Kamnika, Celovec, po Avstrijski strani do Dravograda in po dravski dolini nazaj proti Mariboru.

Ob 9. startamo iz Hoc. Z @Zokid se dobimo na avtobusni postaji (na desni strani od krizisca v smeri Lj).

Vabljeni!

Lep maxi pozdrav

P.s.

V kolikor bi se nam kdo pridruzil po poti, naj me kontaktira na GSM.

Koliko pa je to kilometrov in do kdaj smo predvidoma nazaj, ker imam doma še marsikaj za naredit, zraven me pa mika iti.Lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se pa v nedeljo nekam odpeljal. Ali se bi kdo pridružil in dal idejo kam bi šli!!

Ja, tudi jaz... vendar bom prevec zmatran, da bi sel (spet) nekam za celi dan... Bi pa popoldan letel na stajersko “golico“... ce ne bo kakega boljsega predloga...!?

Lep maxi pozdrav

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Jaz grem v nedeljo na eno MAXI turco, še nimam točne ideje, se jutri oz. v soboto odločim in bomo videli kam se šiba...

Sporočim jutri na forumu...

Maxi pozdrav...

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa je to kilometrov in do kdaj smo predvidoma nazaj, ker imam doma še marsikaj za naredit, zraven me pa mika iti.Lp

@Zokid je naracunal nekaj cez 300km za nas iz MB... Vendar bo casovno trajalo cel dan. Ker se z njegovimi frendi dobimo v Kamniku na kavi, morebiti se zapeljemo tudi do jezera, pa jest bomo tudi sli nekam,...

Kakorkoli, delo si “pusti“ za kak drug dan in se nam pridruzi na potepanju po Avstrijsko-Koroski...

Lep maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zokid je naracunal nekaj cez 300km za nas iz MB... Vendar bo casovno trajalo cel dan. Ker se z njegovimi frendi dobimo v Kamniku na kavi, morebiti se zapeljemo tudi do jezera, pa jest bomo tudi sli nekam,...

Kakorkoli, delo si “pusti“ za kak drug dan in se nam pridruzi na potepanju po Avstrijsko-Koroski...

Lep maxi pozdrav

Kdaj bi se potem jutri dobili v Celju in če velja bi bilo to na Petrolovi bencinski "nasproti" Merkurja?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bi se potem jutri dobili v Celju in če velja bi bilo to na Petrolovi bencinski "nasproti" Merkurja?

JA, se slisiva zjutraj, preden mi krenemo na pot! Bomo pa sli po “stari“ cesti...

Lp do kmalu... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, se slisiva zjutraj, preden mi krenemo na pot! Bomo pa sli po “stari“ cesti...

Lp do kmalu... :)

Žal se mi današnja računica ne bo izšla. Ko sem šel zjutraj s psom na sprehod po našem travniku sem sprevidel, da že cele tri tedne nisem kosil in je trava zrasla kljub suši preko zgornje meje, zato se bom danes odpravil na krajšo turo cca 100 km, da se malo zapeljem za dušo nato pa se bom spravil kosit. Zelo rad bi šel z vami a takšnega obsednega stanja pa tudi ne morem pustiti doma. Motor imam sicer že zunaj iz garaže tako da peljal se bom danes sigurno vendar na krajšo relacijo. Vseeno hvala za povabilo, bom šel z vami kdaj drugič ko bodo pogoji za to. Malo sem se prenaglil. Maxi pozdrav - Boštjan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se mi današnja računica ne bo izšla. Ko sem šel zjutraj s psom na sprehod po našem travniku sem sprevidel, da že cele tri tedne nisem kosil in je trava zrasla kljub suši preko zgornje meje, zato se bom danes odpravil na krajšo turo cca 100 km, da se malo zapeljem za dušo nato pa se bom spravil kosit. Zelo rad bi šel z vami a takšnega obsednega stanja pa tudi ne morem pustiti doma. Motor imam sicer že zunaj iz garaže tako da peljal se bom danes sigurno vendar na krajšo relacijo. Vseeno hvala za povabilo, bom šel z vami kdaj drugič ko bodo pogoji za to. Malo sem se prenaglil. Maxi pozdrav - Boštjan

Se vidimo naslednjic... :-)

Lep maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bohinj :) zjutraj ob 7 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja

zdej pa ne vem? al se vidva še kopata v jezeru al kaj?

