Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Živjo

@V-strom650 jaz predlagam da se dobiva na petrolovi bencinski na celovški cesti (iz smeri mb. proti lj., potem smer kranj na avtocesti, ko prideš na obvoznico v lj. boš zavil odcep Kranj dol in še enkrat desno, pelješ se po celovški cesti in boš na desni strani videl petrolovo črpalko, 3 minutke z obvoznice... ), spodaj ti pošiljam koordinate...

Petrol servis - Celovška cesta 226 (za gorenjce, ljubljana z okolico, štajerce... )

Koordinate:

širina: 46° 4' 54''

dolžina: 14° 28' 47''

Če je še kdo za izlet proti obali, naj me pokliče ali piše...

Prisrčno vabljeni na izlet na sončno nedeljo...

Maxi trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri nimam časa. Grem pa danes po 14 uri na en krog. Se mi kdo pridruzi?

Okoli 14:00 ure bom v AUT. čakal na križišču kjer se zavije na cesto 69 (malo naprej od Šentilja, imena kraja ne vem). S Gradza prideta dva "hrvaška" maxija. Odpeljali bomo celo 69 in se vračali ob Dravi proti Ptuju. Imaš moj mobi? Javi če bi šel zraven. Iz CE štartam okoli 12:00 ure.

P.S.Pravkar izvedel da bodo tam okoli 13:30 ure (par minut gor ali dol), na "zbirni" točki B

Poslal sem ti mojo št. Če boš prišel pošlji SMS da te počakamo.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo žena mi je jutri v nedeljo popoldan dala voljno. Je rekla da še ne bo rodila ;)

Zato bom popoldan inzkoristil in odpeljal krajšo furo

Predviden odhod iz MB med 12.00 in 13.00

če je še kdo, ki ne ve kam bi se jutri dal se lahko zapeljemo skupaj.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo žena mi je jutri v nedeljo popoldan dala voljno. Je rekla da še ne bo rodila ;)

Zato bom popoldan inzkoristil in odpeljal krajšo furo

Predviden odhod iz MB med 12.00 in 13.00

če je še kdo, ki ne ve kam bi se jutri dal se lahko zapeljemo skupaj.

LP

Blond

Naju pa popoldan ni doma, škoda, da se ne bomo mogli skupaj zapeljati. Morava iti po najina skavta na tabor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!!

Danes prišel iz prvega krajšega dopusta z mojim skuterjem. Bil v portorožu ker pa se mi ni dalo ležati na plaži sem pognal skuterja in prevozil vso istro. Zadeva za 5+. Skratka zadeva mi tako ugaja da bom se pognal kar na Pag za štiri dni, če bo kdo v bližini se lahko slišimo!!! Ni primerjave z motorjem, z katerim sem kar nekaj prevozil ( nikjer nimaš nič navezano vse pospraviš pod sedeš in kufer, voziš v majčki,...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkraten dan, padlo 618km, relacija pa je bila obala, malce mi je nekdo zagrenil popoldan, ker mi je ukradel telefon (hvalabogu samo telefon).

Jutri ko se zmenim na centru napišem v profil novo številko ali pa morda ostane ta. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkraten dan, padlo 618km, relacija pa je bila obala, malce mi je nekdo zagrenil popoldan, ker mi je ukradel telefon (hvalabogu samo telefon).

Jutri ko se zmenim na centru napišem v profil novo številko ali pa morda ostane ta. Lp.

No vidiš, pa ti je kljub vsemu uspelo prečudovit vikend zapeljat.

TIstemu, ki pa je telefon odnesel pa naj se mu nekje zatakne :bum: :bum:

Jaz sem imel pa splanirano nedeljsko popoldansko furo vendar mi je bilo potem prevroče in sem raje doma pod klimo ležal in zabušaval.

in tako spustil verjetno zadnji prost vikend za nekaj časa ;)

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Evo po prevoženih 370 km po slovenski obali, ogledu gradu Miramare in odlični hrani v Portorožu, sva se z @V-strom650 - om v Ljubljani razšla vsak v svojo smer...

..ter splanirala nekaj maxi izletou, za katere boste hitro izvedeli, samo bolj po forumu tipkajte, ...

Bilo je ODLIČNO, lep predvsem pa vroč izlet poln adrenalina..., ocena 10+...

Bojan ponovimo kak izlet čimprej...

Hvala in maxi trance_30_punk.giftrance_38_surprise.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto popoldan se je nabralo preko 250 km po slavni 69-tki in Dravski dolini v družbi Skuterista in prijateljev in Hrvaške.

