Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Evo malo sem se navozil, bil v Rašici, Škofljici-ogled oldtimerjev, ter njeni okolici...

Bilo je super...

Lep :yea1:

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ulala zopet dopust do ponedeljka!

Sedaj pa bom nabiral zamujene km pa še vreme je napovedano super.

Morda srečam kakšnega maxsista na cesti, se ustavimo, ter ob kavi katero rečemo. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Zanima me kake imate kaj plane za nedeljo, 29.5.2011, kam kej greste??

Jaz sem imel malo v mislih slovensko obalo, pa malo proti Italiji ali pa proti Hrvaški malo pogledat...

Če je kdo za, da bi se pridružil..., ali pa kak vaš predlog...???

Pišite ali pokličite...

Maxi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Zanima me kake imate kaj plane za nedeljo, 29.5.2011, kam kej greste??

Jaz sem imel malo v mislih slovensko obalo, pa malo proti Italiji ali pa proti Hrvaški malo pogledat...

Če je kdo za, da bi se pridružil..., ali pa kak vaš predlog...???

Pišite ali pokličite...

Maxi :yea1:

Jaz grem na veliko žlico - sestra ima osebni praznik, ne bo nič z vožnjami, mogoče kako urco v okolici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz letim jutri zgodaj zjutraj s familijo v Mirabilandijo - zabaviščni park v okolici Ravenne, Italija. Vračamo se v nedeljo zvečer, tako da, žal, ta vikend s furami ne bo nič... Pa tako lepo vreme je v nedeljo napovedano. Naslednji vikend! Družba, planirajte furo!

LP, Bojan.

Popravljeno . Popravil V-strom650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR vsem,

ki imate namen priti na otvoritveni maxi izlet v Posavje in bi želeli prespati, zadnji dan za rezervacijo prenošišča je 04.06.2011. :surrender:

Po tem datumu bo v Posavju nemogoče dobiti prenočišče, ker se odvijajo (v istem času, kot naš izlet)... poleg poroke, tudi plesna revija parov... :cry: Tako bodo vse okoliške kapacitete max. zasedene... .)

Na izlet in za prenočišče se lahko prijavite TUKAJ.

Lep maxi pozdrav vsem

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sobota po dolgem času lepo vreme za vožnjo, naredil 260 km SG,CE,Podčetrtek,Ptuj,Slovenska Bistrica,...

Danes Nedelja se bo potrebno odpravit na ponovno turco.

Če ima kdo kakšen načrt za kakšno skupno vožnjo naj sporoči, se morda pridružim, če ne jo uberem po svoje. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč se ne več dogaja !

Ali vsi čakate na Posavje ?

Jaz sem ta vikend nabral ducat km, ker je motor tekel cele dneve in srečno danes prispel do doma tik pred nevihto.

Upajmo da bo naslednji vikend lep, če ne pa avto in na obalo, tam bo sigurno sončno kakor kaže v naprej. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da si priden in da pridno nabiraš kilometre.

Jaz sem v tem trenutku v takšni situaciji, da kaj dosti kilometrov ne utegnem .... če ne drugač pa v službo in nazaj z motorčkom.

No iz službe domov potem naredim malo daljši krog ;)

Kmalu tudi zame pridejo boljši časi ;)

X Raider SREČNO in se vidimo v Posavju

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da si priden in da pridno nabiraš kilometre.

Jaz sem v tem trenutku v takšni situaciji, da kaj dosti kilometrov ne utegnem .... če ne drugač pa v službo in nazaj z motorčkom.

No iz službe domov potem naredim malo daljši krog ;)

Kmalu tudi zame pridejo boljši časi ;)

X Raider SREČNO in se vidimo v Posavju

Blond

[/quote

Vem, vem kaj te čaka !

Malce boš imel pavze potem bo pa zopet časa, saj je nas že večina to dalo skozi in ti povem ko me spomini zanesejo nazaj je bilo prav lepo.

Tudi jaz sem bil do sedaj zaseden do grla, končno pa je prišel čas da še izkoristim dobra dva meseca zase in za družino, in kar se vremena tiče sploh ne načrtujem v naprej, ko je lepo se vsedem (vsedeva) in odpeljema v neznano in mi je prav lepo, ko pa sem vedno do sedaj načrtoval vožnjo mi je pa ponavadi vse prikrižalo vreme, kdaj pa napoveduje plohe pa se brezkrbi vsedemo v avto in družinsko odpeljemo na izlet, letos imam še srečo da se skoraj nikoli ne vozim sam z motorjem, saj kdaj žena ne more z mano je pa že sin tako velik in dost star da se rad pelje z mano.

Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo vsem

Zanima me, kake imate kaj plane za soboto - 25.6.2011 in nedeljo - 26.6.2011

Kam kej greste, poišite kaj ali pa pokličite, da se dogovorimo za kak izlet...

Maxi :yea1:

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem

Zanima me, kake imate kaj plane za soboto - 25.6.2011 in nedeljo - 26.6.2011

Kam kej greste, poišite kaj ali pa pokličite, da se dogovorimo za kak izlet...

Maxi :yea1:

:yea1: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo zanimanje za vikend,jutri grem z družino na morje za vikend (priprave za dopust), ter na ribolov po Jadranu.

Motor bo zopet stal, saj je jutri zopet napovedano poslabšanje, bomo pa lovili in ribe pekli. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem

Zanima me, kake imate kaj plane za soboto - 25.6.2011 in nedeljo - 26.6.2011

Kam kej greste, poišite kaj ali pa pokličite, da se dogovorimo za kak izlet...

Maxi :yea1:

Soboto na grobnik prikoličarje pogledat ( v družbi motoristov :evilgrin: ), v nedeljo imam čas do 13:00 ure, zato bi mogoče šel na "Golico" in nazaj :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Jaz jo bom v nedeljo 26.5.2011 pičil malo proti Celju, Štoram, Šentjurju, Šmarje pri Jelšah, Rogatec (muzej na prostem, dvorec...), nazaj pa malo naokoli...

Če je kdo za, da bi se mi pridružil..., ali pa kaka vaša ideja...??

Maxi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Jaz jo bom v nedeljo 26.5.2011 pičil malo proti Celju, Štoram, Šentjurju, Šmarje pri Jelšah, Rogatec (muzej na prostem, dvorec...), nazaj pa malo naokoli...

Če je kdo za, da bi se mi pridružil..., ali pa kaka vaša ideja...??

Maxi :yea1:

Jaz bi se ti pridružil, pa se lahko pot po Rogatcu nadaljuje v smeri Majšperka, vmes pa se ustavimo v Dolini Winettu na slastni postrvi...

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@v-strom 650

kdaj boš štartal v nedeljo?

Če mi znese se pridružim.

G

Popravljeno . Popravil gorazd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo @V-strom650 jaz sem za, ker se že dolgo nismo videli, pa boš potem ti od Rogatca naprej vodil a velja? In kje je ta dolina Winettu??

Uglavnem jaz sem za, kje bi se dobili in kdaj v nedeljo - 26.5.2011?? Jaz bi bil v Rogatcu ob ene 10 - 11h, pa da si ogledam muzej na prostem, potem pa ti vodiš plan dalje...

Jaz bi šel še muzej na prostem v Rogatcu pogledat, ker še nisem bil, kje bi se dobili, kdaj?

Maxi pozdrav :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!