če sta že fertik povejta da vaju pridem iskat? gašper , al te je zglancana lu--------- čist pojedla...?????????

kaj pa rože v mojem črnem kolobarju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teb ko voziš avtobus bo dal za pir :evilgrin:

Ko sem jaz dol pa zmeraj najdeš izgovor (služba itd. ); je pa res, da danes nisem poklical ker vem, da si bil zopet v službi :grim :grim

post-4877-0-96227800-1341945458_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teb ko voziš avtobus bo dal za pir :evilgrin:

Ko sem jaz dol pa zmeraj najdeš izgovor (služba itd. ); je pa res, da danes nisem poklical ker vem, da si bil zopet v službi :grim :grim

A si se bal še dva ovinka višje zapeljat ? Ali pa ti ovinki ne ležijo in si navajen la na avtoceste in mestno vožnjo...... :grim , pa ravno šparovček sem razbil da bi lahko jaz :beer2: častil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxi pozdrav

Jutri - nedeljo 15.07.2012 gremo na izlet po Brkinih. Izlet bo umirjene narave in bo potekal z zeloooo umirjeno vožnjo, ker bomo imeli s seboj prav posebnega gosta :whistle: :krneki: , ki ne želi hitre vožnje. Adrenalin odpade :slap: .

Izlet se bo odvijal po notranjosti Brkinov ( Matavun - Mrše - Tatre - Prem .... ). Med vožnjo se bomo ustavili v kmečkem turizmu, kjer se bomo okrepčali in kako pametno povedali.

Torej dobimo se, kot ponavadi ob 9,00 uri na bencinski črpalki Petrol v Šalari.

p.s. V primeru slabega vremena (napovedujejo dež ) izlet odpade in se prestavi.

Maxi pozdrav

post-23577-0-97191500-1342250192_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxi pozdrav

Jutri - nedeljo 15.07.2012 gremo na izlet po Brkinih. Izlet bo umirjene narave in bo potekal z zeloooo umirjeno vožnjo, ker bomo imeli s seboj prav posebnega gosta :whistle: :krneki: , ki ne želi hitre vožnje. Adrenalin odpade :slap: .

Izlet se bo odvijal po notranjosti Brkinov ( Matavun - Mrše - Tatre - Prem .... ). Med vožnjo se bomo ustavili v kmečkem turizmu, kjer se bomo okrepčali in kako pametno povedali.

Torej dobimo se, kot ponavadi ob 9,00 uri na bencinski črpalki Petrol v Šalari.

p.s. V primeru slabega vremena (napovedujejo dež ) izlet odpade in se prestavi.

Maxi pozdrav

Torej če bo lepo vreme se pridružim. Počakam v Zavrhku. Se pa čitamo še zjutraj. L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej če bo lepo vreme se pridružim. Počakam v Zavrhku. Se pa čitamo še zjutraj. L.p.

Stanje ob 6,00 uri zjutraj = jasno vreme z majšimi oblački....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanje ob 6,00 uri zjutraj = jasno vreme z majšimi oblački....

Dobro jutro, na Krasu je enako vreme,. Mislim da se bo peljalo po Brkinih in nazaj po vremski dolini ?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, na Krasu je enako vreme,. Mislim da se bo peljalo po Brkinih in nazaj po vremski dolini ?.

Da, tak je plan, a mogoče so spremembe glede na vreme in zelo umirjeno do počasno vožnjo. Morda bomo primorani kaj skrajšati.... se bomo prilagajali novim udeležencem...gremo na zelo lahkoten izlet.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kratka dnevna maxi tura v Koralpe (Avstrija) - 12.08.2012

Koralpe.jpg

Dobimo se v Radljah ob Dravi ob 9.30 uri, na parkirišču ob cesti za Avstrijo (na prelaz Radelj 669 m n.v.). Ob 10.uri krenemo preko prelaza v smeri Eibiswalda in mimo kraja Lonč/Deutschalndsberg na prelaz Weinebene (1668 m n.v.), ki je na meji med Koroško in Štajersko, kjer bo tudi počitek za kavo. Od tod bomo krenili navzdol v Volšperk / Wolfsberg in proti Laboški dolini (Labot/Lavamünd). Mejo med Avstrijo in Slovenijo bomo prečkali na Viču/Dravograd.

Nato sledi še kratka pot do naše glavne postojanke na Selah pri Slovenj Gradcu - picerija, gostilna... Saloon, kjer bo kosilo. Od tod pa potem vsak po svoje ali pa v skupinah domov.

V primeru slabega vremena (v nedeljo) se prestavi na soboto 11.08.2012 ali pa na naslednji vikend.

Vabljeni.

MaxiIzlet_Koralpe2012.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!