Skoči na vsebino

Nov izgled foruma 8-2009


Priporočene objave

Kot ljubiteljski grezničar opažam, da gre tudi komunikologom in žurnalistom šaflanje govna presenetljivo dobro od rok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot ljubiteljski grezničar opažam, da gre tudi komunikologom in žurnalistom šaflanje govna presenetljivo dobro od rok :)

Ja, agreed but we are only human at the end.

To je šlo res :topic: - konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot ljubiteljski grezničar opažam, da gre tudi komunikologom in žurnalistom šaflanje govna presenetljivo dobro od rok :)

absolutno se strinjam.

skrbimo, da se na ta slikovito oblačen, v odtenke modro-sive obarvan, dela prost dan rojeva branja vredno forumsko čtivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je še vedno kot je bila. "Urejanje" postov ni mogoče ! A ima še kdo take težave ?? Kako ste jih pa rešili ??

post-5391-125213664564_thumb.png

Seveda, ker ne morem starega uredit, bom dodal pa novega.

Tudi tisto o trance_26_nono.gif slikcah v podpisih je "bulšit" , ker eni jih še vedno imajo in to kar cele galerije whistle.gif

post-5391-125213688824_thumb.png

Recimo kot tale, pa naj mi "lastnik" ne zameri. Slučajno sem na tega naletel.

Nikjer nikogar post-5391-125221294719.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V IE8 z vsemi posodobitvami se ne da urejat postov.. Pri Mozilli z urejanjem postom ni tezav...

Poskusil z IE8 z vsemi posodobitvami in urejanje, odgovarjanje itd. dela, tako kot mora, dokler ne poskušate ponovno urejati objavo, ki ste jo pravkar že urejali.

Težavo smo sporočili naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo morda omogočiti embeddanje YouTube in podobnih storitev v objave?

Kdo pa pravi, da ga ne moreš :whistle: :naughty: :naughty:

Uporabi "Vstavi medij" in samo skopiraj URL povezavo z YouTube. Trenutno podprti: Google video, YouTube, MySpace Video, Flickr Image Set...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Sedaj pa ne vem ali samo meni zafrkava, ali pa imam jaz kaj narobe nastavljeno

v mail obvestilih o novih odgovoih mi za vsako novo obvestilo pošlje mail.

Pa tui zapis je malo "hecen"

Moja napaka ali ?

naprimer:

[Ali si bil ti?] Obvestilo o novem odgovoru

Ta je čisto ok

recimo ta pa je tak ?

=?UTF-8?Q?[MOTOSVET=20"kro=C5=BEek"=20Maribor=20=20;-)]=20Obvestilo=20o=20n= over

A to kake moje nastavitve napačne ali ?

Lep pozdrav in pohvale za nov forum

D.

Še vedno čakam rešitev, oziroma odgovor

Lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neda se mi vsega brat, rad bi samo vprasal kako si ogledas mojih zadnjih 10 objav! Prej se je dalo, zdaj pa mi nikakor neuspe.Hvala za odgovor.LP Peter!

Pod ikono išči imaš napisano "Nova vsebina od zadnjega obiska" klikneš in to je to:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod ikono išči imaš napisano "Nova vsebina od zadnjega obiska" klikneš in to je to:rolleyes:

Mislim, da on sprašuje za svoje objave.

Klikneš zgoraj na Moj profil, kjer nato klikneš na zavihek Objave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neda se mi vsega brat, rad bi samo vprasal kako si ogledas mojih zadnjih 10 objav! Prej se je dalo, zdaj pa mi nikakor neuspe.Hvala za odgovor.LP Peter!

ej to bi tudi mene zanimalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da on sprašuje za svoje objave.

Točno tako, s tvojo pomočjo sem našel ampak pokaže se samo zadjih pet objav in je 5 X bolj komplicirano.Človek bi pričakoval, da se nove stvari poboljšajo ne pa dodatno ZAKOMPLICIRAJO!!!

Vseeno hvala in LP-Brumer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neda se mi vsega brat, rad bi samo vprasal kako si ogledas mojih zadnjih 10 objav! Prej se je dalo, zdaj pa mi nikakor neuspe.Hvala za odgovor.LP Peter!

Greš na svoj profil.Potem pa ti tam piše!

"O meni" "Teme" "Objave" in izbereš "Objave" in se ti pod temi napisi odpre okno po katerem se premikaš!Je pa zdaj samo zadnjih 5 objav!

Ker je tudi mene zanimalo a sem potem našel sem pa zasledil,da tudi drugi "pogrešate"...

Za ogled današnjih objav na forumu-se pravi tudi,če označiš vse teme za prebrane,da lahko vidiš še današnje aktivne!

Na vstopni stani foruma nad "aktivnimi uporabniki" je možnost "Današnje aktivne vsebine"

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj malo nazaj po tej temi pobrskaj in pa v Kr'neki je cela tema namenjena samo "ugledu". :glare:

lahko bi posredovala direkten link, povezavo do te teme...

s tem bi si lahko prislužila kak zelen plusek oziroma pridobila na ugledu.

ampak ne......

zdaj vsaj vemo zakaj se ne more vplivati na "ugled" moderatorjev in družbe :naughty:

:)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zadnja posodobitev statusa, zadnje aktivne teme in današnji najbolj aktivni člani... ti stolpci bi lahko bili v eni vrsti in ne v enem stolpcu, saj tako ostaja veliko neizkoriščenega prostora na uvodni strani foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja posodobitev statusa, zadnje aktivne teme in današnji najbolj aktivni člani... ti stolpci bi lahko bili v eni vrsti in ne v enem stolpcu, saj tako ostaja veliko neizkoriščenega prostora na uvodni strani foruma.

Se strinjam!Še boljše pa bi bilo,če bi kar kategorije gor do čvekalnice "potegnili" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!