Super je bilo, še posebej nad 1000m ;)

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Evo po prevoženih 370 km po slovenski obali, ogledu gradu Miramare in odlični hrani v Portorožu, sva se z @V-strom650 - om v Ljubljani razšla vsak v svojo smer...

..ter splanirala nekaj maxi izletou, za katere boste hitro izvedeli, samo bolj po forumu tipkajte, ...

Bilo je ODLIČNO, lep predvsem pa vroč izlet poln adrenalina..., ocena 10+...

Bojan ponovimo kak izlet čimprej...

Hvala in maxi trance_30_punk.giftrance_38_surprise.gif

Bilo je res super, sam sem "nakrampal" dobrih 550 km. Ampak vročina... Še med vožnjo je neusmiljeno žgalo, zato pa je bila pot nazaj že v mraku prava milina...

Se srečamo še na kakšni furi, če ne prej, Madžarska! Prilepljena pa je ruta nedeljskega izleta po slovensko-italijanski obali do gradu Miramare.

LP, Bojan.

post-9629-0-38581300-1310365827_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je res super, sam sem "nakrampal" dobrih 550 km. Ampak vročina... Še med vožnjo je neusmiljeno žgalo, zato pa je bila pot nazaj že v mraku prava milina...

Se srečamo še na kakšni furi, če ne prej, Madžarska! Prilepljena pa je ruta nedeljskega izleta po slovensko-italijanski obali do gradu Miramare.

LP, Bojan.

In po Madžarski je v planu še Bovec z raftingom po Soči, upamo na čim večjo udeležbo :kva2::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo scooteristi

Zanima me, če je kdo za izlet po Avstriji in sicer Grossglockner, orlovo gnezdo, Maltatal???

Prosim naj klikne in piše na forum ali pa naj me pokliče...

... več vam piše v rubriki Izlet po Avstriji, Italiji, tako da prosim kliknite, da se dogovorimo...

Maxi trance_43_wavetowel2.gif

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo scooteristi

Zanima me, če je kdo za izlet po Avstriji in sicer Grossglockner, orlovo gnezdo, Maltatal???

Prosim naj klikne in piše na forum ali pa naj me pokliče...

... več vam piše v rubriki Izlet po Avstriji, Italiji, tako da prosim kliknite, da se dogovorimo...

Maxi trance_43_wavetowel2.gif

Objavljena okvirna ruta :naughty: :naughty: :naughty:

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Zanima me, kake imate kaj načrte in plane za soboto 16.7.2011 in nedeljo 17.7.2011 ??

Prosim pišite ali pokličite...

Maxi trance_30_punk.giftrance_30_punk.giftrance_30_punk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri 16.7. bi imel čas recimo okoli 10:30. Mogoče bi odrinil v smer MB - Sladki vrh - splav - Radgona? Bi šel kdo zraven?

LP

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Jaz grem v nedeljo 17.7.2011 malo prevozit Belo krajino, in sicer: Metlika - vinska klet Prus, ter Šturm..., Črnomelj, Kočevje - kočevsko jezero..., Ribnica - Miklova hiša..., Rašica, Turjak, Škofljica, Ljubljana...

Zelo zanimiva turca, če je kdo za naj me pokliče ali piše...

Udeležba priporočljiva... rolleyes.gifrolleyes.gif

Maxi trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri v dopoldanskem času bom se zapeljal do Lipnice. Če kdo nima kaj bolj pametnega za počet lahko gre zraven ;)

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-11781-0-42225400-1310994672_thumb.jpgtudi midva sva preživela vikend na sesalcu.V petek preko Krapine,Karlovca in Plitvic do Vira,včeraj pa po jadr.magistrali preko Delnic,(cesta do kurca)Kočevja,Trojan do doma.V okolici Turjaka tudi srečal enega maxi raziskovalca s Ce.tablicami.Lp,če ne prej se vidimo na zaključku sezone.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor kaže bo ta sobota zadnja prosta za naslednjih 18let ;)

zato bom se odpravil nekam na furo.

Iz MB bom lahko krenil predvidoma okoli 8. ure, nazaj moram biti do 16.00

Smer in cilj domišljijsko prosta.

Ima kdo kak predlog, idejo, gremo kam skupaj ?

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor kaže bo ta sobota zadnja prosta za naslednjih 18let ;)

zato bom se odpravil nekam na furo.

Iz MB bom lahko krenil predvidoma okoli 8. ure, nazaj moram biti do 16.00

Smer in cilj domišljijsko prosta.

Ima kdo kak predlog, idejo, gremo kam skupaj ?

LP

Blond

dež bo :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!